www.asu.pl :: Zobacz temat - TYLNA OTWIERANA SZYBKA
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

TYLNA OTWIERANA SZYBKA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Pią Mar 04, 2005 12:31    Temat postu: TYLNA OTWIERANA SZYBKA Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad pytanie Question czy ktoś miał problem z tylnymi bocznymi okienkami , pojawiłsię u mnie problem otworzyłem szybkę a o zamknięciu to mogłem pomarzyć Mad rozebrałem osłony sprawdiłem silnik i napęd wszystko działa o'k jak podaję prąd bespośrednio na silnik , a po przez przełącznik działa tylko otwieranie Idea pytanie moje to czy pomiędzy przełącznikiem a silnikiem na przewodach jest jakieś ustrojstwo które może decydować o sterowaniu Question POZDROWIENIA DLA FANÓW AMERYKŃSKICH BRYK POMIMO USTERECZEK TO TAK SĄ ZAROMBISTE WOZY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Pią Mar 04, 2005 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądze aby to było przez przekażnik.
Sprawdż czy wyłącznik dobrze działa, i podaj prąd na przewód przy wyłączniku, jeżeli zadziała to znaczy że wszystko z przewodami OK i winy należy szukać w wułączniku.
Pozdrawiam.
Ps Uważaj przy wyjmowaniu wyłącznika bo ja zabrałem sie za niego niezbyst ostrożnie i teraz mi dynda.
Od tyłu są takie spręzyste blaszki i trzeba je najpierw zdemontować, Czyli zdjąć cały panel Mad

Wojtek Windstar 3,8/95 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Pią Mar 04, 2005 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądze aby to było przez przekażnik.
Sprawdż czy wyłącznik dobrze działa, i podaj prąd na przewód przy wyłączniku, jeżeli zadziała to znaczy że wszystko z przewodami OK i winy należy szukać w wułączniku.
Pozdrawiam.
Ps Uważaj przy wyjmowaniu wyłącznika bo ja zabrałem sie za niego niezbyst ostrożnie i teraz mi dynda.
Od tyłu są takie spręzyste blaszki i trzeba je najpierw zdemontować, Czyli zdjąć cały panel Mad

Wojtek Windstar 3,8/95 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią Mar 04, 2005 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyłaczniki do szyb i tych tylnych szybek działają na zasadzie zamiany biegunowości czyli jak naciskasz otwieranie to np. na niebieskim kablu jest plus a na zielonym minus a gdy naciskasz zamykanie jest na odwrót stawiam na przełacznik poprostu nie wystawia napięcia w jednej pozycji Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Mar 05, 2005 12:12    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Stawiam na wlacznik ( najczestrza przyczyna ).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink witam i pozdrawiam ... macie 100% racji sprawdziłem działanie instalacji po wyciągnięciu przełącznika zmieniałem na przemian przewody plus i minus na końcówkach i wszycho działa okienka chodzą O'K teraz pracuję w domu nad wyłącznikiem bo to on jest walnięty ... pytanie czy jest on naprawialny , a jak nie to ile kosztuje dobry używany... na pocieszenie też ułamałem blaszkę Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-no to będzie Ci dyndał, tak jak u mnie. Nie chce go po hamsku umocować na kleju a nie mam czasu solidnie się za niego wziąść.
Zreszta ostatnio autko garażuje u brata i czeka na wiosenne słonko.
-co do naprawy to spróbuj, może się udać. Nie takie dupsliki się naprawiało Very Happy.
Ale uważaj żeby przy otwieraniu nie rozprysł ci sę w rękach ,bo nie pozbierasz sprężynek.
Życze cierpliwości i powodzenia.

Wojtek Windstar3,8/95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Sro Mar 09, 2005 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr. Green huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy
rozebrałem wyłącznik i podłączyłem w domu do sprawdzenia i co się okazało styki te na zamykaniu były czarne i nie stykały dostatecznie Evil or Very Mad wykorzystałem trzy narzędzia 1- zapałką lekko odgiołem blaszki które były trochę odkształcone 2- papierowym pilniczkiem z żony kosmetyczki delikatnie przetarłem styki 3- potraktowałem całość WD-40 Idea Shocked
i działa trochę się pobawiłem w otwieranie i zamykanie świetne uczucie jak po otwarciu okienek można je zamknąć Wink POZDROWIONKA I DZIĘKI ZA PORADY
_________________
Windstar 3,8 LX 95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mwsakwa
*
*


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 119
Skąd: Busko ZdrĂłj

PostWysłany: Czw Mar 10, 2005 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

not to teraz zostalo ci ukrywanie sie przed zona Smile
_________________
TS 2,3 93 na kolkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Czw Mar 10, 2005 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to zastanawiające że najpotrzebniejsze narzędzia można znaleźć w kosmetyczce.
Gorzej jak oddajemy wyszczerbiony obcinacz do paznokci Laughing

Wojtek Windstar 3,8/95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 2:28    Temat postu: pilnik do paznokci Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group