www.asu.pl :: Zobacz temat - Szukam dobrego warsztatu dla mojego Voyagera
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam dobrego warsztatu dla mojego Voyagera

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> mazowieckie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Ciufek
*
*


Dołączył: Jul 23, 2008
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 19:49    Temat postu: Szukam dobrego warsztatu dla mojego Voyagera Odpowiedz z cytatem

Witam
Poszukuję jakiegoś dobrego warsztaciku który będzie mi naprawiał i prowadził cały serwis mojego Voyagera. Polećcie mi jakieś dobre miejsce, najlepiej w okolicach Pragi, bo ja szukam i juz mi ręce opadają. Ten na Łodygowej odpada, przy pierwszym kontakcie można powiedzieć ze zmieszali mnie z błotem tylko dlatego że kupiłem CRD a nie to co oni mają do sprzedania.
Nie musi być wielki i z pączkami dla klienta ale żeby mnie nie oskubali i nie prowadzili doświadczeń z moim autkiem.
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
erty
*
*


Dołączył: Aug 07, 2008
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co prawda druga strona Warszawy, ale polecam warsztat:
Auto Service - ul. Baletowa 46
Myślę, że warto przejechać nawet całe miasto, aby rozwiązać gnębiący problem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

erty napisał:
co prawda druga strona Warszawy, ale polecam warsztat:
Auto Service - ul. Baletowa 46
Myślę, że warto przejechać nawet całe miasto, aby rozwiązać gnębiący problem Smile

A nie pomyliło Tobie się z ul. Farbiarska bo to obok Baletowej i oni specjalizują się w amerykanach ? A jeśli podałeś adres poprawny to napisz coś nieco więcej o tym warsztacie jakie oni mają doświadczenie z amerykańcami, może ja też skorzystam.
_________________
Toyota Sienna 3.5L  2008r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Brock
*
*


Dołączył: Dec 05, 2007
Posty: 34

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam robie auta na Baletowej,ale raczej specjalizują sie w dostawczych i ciężarowych,robiłem też u nich osobówki.Koleś który prowadzi warsztat ogarnia temat,auto zawsze na czsas oddane,części też mają w dobrych cenach,podjedz pogadaj,co do Mustanga na Farbiarskiej,raz robiłem u nich klime,i wystarczy,jakoś nie zrobili na mnie dobrego wrażenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Brock
*
*


Dołączył: Dec 05, 2007
Posty: 34

PostWysłany: Pią Paź 10, 2008 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.jeep.org.pl/forum/viewtopic.php?t=3422
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> mazowieckie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group