www.asu.pl :: Zobacz temat - czujnik ciśnienia oleju TS 3.8
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czujnik ciśnienia oleju TS 3.8

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zwierzu
*
*


Dołączył: Jan 28, 2005
Posty: 11

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 14:48    Temat postu: czujnik ciśnienia oleju TS 3.8 Odpowiedz z cytatem

Witam Very Happy
proszę o informację gdzie znajduje się czujnik cisnienia oleju (ten który po uruchomieniu pokazuje wskazówką jakie jest ciśnienie).. u mnie działa w dziwny sposób tzn. czasami wyskakuje ponad maxa i wraca po jakimś czasie do wskazań chwilowych.. nie wiem co to może być ... autko troche stało i może jakiś problem ze stykiem..ale nie wiem gdzie szukać czujnika...

właśnie nabyłem TS 93 3.8 i sie dopiero uczę
Embarassed

a i czy w czasie postoju powinien pokazywać stan oleju jak w 2.3

i już ostatnie czy na pokrywie termostatu powienien być czujnik jakiś czy śruba ( u mnie śruba) bo w okolicy mam nie podpięty kabelek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie tez jest sruba i wolny kabelek (tak ma byc) z czujnikiem cisnienia oleju mam tak samo. Wiec witaj bracie. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group