www.asu.pl :: Zobacz temat - Witam :)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Sputnik_Wwa
*
*


Dołączył: May 22, 2008
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 19:34    Temat postu: Witam :) Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem i uznałem że w dobrym guście było by się przywitać Smile Pojawiłem się tu oczywiście nie bez powodu Razz Jako 20 letni użytkownik samochodu Daewoo Matiz zachorowałem na chorobę która nazywa się Chrysler Grand Voyager Smile Ostatnie dni spędzam w internecie czytając wszystko co mi wpadnie w łapy, nie wyłączając informacji zamieszczonych na tym forum i coraz bardziej się przekonuję do tego że wybór jest słuszny. Fakt faktem nie mam rodziny ale często jeżdżę gdzieś ze znajomymi albo coś przewożę, poza tym dbam o własną wygodę w czasie podróżowania i komfort psychiczny że siedzę w czymś większym niż czopek dla konia Very Happy Odkładam sobie pieniążki żeby kupić Granda albo T&C z roczników 98-2000 z silnikiem 3.3 i instalacją gazową. Szybka przeprawa z myślami i wykalkulowałem że takie auto dające niezaprzeczalnie więcej radości niż jakiś hatchback, wcale nie jest droższe w utrzymaniu w sposób jakoś znaczący, a przy tym jest kosmicznie wygodny Smile

No to tyle co chciałem napisać na początek, na pewno jeszcze kilka miesięcy pieniążki będę zbierał ale chciałbym w czasie kupna być w miarę obcykany na temat tych wozideł ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 19:37    Temat postu: Re: Witam :) Odpowiedz z cytatem

Sputnik_Wwa napisał:
Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem i uznałem że w dobrym guście było by się przywitać Smile Pojawiłem się tu oczywiście nie bez powodu Razz Jako 20 letni użytkownik samochodu Daewoo Matiz ]

To Matizy juz 20 lat produkuja Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sputnik_Wwa
*
*


Dołączył: May 22, 2008
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam, że szanowny kolega dobrze wiedział o co mi chodzi ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie tylko nie moglem sie powstrzymac Laughing Laughing Laughing
A tak w odpowiedzi na Twoj post to-amerykanskie auto to komfort,cisza,przestrzen i zazdrosne spojrzenia sasiadow-BEZCENNE Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i przede wszystkim-amerykanskie auto to automat-to dopiero jest nieoceniony przyjaciel kierowcy!
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
no i przede wszystkim-amerykanskie auto to automat-to dopiero jest nieoceniony przyjaciel kierowcy!

No dobra sprzeczal sie nie bede Laughing
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sputnik_Wwa
*
*


Dołączył: May 22, 2008
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie chcę mieć silnik 3.3 litra co najmniej i automat Smile Po mieście mnie szlak trafia, matiz jeszcze nie ma momentu obrotowego i macham lewarkiem jak kretyn Razz Często do stadniny koni jak jeżdżę to mam cały czas prosto i pustą drogę przez 40 km aż chciałoby się mieć tempomat i wygodniejsze fotele Very Happy A powiedzcie mi tak szczerze. Koszty utrzymania takiego auta są stosunkowo podobne z sekwencyjnym gazem do jakiegoś europejskiego wozidełka średniej klasy, nie? Ja podobnie jak większość ludzi kiedyś mówiłem, eee to pali jak smok, części drogie ale to chyba bardzo stereotypowe myślenie i krzywdzące dla tych aut...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mojego-Lacznik stabilizatora-27zl,przewody WN-100zl,sprzeglo-lozysko oporowe,tarcza,docisk,kolo dwumasowe-1000zl,klocki-80zl,filtr oleju-17zl,powietrza-24zl,rozrzad-razem z pompa wody-550zl to sa rzeczy ktore wymienialem porownaj z vw sharanem lub fordem galaxy
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sputnik_Wwa
*
*


Dołączył: May 22, 2008
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż potwierdziłeś to co mi się wydawało Smile Wiesz zainteresowałem się tymi autami przez kolego. On ma GV r 2005 co prawda w dieslu ale samo auto mnie zniewoliło, a jeżeli będę mógł spełnić też swoje marzenie o dużym silniku płacąc za paliwo nie wiele więcej w sumie niż do matiza (on nie ma gazu) to świat się staje piękny Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zycze Tobie abys kupil dobry sprawny i niezajechany egzeplarz i aby nie sprawial on Tobie absolutnie zadnych problemow!!!Powodzenia przy kupnie!!!!!!!!!!!
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sputnik_Wwa
*
*


Dołączył: May 22, 2008
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Razz póki co muszę podłapać 10 niezłych zleceń na www albo kilka na sklep internetowy żeby po sprzedaniu matiza mi starczyło Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
ArtoArto
*
*


Dołączył: Mar 03, 2008
Posty: 268
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sputnik_Wwa napisał:
Koszty utrzymania takiego auta są stosunkowo podobne z sekwencyjnym gazem do jakiegoś europejskiego wozidełka średniej klasy, nie? Ja podobnie jak większość ludzi kiedyś mówiłem, eee to pali jak smok, części drogie ale to chyba bardzo stereotypowe myślenie i krzywdzące dla tych aut...


Mnie koszty utrzymania (z gazem Smile) wychodzą mniejsze niż jak miałem Omegę 2,0 benzyna Smile
_________________
Dodge Grand Caravan Sport 3,3 - 2000r. - zagazowany

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sputnik_Wwa
*
*


Dołączył: May 22, 2008
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to fajnie bo chciałem zmienić auto najpierw na Honde Accord 1.8 albo 2.0. Kosztuje z podobnego rocznika tyle co Grand Voyager a klasa auta niezaprzeczalnie inna Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Czw Maj 29, 2008 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla porównania mój scorpiaczek 2.0 l 16v pali o 2 litry więcej gazu niż (też ukochany)voyager 2.5 l na jednym wałku.O różnicy przestrzeni wewnętrznej nie będę się wypowiadał - każdy sobie wyobrazi.
Ostatnio kupowałem troszkę części - do starszej generacji voyagerów tj.do 95r. są droższe niż powyżej tego rocznika,warto inwestować w nowsze modele.Zauważył każdy napewno iż dolar spada kupę samochodów ściągają ze stanów,tworzą się szroty z częściami z bardzo atrakcyjnymi częściami(najczęściej pojazdy do 3 max 4 lat na pewno lepszej jakości części niż zamienniki)
Nic tylko kupować pojazd marzeń - wcześniej nie było tak łatwo ,oglądaliśmy samochodziki tylko w TV.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mario_KOSZALIN
*
*


Dołączył: May 05, 2008
Posty: 184

PostWysłany: Pią Maj 30, 2008 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie będziesz żałował, stary ! Tak jak nie żałuję ja i inni. Moja żona też- na początku trochę marudziła, że taki duży, tak żre i tyle kosztują jego naprawy, że jej Felcia (skoda felicia) taka fajna, zwinna i w ogóle. Teraz już nie zamieni na inny Laughing każe mi się powoli rozglądać za czymś nowszym- najchętniej chrajzlerem :-)pacificą. Myślałeś może o czymś takim? za 4-5 dych 3-latek z kosmosu hehe
_________________
Magnum 5.7 Hemi 2005 black matt
DODĹťYK GC 1996 3,3 oddany pracownikowi - ale sie chłopaczyna cieszy Smile
Toyota Corolla 1,4 diesel słuzbowa- to juz przeszłość
Opel Astra 1,7 CDTI-słuzbowy - to już przeszłość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mario_KOSZALIN
*
*


Dołączył: May 05, 2008
Posty: 184

PostWysłany: Pią Maj 30, 2008 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario_KOSZALIN napisał:
nie będziesz żałował, stary ! Tak jak nie żałuję ja i inni. Moja żona też- na początku trochę marudziła, że taki duży, tak żre i tyle kosztują jego naprawy, że jej Felcia (skoda felicia) taka fajna, zwinna i w ogóle. Teraz już nie zamieni na inny Laughing każe mi się powoli rozglądać za czymś nowszym- najchętniej chrajzlerem :-)pacificą. Myślałeś może o czymś takim? za 4-5 dych 3-latek z kosmosu hehe


oczywiście marudziła zanim się przekonała:
porównanie
paliwo miasto felcia 10l benz(44pln)- dodż 17-18 gazu(40 pln)\
naprawy- koszty porównywalne
korzyści- nie ma nawet co porównywać.

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ CHŁOPIE, BO AMERYKAŃCE CORAZ POPULARNIEJSZE I BĘDĄ DROŻEĆ!!! ja za swojego dałem 13k, a już jest wart więcej hehe. nowa forma lokaty kapitału- kup sobie amerykańca
_________________
Magnum 5.7 Hemi 2005 black matt
DODĹťYK GC 1996 3,3 oddany pracownikowi - ale sie chłopaczyna cieszy Smile
Toyota Corolla 1,4 diesel słuzbowa- to juz przeszłość
Opel Astra 1,7 CDTI-słuzbowy - to już przeszłość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sputnik_Wwa
*
*


Dołączył: May 22, 2008
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 31, 2008 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuje kupuje Very Happy ake wybor chyba padnie na granda w wydaniu kanciak ;] zmienie matiza z niewielka dopłatą ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Sputnik_Wwa
*
*


Dołączył: May 22, 2008
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ostatnimi czasy sobie sprawiłem Chryslera Grand Voyagera 94 AWD 3.3 litra w automacie Very Happy Kocham go Very Happy

http://picasaweb.google.co.uk/sebastian.krystosik/VoyekAWD

Powoli się modernizuje auto tzn. póki co wymieniam wszystko co jest nie halo, potem pójdą modernizacje zaspokajające moją próżność, radio z dvd ekran pod sufitem, wypoleruję felgi i wgłębienia na trysnę czarnym półmatem Smile na dach wrócą relingi które będą pochromowane i oklejone od góry paskami gumy by się nie niszczyło, ramiona wycieraczek się pochromują, grill wymaga odnowienia chromu ale może kupię gdzieś cały ładny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
benchi
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 575
Skąd: Janików

PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogratulować...
_________________
36 Plaskaczy - Dawno, dawno temu
Ford Windstar - Trochę później
Ford Explorer - Jeszcze później
Chevrolet Blazer - Całkiem niedawno
Ford Explorer - Dopiero co sprzedany
Co następne? Kto wie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autko super,widziałem i sam w takim stanie trafić chciałbym Wink
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group