www.asu.pl :: Zobacz temat - Sprzedam Dodge Intrepid z 1997 r.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedam Dodge Intrepid z 1997 r.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mIRO
Moderator
Moderator


Dołączył: Nov 16, 2004
Posty: 40
Skąd: Wrocław, Katowice

PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 6:44    Temat postu: Sprzedam Dodge Intrepid z 1997 r. Odpowiedz z cytatem

Witam,

mam do sprzedania Dodga Intrepida z 1997 roku, w cenie 11.200zł. Przebieg: 136.000 km, silnik 3.5 L, 215 KM. Stan samochodu techniczny i wizualny jest bardzo dobry. Samochód kupowałem osobiście w salonie Dodga w New Jersey w 2002 roku podczas mojego dłuższego pobytu w USA. W 2004 roku sprowadziłem go do Polski jako mienie przesiedlenia, co może świadczyć o jego bezawaryjności i zaufaniu do marki. Samochód jest w ciągłej eksploatacji. Serwisowany tylko w specjalizowanym serwisie we Wrocławiu - ASU. Na bieżąco robione były wszystkie przeglądy, wymieniane płyny, dopełniana klimatyzacja. Samochód od zawsze był garażowany, co widać po jego wyglądzie i stanie blacharki. Właściciel niepalący i dbający o detale, co może poświadczyć jakość utrzymania tapicerki i wnętrza pojazdu.
W porównaniu do mocy i pojemności silnika, samochód jest bardzo oszczędny - spalanie na trasie: 8-9L. / 100 km; po mieście: 13-16L. / 100km. Jest bardzo przestronny i wygodny, prowadzi się doskonale. Sprzedaję, ponieważ potrzebuję większego kombi, jednak chcę dalej pozostać przy tej marce - Dodge - która z doświadczeń z tym samochodem jest naprawdę godna zaufania.

Elementy wyposażenia:
* 2 poduszki powietrzne
* tempomat
* klimatyzacja
* elektrycznie regulowany fotel kierowcy
* regulowana kierownica
* komputer pokładowy (kompas, spalanie tymczasowe i średnie, temperatura na zewnątrz, czas przejazdu, długość przejazdu) - możliwość ustawienia jednostek amerykańskich i europejskich
* oryginalny radioodtwarzacz ze zmieniarką Alpine na 6 CD (w bagażniku) oraz 6 oryginalnych głośników na oryginalnym wzmacniaczu Dodga
* 4 x elektryczne szyby
* 16 calowe alufelgi i całoroczne opony Good Year - jeden z wyższych modeli tej marki, zamawiany ze Stanów przy ostatniej wymianie opon
* samościemniające się lusterko wsteczne
* elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne
* podświetlane i regulowane klapki przeciwsłoneczne
* halogeny
* centralny zamek z pilotem ze zdalnym otwieraniem bagażnika
* 6 pasów bezpieczeństwa (W USA ten model samochodu rejestrowany jest na 6 osób - 3 na tylnej i 3 na przedniej kanapie)

Więcej info na:

http://otomoto.pl/dodge-inny-intrepid-C5369469.html


_________________
Granatowy Dodge Intrepid 3.5 '97, 215 KM, automat, niezagazowany
Bordowy Scorpio 2.9 '95, 150 KM, automat, odgazowany!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group