www.asu.pl :: Zobacz temat - Jak podłączyc alarm do Voyager(gdzie i jaki kolor kabli)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak podłączyc alarm do Voyager(gdzie i jaki kolor kabli)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Lysyxmv6
*
*


Dołączył: May 04, 2008
Posty: 196
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 20:32    Temat postu: Jak podłączyc alarm do Voyager(gdzie i jaki kolor kabli) Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów.
Mam takie pytanie moze ktoś z was już montował alarm i wie w jakie kable trzeba sie podpiąć,chodzi mi dokładnie o kierunkowskazy i zamek centralny,jaki kolor kabli i gdzie.Szukałem od kierunków przy przełączników i zaden mi nie odpowiadał i tak samo było z centralnym.Dodam że auto to rocznik 96 2.4 16V.
Proszę o pomoc i z góry dziekuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brzdyl
*
*


Dołączył: Jan 29, 2007
Posty: 8
Skąd: Paris France 0033614358436

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę ze to powinno Ci pomoc:http://www.wrzuta.pl/pliki/5JStGi9Ka6/chrysler_voyager_1998_fr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lysyxmv6
*
*


Dołączył: May 04, 2008
Posty: 196
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko kolego fajnie ,tylko tyle że nie znam frncuskiego.Może ktoś z was zakładał albo jakis znajomy,prosze o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
EDEX
*
*


Dołączył: Nov 07, 2007
Posty: 129
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad jest taka strona dla elektroników gdzie są rozrysowane różne typy alarmów montowanych w samochodach oraz rocznikach.np.dowiedziałem się że mam alarm podłączony do szyb.
www.elektroda.pl
miłej lektury. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group