www.asu.pl :: Zobacz temat - Wielki problem chyba ze wspomaganiem
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wielki problem chyba ze wspomaganiem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
klakson01
*
*


Dołączył: May 24, 2008
Posty: 4
Skąd: Nowogard

PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 21:23    Temat postu: Wielki problem chyba ze wspomaganiem Odpowiedz z cytatem

Posiadam Pontiaca Trans Sport 3.1 1991r.
Jakiś czas temu dolałem płynu do wspomagania i dzisiaj podczas parkowania nagle z pod maski zaczął się wydobywać jakiś dym lub para (nic się nie paliło). Gdy dymienie ustąpiło a silnik ostygł było wszystko ok. Zrobiłem kilka kilometrów i nic się takiego nie działo Smile Po paru godzinach znowu wsiadłem na krótką przejażdżkę i wszystko było git. Dolałem płynu do wspomagania i ruszyłem w drogę po przejechaniu około 3 km, parkuje i ten dym znowu się pojawił Sad Odpalam znowu silnik i nic się nie dzieje skręcam kołami raz w lewo raz w prawo i znowu się pojawia ta para (jakby jakaś ciecz kapnęła na coś gorącego) pomóżcie, nie wiem co jest przyczyną?? Co mam robić???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może płyn kapie na rozgrzany wydech i sie kopci. Otwórz maske i niech ktos kręci kołami a ty patrz co sie dzieje
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie masz gdzies nieszczelnosc w okolicach listwy kierowniczej,ktora znajduje sie dokladnie nad wydechem,w momencie krecenia wzrasta cisnienie w ukladzie i leci ci na wydech.
Najlepiej wjedz na kanal z kolega,jeden kreci drugi kontroluje od dolu
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Sasza-asu
*
*


Dołączył: Apr 25, 2008
Posty: 13

PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Kolega po prostu wlewa za dużo i jak się zagrzeje olej to go wywala spod zakrętki zbiorniczka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
klakson01
*
*


Dołączył: May 24, 2008
Posty: 4
Skąd: Nowogard

PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie rację mam jakąś nieszczelność!!! Już widziałem że kapie na wydech. Sad Jutro mechanik i naprawa!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group