www.asu.pl :: Zobacz temat - Mój CADILLAC FLEETWOOD by FEDERAL COACH
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mój CADILLAC FLEETWOOD by FEDERAL COACH

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> śląskie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
NIKI
*
*


Dołączył: Jul 27, 2005
Posty: 164

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 7:32    Temat postu: Mój CADILLAC FLEETWOOD by FEDERAL COACH Odpowiedz z cytatem

Samochód z 1995 roku świeżo sprowadzony z USA, auto ma potwierdzony notarialnie przebieg 62tys.km!!, miał do tej pory jednego właściciela. Silnik widlasta ósemka o pojemności 5,7 lita i mocy 260 koni.
Auto sprowadziłem z myślą o usługach przewozowych (śluby . komunie itp.) więc jak ktoś jest zainteresowany z okolic Częstochowy to proszę o kontakt Wink Płynie jeszcze do mnie 10 metrowy biały Lincoln .....
A teraz coś dla oka :]






Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladny. ladny:)

podjedz kiedys do mnie-z tylu katedry na krakowskiej gaz zakladam. to popatrzymy co tam jeszcze pod maska slychac:)

tam jest silnik vorteca?
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
NIKI
*
*


Dołączył: Jul 27, 2005
Posty: 164

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lincoln też już jest u mnie od jakiegoś czasu..... Więcej informacji na :www.limuzyny-sc.pl
P.S
Będę musiał chyba do ciebie podjechać z DODGEM bo mi tak wczoraj gaz strzelił ze cały tłumik szumów w drobny mak się rozsypał ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> śląskie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group