www.asu.pl :: Zobacz temat - Voyager 01 a montowanie kanap z wcześniejszego rocznika
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Voyager 01 a montowanie kanap z wcześniejszego rocznika

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
maciek_dm
*
*


Dołączył: Aug 17, 2007
Posty: 49

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 18:29    Temat postu: Voyager 01 a montowanie kanap z wcześniejszego rocznika Odpowiedz z cytatem

witam!
zastanawiam się nad jednym:
chciałbym sobie dokupić dodatkowo, do drugiego rzędu, na którym aktualnie mam dwa pojedyncze fotele (popularnie zwane kapitańskimi, które w rzeczy samej takimi nie są, bo kapitanskie z definicji powinny sie również obracac wokół własnej osi, ale to szczegół) na zamianę, na kanapę 2 osobową; czasem sie przydaje takie rozwiązanie, ma swoje wady, ale tez zalety. wiadomo, od przybytkku, głowa nie boli. teraz moje pytanie: czy do Chryslera T.C. z 2001 (czyli żadne tam stown 'n' go) mogą pasować tego typu kanapy z wcześniejszych modeli, powiedzmy do roku 2000? Moje pytanie ma podłoze ściśle ekonomiczne, bowiem, przynajmniej na zdjęciach tego typu kanapy wyglądają niemalże tak samo, a używane kosztują o wiele mniej niz ich odpowiedniki po 2000r. Jeżeli tylko mocowania nie uległy zmianie na przestrzeni tych lat, to eksperyment powinien sie udać. A może ktoś juz dokonał podobnej podmiany i ma swoje uwagi i mógłby mi je przekazać? Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam serdecznie

Maciej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałem kupić sobie ławke od nowszego rocznika ale na fotkach dostrzegłem róznice w mocowaniach i rozstawie. Trudno mi więcej powiedzieć bo bazuje na fotkach.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
maciek_dm
*
*


Dołączył: Aug 17, 2007
Posty: 49

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomaj napisał:
Ja chciałem kupić sobie ławke od nowszego rocznika ale na fotkach dostrzegłem róznice w mocowaniach i rozstawie. Trudno mi więcej powiedzieć bo bazuje na fotkach.


mam też takie przeczucia, ze to takie proste, a co wiecej, mozliwe nie jest... dzieki za Twoją opinię.

pozdrawiam

maciek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group