www.asu.pl :: Zobacz temat - Naprawa maglownicy Dodge Caravan
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naprawa maglownicy Dodge Caravan

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
rudiszubert
*
*


Dołączył: May 06, 2007
Posty: 229
Skąd: WA-wa

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 19:21    Temat postu: Naprawa maglownicy Dodge Caravan Odpowiedz z cytatem

Czy można wymienić drążek kierowniczy ,bez zdejmowania maglownicy i jak uszczelnić(wyciek)Na co zwrócić uwagę ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz zdemontować drążek,jest to trochę kłopotliwe bo od strony (maglownicy) niekiedy nie są wyfrezowane wcięcia na klucz w tłoczysku maglownicy i na końcówce kulowej drązka,wymieniałem drążki w scorpiaczku i się udało(udało dlatego że póżniej doczytałem się że takim sposobem co ja rozkręcałem większość warsztatów niszczy maglownice(uszkadza)rozkręcanie żabą,kluczem hydraulika,przecinakiem,młotkiem na 20% daje pożądany skutek jeśli z głową do tego się podchodzi jak nie idzie radzę zostawić, do tego jest oczywiście specjalny klucz z zębnikiem który się zaciska i nie zostawia śladu na materiale tylko troszkę kosztuje i nie kalkuluje się na jedną wymiankę drążków maglownicę można uszczelnić i należy ją zdemontować,poszukaj w necie są zakłady co oddajesz starą a bierzesz po regeneracji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rudiszubert
*
*


Dołączył: May 06, 2007
Posty: 229
Skąd: WA-wa

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozkręciłem magiel, diagnoza - złom.Kupuje używaną
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group