www.asu.pl :: Zobacz temat - coś stuka przy kręceniu kierownicą, tylko niewiem co
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

coś stuka przy kręceniu kierownicą, tylko niewiem co

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 21:09    Temat postu: coś stuka przy kręceniu kierownicą, tylko niewiem co Odpowiedz z cytatem

płyn we wspomaganiu dopiero co wymieniłem, myślałem że pomoże bo ciężko kręci mi się kierownicą, czasami jest tak że przez chwilę normalnie wspomaganie działa, lekko i bez żadnych stuków, ale niestety większość czasu to ciężko kierownica chodzi a w dodatku coś stuka przy kręceniu, szczególnie to słychać przy np. kręcę w lewo i zaraz w prawo wtedy tak jakby coś sie przestawiało w kołach, podczas jazdy to samo, nie wiem czy dobrze podejrzewam bo pierwszy raz tak mam ale myślę że to górne mocowanie amorka, proszę o weryfikację
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze dodam że słychać to raz z jednej raz z drugiej a raz w ogóle gdzieś z przodu, trudno sprecyzować tak się roznosi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedys mialem podobne objawy, wymienilem gorne mocowanie i nie pomoglo. okazalo sie,ze to byl dziwnie zatarty sworzen!!! nie stukal,nie mial luzu ale nie chcial sie krecic. to powazniejsza usterka niz luz bo nie czuc za bardzo ,a moze sie ukrecic.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam auto z tym zawieszeniem, ostatnio wyszło, że stuka mi wybita końcówka drążka kierowniczego.
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki, 18 kończy mi się przegląd, pojadę do znajomego wezmę go na trzepak i mam nadzieję że to to bo powymieniać mocowania amorków to trochę za bardzo czasochłonne a i jeszcze nie mam narzędzia do ściskania sprężyn, no nic, napiszę co wyszło na przeglądzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na trzepaku to nie wychodzi, dopiero trzeci mechanik spojrzał pod błotnik i było widać, że gałka chodzi, a koło nie Smile
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group