www.asu.pl :: Zobacz temat - Rezystor wentylatora nagrzewnicy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rezystor wentylatora nagrzewnicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
maciek_dm
*
*


Dołączył: Aug 17, 2007
Posty: 49

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 20:52    Temat postu: Rezystor wentylatora nagrzewnicy Odpowiedz z cytatem

witam!

Mam pytanko do znawców tematu:
Padł mi rezystor wentylatora nagrzewnicy i mam pytanie czy ten z Chryslera T&C z 2000r. bedzie równiez pasował rowniez do modelu z roku 2001?

z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi w tym temacie.

pozdrawiam serdecznie

maciej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosik27
*
*


Dołączył: Jul 14, 2008
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam maciek. mam tez T&C z 2002 roku i mam pytanko jakie mialeś objawy tego ze padl ci rezystor nagrzewnicy? pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mario_KOSZALIN
*
*


Dołączył: May 05, 2008
Posty: 184

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem podobna przygode, po prostu stopiło mi plastikowe elementy w rezystorze i nie dało się kręcić pokrętłem. zamówiłem używke na allegro- chyba 50 PLN. namiary do gościa 500723784- mają sklep z rozbiórkowymi częściami, ale wszystko sprawdzone, nie raz u nich już zamawiałem. taki recykling umarłych amerykańców, ale organy idą do transplantacji dalej:-)
_________________
Magnum 5.7 Hemi 2005 black matt
DODĹťYK GC 1996 3,3 oddany pracownikowi - ale sie chłopaczyna cieszy Smile
Toyota Corolla 1,4 diesel słuzbowa- to juz przeszłość
Opel Astra 1,7 CDTI-słuzbowy - to już przeszłość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rosik27
*
*


Dołączył: Jul 14, 2008
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha. dzieki za numer na pewno zadzwonie. Tazke juz jestem pewny ze to bedzie raczej rezystor. Wiesz moze jak najlatwiej sie do niego dobrac?(to jest moj pierwszy amerykaniec hehe). pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosik27
*
*


Dołączył: Jul 14, 2008
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha. dzieki za numer na pewno zadzwonie. Tazke juz jestem pewny ze to bedzie raczej rezystor. Wiesz moze jak najlatwiej sie do niego dobrac?(to jest moj pierwszy amerykaniec hehe). pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mario_KOSZALIN
*
*


Dołączył: May 05, 2008
Posty: 184

PostWysłany: Sob Lip 19, 2008 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak się to demontuje w Waszych, mój jest troche starszy. ale że patenty mogą być podobne, to moze uda się. w moim trzeba odkręcić śrubki przy środkowej konsoli nad radiem, pod radiem również - w miejscu, gdzie się znajduje taka listwa maskująca żarówkę oświetlającą "popielniczkę". moduł nawiewów mamy na wierzchu, ale trzeba odpiąć od kostek. po wyjęciu modułu nawiewów spokojnie sobie dalej poradzisz, wystarczy go wyjąć i w to miejsce wsadzić nowy lub "nowy ze złomu" Laughing
_________________
Magnum 5.7 Hemi 2005 black matt
DODĹťYK GC 1996 3,3 oddany pracownikowi - ale sie chłopaczyna cieszy Smile
Toyota Corolla 1,4 diesel słuzbowa- to juz przeszłość
Opel Astra 1,7 CDTI-słuzbowy - to już przeszłość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group