www.asu.pl :: Zobacz temat - POTRZREBNY DOBRY MECHANIK
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

POTRZREBNY DOBRY MECHANIK

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
patryk88cze
*
*


Dołączył: Jan 24, 2008
Posty: 8
Skąd: CzeladĹş składkowskiego26a/8

PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 8:31    Temat postu: POTRZREBNY DOBRY MECHANIK Odpowiedz z cytatem

WITAM znacie jakiś dobry warsztat okolice czeladzi sosnowca katowice itd. potrzebował bym kogoś żeby mi przełożył silnik bo sam u mnie w garażu to raczej nie dam rady AURORA 4,0 acha można cholować automata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napewno ci tym postem nie pomoge ,ale stwierdzenie "dobry mechanik" to typowy oksymoron. to tak jakbys poszukiwal wyscigowgo slimaka,lekkiego olowiu, spokojnego wybuchu lub czarnego sniegu. z mojego doswiadczenia wynika,ze mechanik moze byc mnie lub bardziej zly(raczej to drugie). w kazdym razie jak znajdziesz dobrego to plizzzzzzzzzzzz daj znac. jestem z tych okolic i przez 20 lat nie udalo mi sie takiego odszukac Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to widocznie masz wysokie wymagania Laughing Laughing Laughing
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 9:03    Temat postu: Re: POTRZREBNY DOBRY MECHANIK Odpowiedz z cytatem

patryk88cze napisał:
WITAM znacie jakiś dobry warsztat okolice czeladzi sosnowca katowice itd. potrzebował bym kogoś żeby mi przełożył silnik bo sam u mnie w garażu to raczej nie dam rady AURORA 4,0 acha można cholować automata


trudno będzie olecić kogoś poza tomkiem (anthrax) ale tu wystepują napięte harmonogramy czasowe i ... a co ja tam będę gadał

swego czasu fajnie robił niejaki Kuba pod numerem 501369251 - Łagisza kierunek na Zieloną, ul.Bory66
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje wymagania:zeby zrobil dokladnie i w terminiee,nie zniszczyl czegos innego przy okazji i nie probowal naciagac finansowo tylko policzyl sobie za robote i czesci. wiem,ze jestem jakich chory w swoich wymaganiach...
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
benchi
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 575
Skąd: Janików

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
moje wymagania:zeby zrobil dokladnie i w terminiee,nie zniszczyl czegos innego przy okazji i nie probowal naciagac finansowo tylko policzyl sobie za robote i czesci. wiem,ze jestem jakich chory w swoich wymaganiach...


Takie wymagania ma chyba każdy ale żadko się trafia taki mechanik. Miałem kiedyś mechanika, który potrafił dokładnie i w terminie wszystko naprawić ale drogo sobie liczył. Płaciłem jednak z uśmiechem na ustach bo spełniał moje oczekiwania. Niestety zbankrutował bo ludzie woleli zapłacić mniej partaczom. Od tamtej pory tułam się po różnych mechanikach. Jedni więcej psują niż naprawiają, inni biorą auto na 2 dni, a później robią 4 tygodnie, jeszcze inni za sam wjazd do warsztatu kasują 200zł.
Po tych smutnych doświadczeniach coraz więcej naprawiam sam. Obecnie kupuję narzędzia i kompletuję dokumentację, a jak dobrze pójdzie to jeszcze kanał wykopię.
_________________
36 Plaskaczy - Dawno, dawno temu
Ford Windstar - Trochę później
Ford Explorer - Jeszcze później
Chevrolet Blazer - Całkiem niedawno
Ford Explorer - Dopiero co sprzedany
Co następne? Kto wie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze,ze mamy myslenie rownolegle:) ja tez coraz wiecej robie sam. okazalo sie,ze nie potrzeba do tego jakichs szczegolnych umiejetnosci. potrzeba serca i odpowiednich narzedzi. wiedza jest w ksiazkach i internecie ,a umiejetnosci manualne mam na szczescie "po tatusiu"Smile
aktualnie mam dostep do kanalu wiec mysle,ze posa remontem skrzyni czy silnika wszystkie inne rzeczy bede robil sam(wiele juz zrobilem i to nie tylko sobie-powiem nieskromnie;) )
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie same wymagania jak esdarek ale trudno, rzeczywistość je koryguje i wybieram najmniejsze zło ...
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Adriano
*
*


Dołączył: Feb 27, 2008
Posty: 247
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dokładnie , ja tez jestem zwolennikiem napraw samemu, narazie co prawda zabieram sie tylko za drobne rzeczy. Musze przyznać ze strasznie brakuje mi kanału, i muszę cos z tym zrobic. zaczne chyba od kupna łopaty Laughing .

A co do mechaników to racja, nie ma dobrego, a jak juz cos sie znajdzie to jak dzwonie to tylko co chwila słysze " zadzwon w przyszłym tygodniu"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas w kraju to wszyscy sa fachowcami Wink każdy to mechanik , hydraulik i malarz

znam kilka przypadków takich ze jak by kolega oddawał auto do mechanika to by na jedzenie nie starczyło Evil or Very Mad a tak naprawia sam bo za fachowca to niestety trzeba zapłacić

tak jest np z ekipą budowlaną
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 20:39    Temat postu: Re: POTRZREBNY DOBRY MECHANIK Odpowiedz z cytatem

patryk88cze napisał:
WITAM znacie jakiś dobry warsztat okolice czeladzi sosnowca katowice itd. potrzebował bym kogoś żeby mi przełożył silnik bo sam u mnie w garażu to raczej nie dam rady AURORA 4,0 acha można cholować automata


I co Patryk ? Znalazłeś ?
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
bombowozistaa
*
*


Dołączył: Dec 12, 2007
Posty: 52
Skąd: ELK

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też szukałem na swojej wiosce kogoś coby mi wymienił olej w skrzyni ale jest tylko jeden fachowiec od automatów, który na dzień dobry polecił mi shela (olej na wszystkie bolączki) i już mnie szlag trafił. podobno jest 70 km dalej (RACZKI) ale nie zdobyłem nr telefonu i planuję sam to zrobić (wielkiej filozofii nie ma ) ale muszę jeszcze elektrozawory przeczyścić i tu jest ZONK. oprócz tego jeszcze planuję przy okazji zrobić: tarcze przód + klocki, łączniki, filtry, świece, końcówki drążków, gumy stab. , bębny + szczęki, olej przek + uszczel. = 1000 zł. Sad Shocked Twisted Evil
_________________
CHRYSLER VOYAGER 3,3 96r. - był
AUDI A8 4,2 99r. - jest
Różne instrukcje do aut:   http://www.chomikuj.pl/bombowozista
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group