www.asu.pl :: Zobacz temat - 2,5 TD zbiornik na płyn chłodniczy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

2,5 TD zbiornik na płyn chłodniczy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Aro
*
*


Dołączył: Mar 16, 2008
Posty: 97
Skąd: KrakĂłw

PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 11:35    Temat postu: 2,5 TD zbiornik na płyn chłodniczy Odpowiedz z cytatem

Witam

mam taki problem, zakupiłem auto 2 miesiace temu i dochodze z nim do ładu po poprzednim wlascicicielu. Autem jezdzi sie super jak na 2 tonowca przyspiesza super tak samo pod gorę, ale nie o tym chce pisac.

Wczoraj skontrolowałem ilość płynu chłodniczego[na zbiorniczku jest zrobiony jakis patent i co gorsza jest to nieszczelne]

jak są te 2 dziory na gorze zbiornika jedna jest głęboko, a ta z ktorej się leje jest na gorze zbiornika. Z tego co się oriętuje obie srobki powinny byc na tej samej glebokosci.

Chłop wlał cos jeszcze do układu chłodzenia i robi się taki mułek brązowy, tydzien temu wymieniałem olej i jest idealnie czarny, z tyłu nie leci biały dym [ chodzi mi o to, ze to raczej nie uszczelka pod glowicą ]

chciałbym poznac budowę tego zbiorniczka, za co odpowiedzialne sa te srobki, czy to normalne, ze jedna jest tak wysoko? pod srobką jest metalowa nakrętka, a pod nakrętką jakaś guma.
_________________


Chrysler Grand Voyager 2,5 TD '98
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
wanda007
*
*


Dołączył: Nov 10, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 16:42    Temat postu: re zbiornik Odpowiedz z cytatem

u mnie zbiornik był bardzo lużny , dołożyłem podkładek i zmieniłem śruby na krótsze , podkładki gumowe muszą byś , trzeba dokręcić żeby się nie ruszał , bo jak jest lużny to go słychać jak się klekoce
_________________
Chrysler Voyager 2.5 TD 2000 r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group