www.asu.pl :: Zobacz temat - ARCHIWUM X
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ARCHIWUM X

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Sob Cze 21, 2008 22:25    Temat postu: ARCHIWUM X Odpowiedz z cytatem

Witam ,dzis nabylem nastepnego voyka 99,3,3 ,i problem w cylindrach woda skad ona sie tam wziela???????? dodam ze niejest to plyn z chldnicy tylko zwykla woda ,deszczowka ,czy z jeziora ,w zbiorniczku stan plynu idealnie ,dodam ze pod pedalami tez jest niezasucho ,tylko tam nigdzie wiecej. czyzby wpadl w mega kaluze Laughing ??????????.Dobra zagadka.POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba na lawecie przetransportowałeś,jeśli silnik był sprawny to wątpię aby była woda w cylindrach,mogła uszczelka polecieć a gość jeżdził na wodzie i dla niepoznaki przed sprzedażą uzupełnił zbiorniczek płynem aby było wszystko oki, na pewno też masz wodę w oleju nie wróży to nic dobrego jak przestał z tą wodą dłuższy czas,pod dywanikami zbiera się woda jak ktoś po zimie zaprzestaje eksploatacji samochodu zamyka go nie wietrzy i jest mały basenik ,ja miałem tak w swoim voytku,odkręciłem plastiki podłożyłem kawałek deski w poprzek pod dywanikiem i odparowało na słoneczku,chyba że masz już dużą korozję to proponuje ściągać wszystko i zabezpieczać jak jeszcze śrubokręt nie przechodzi. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może popływał ciut ?
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 8:49    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Witam i dziek za odpowiedz.Powiedzcie czy byla by taka mozliwosc zeby zaciagnal wode filtrem????,a ten silnik napewno niebyl zalany woda zaduzo opowiadania ,i jesli silnik chlodzony jest woda to jest ona troche ruda ,a ta woda, co dlugo pisac normalna smierdzaca jak ze stawu z odrobina kawaleczkow lisci czy czegos .
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może ktos sprawdzał czy silnik nadaje sie do U-bota (oczywiście bez demontowania z pojazdu)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 12:30    Temat postu: Re: odp Odpowiedz z cytatem

alladyn napisał:
Witam i dziek za odpowiedz.Powiedzcie czy byla by taka mozliwosc zeby zaciagnal wode filtrem????,a ten silnik napewno niebyl zalany woda zaduzo opowiadania ,i jesli silnik chlodzony jest woda to jest ona troche ruda ,a ta woda, co dlugo pisac normalna smierdzaca jak ze stawu z odrobina kawaleczkow lisci czy czegos .


Na chłopski rozum jak dla mnie to nie ma innych możliwości niż:
1) popływał głęboko
2) popływał płytko i wciągnął rurą ale to żeby aż tak?
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Przemok
*
*


Dołączył: Jun 12, 2008
Posty: 133
Skąd: Opole

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli silnik miałby Ci "brać" wodę, to po odpaleniu i zwiększeniu obrotów miał byś z tyłu kłęby pary. A może stał jakiś czas na deszczu ze zdemontowaną maską i np bez świecy??
_________________
Grand Voyager Town&Country 3,8 2002 Grand Voyager Town&Country 3,8 1997 lpg/pb sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ten silnik odpala z liśćmi w cylindrach Laughing Laughing chyba nie (nie opisane),usuń odpadki i basen z culindrów,zalej świeży olej i wymień filtr,odpal i zobaczymy co dalej się dzieje. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 14:52    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

No panowie rewelacja cyka jak mrzenie ,olej wymieniony ,swiece przeczyszczone ,ani kropli wody w silniczku ,chodzil caly dzien stan plynu rowny ani kropli mniej , tylko okazalo sie ze niema REZONATORA ,no musze gdzies dokupic ,Jakby ktos byl zaintereswany kupnem to piszcie foty wstawie puzniej rok 99 ,no i jest jeszcze T&C do sprzedarzy ale czekam na polos jak bedzie gotowy to dam znac.POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwazaj bo np. w fordzie tempo brak rezonatora rownal sie brakiwi filtra powietrza. znaczy filtr byl ale r ezonator byl podpiety do komory po nim i auto zasysalo powietrxze z woda,kurzem itp. na szczescie nie moje auto ale widzialem tak "zmodernizowane"Smile
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group