www.asu.pl :: Zobacz temat - Zmiana kompa
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana kompa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 16:25    Temat postu: Zmiana kompa Odpowiedz z cytatem

Witam jak w temacie ,z moich wyliczen i przygod z gornym wyswietlaczem ,mysle ze musze zmienic kompa silnika bo juz tylko to mi pozstalo ,i tu pytanie czy moge alozyc komp od 3,3 do 3,8 praktycznie to wszystko to samo ,ale czy cos sie nie zesra ,i jakih niespodzianek moge sie spodiewac .Pozdrawiam
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ptak1
*
*


Dołączył: Jun 19, 2007
Posty: 184
Skąd: Kłodzko

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
z tego co ja wiem to nie można zamienić kompa z 3,3 na 3,8, każdy komp w samochodzie czy to skrzynia czy silnik musi być taki, jaki jest wymagany do danej pojemności a co więcej nawet rocznikami muszą się zgadzać i modelem samochodu bo w przeciwnym razie coś nie będzie działało ci w autku.
_________________
voyager 96 3.3l zagazowany


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
malibu71
*
*


Dołączył: Jan 30, 2008
Posty: 33
Skąd: malibu71@op.pl

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam . Nie polecam takiej zmiany kompa gdyż miałem podobny dylemat i kosztowało mnie to 4tys. pln .. pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group