www.asu.pl :: Zobacz temat - zamiana D na 2 !!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zamiana D na 2 !!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
utek
*
*


Dołączył: Apr 28, 2008
Posty: 18

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 12:29    Temat postu: zamiana D na 2 !!!! Odpowiedz z cytatem

Witam mam winiego 96 3,8l.
Od jakiegoś czasu odzywa się skrzynia tj. jadę spokojnie 100 na budziku a po jakimś czasie (ok. 20 min od odpalenia) zrzuca mi bieg na niższy wskok obrotów i powrót do normy??? czasem robi to i w mieście spokojnie jadą na prostym odcinku!!! A ostatnio zaczęła się taka zadyma z biegami w mieście i przerzuciłem na 2 i spokój!!! od tamtej pory jeżdżę na 2 nawet na jakieś dalsze odcinki (do 40km) i przerzuca wszystkie biegi (4) - jaka cholera w nim siedzi?!?!?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

włacze sie tryb awaryjny. podjedź na kompa żeby sprawdzić co jest. wygląda na to że sie coś przegrzewa albo problem z zaworami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Antonio
*
*


Dołączył: May 18, 2008
Posty: 36

PostWysłany: Sob Cze 21, 2008 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainwestuj w diagnostykę to oszczędzisz na naprawie skrzyni. Ja teraz dla jednego warsztatu ściągam połowę skrzyni TH400 (do pięknego pickupa GMC Sierra z lat 80) bo właściciel jechał z wyciekiem. No i same graty parę złotych będą kosztować. Pomijam to, że w w sklepach w Polsce części do tej skrzyni są niedostępne, ale jak sie wie skąd brać rzeczy nietypowe to dużo można sprowadzić Wink

Pozdrawiam, Marcin
_________________
Części z USA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group