www.asu.pl :: Zobacz temat - rozstanę się z dodżykiem, bo pożądam pacificę :-)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

rozstanę się z dodżykiem, bo pożądam pacificę :-)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mario_KOSZALIN
*
*


Dołączył: May 05, 2008
Posty: 184

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 9:25    Temat postu: rozstanę się z dodżykiem, bo pożądam pacificę :-) Odpowiedz z cytatem

jesli ktoś obserwuje wszystkie forumy w miarę szczegółowo, to zapewne zauważył, że planuję sprzedac swojego dodżyka.
stan techniczny OK, dbam o niego jak mogę, pieniędzy w każdym razie nie żałuje na konieczne naprawy ( a trafiło mi się ich trochę po zakupie, cóż, pierwszy hamerykaniec i mnie trochę wyprowadzili w maliny)
przebieg niecałe 230 kkm
kupiłem za 13.200, dołozyłem z 5-6 na naprawy, w tym modyfikacja lpg na sekwencję, chcę dostac 16.000
Pewnie, że jest to cena dość wysoka na ten rocznik, ale wydaje mi się, że nabywca nie powinien mieć już żadnych problemów i dodatkowych wydatków. Zresztą, widziałem oferty za wyższą cene
jedyne czego nie udało mi się opanować, to samowłączające się wycieraczki przy zamykaniu szyby, ale w koszalinie nie znalazłem dobrego elektryka. Poza tym wszystko działa tak jak należy.
Z auta jestem generalnei zadowolony, ale Pacifica śni mi się po nocach, a przeciez nie kupię, dopóki nie sprzedam dodżyka.
jeśli ktos jest zainteresowany, mogę wysłać zdjęcia na maila.
Pochwalić się mogę, że o ile podobnych dodżyków i chryslerów w koszałkowie jest sporo, mój wydaje się jednym z ładniejszych- chociaż to pojęcie względne i kwestia dbania o wygląd zewnetrzny auta Smile
Tak więc, Panowie i Panie, zapraszam, pomóżcie mi spełnić moje marzenie Wink

Tak więc Panowie i Panie, pomóżcie mi spełnić moje marzenie
_________________
Magnum 5.7 Hemi 2005 black matt
DODĹťYK GC 1996 3,3 oddany pracownikowi - ale sie chłopaczyna cieszy Smile
Toyota Corolla 1,4 diesel słuzbowa- to juz przeszłość
Opel Astra 1,7 CDTI-słuzbowy - to już przeszłość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mario_KOSZALIN
*
*


Dołączył: May 05, 2008
Posty: 184

PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 6:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisze nowego posta, żeby znów wskoczyc na górę listy Smile
naprawdę nikt nie jest zainteresowany?
nie chce nim jechać na jaką giełdę, kiedyś raz już sprzedawałem tak samochód i jak posłuchałem opinii "przemądrzałych nawszystkimsięznających oglądaczy", miałem ochote spuścić go do rzeki- był fajny i przestał byc Crying or Very sad
tak więc zapraszam jeszcze raz
_________________
Magnum 5.7 Hemi 2005 black matt
DODĹťYK GC 1996 3,3 oddany pracownikowi - ale sie chłopaczyna cieszy Smile
Toyota Corolla 1,4 diesel słuzbowa- to juz przeszłość
Opel Astra 1,7 CDTI-słuzbowy - to już przeszłość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group