www.asu.pl :: Zobacz temat - Pilnie! Chłodnica wody Chrysler/Eagle Vision 3.5
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pilnie! Chłodnica wody Chrysler/Eagle Vision 3.5

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cleverguy
*
*


Dołączył: Mar 30, 2008
Posty: 23

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 13:43    Temat postu: Pilnie! Chłodnica wody Chrysler/Eagle Vision 3.5 Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie Smile

Pilnie poszukuję taniej i sprawnej chłodnicy, bo moja jedna okazała się pęknąć i opróżnia z płytnu układ chłodniczy z kilka minut. Może być nowa, używana lub regenerowana, byle sprawna i w dobrym stanie.

Numery OEM: 4592052, 4525336, 4525337, 4592048, 4592050.

Oferty proszę zamieszczać na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mrowkal
*
*


Dołączył: Feb 05, 2007
Posty: 22
Skąd: wrocław

PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobacz na allegro. kiedyś udało mi się zdobyc takową w miare dobrej cenie. czasami trzeba podzonic po tych handlarzach co sprzedaja części do visiona i mogą mieć. Z tego co wiem to w ASU znają kogoś kto naprawia chłodnice i podobno z dobrym skutkiem. no ale jak wiadomo nie każą dziurę można załatać. Musieliby zobaczyć. zadzwoń może mają jakieś namiary.
W Trzebnicy też jest firma, która łata takie rzeczy. Poniżej link
http://chlodnice.webpark.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cleverguy
*
*


Dołączył: Mar 30, 2008
Posty: 23

PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 1:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załatałem dziurę czymś w rodzaju Poxiliny, wsypałem proszek K2 i problem sie rozwiązał Smile Tak czy inaczej chłodnica jest w bardzo złym stanie i chyba wymiana będzie konieczna. W Polsce ceny sa kosmiczne, ale w USA znalazłem nowiutka chłodnicę za niecałe $90 więc w razie co ją sobie ściągnę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group