www.asu.pl :: Zobacz temat - pytanie o dysze
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pytanie o dysze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
daw
*
*


Dołączył: Feb 13, 2008
Posty: 7
Skąd: krakĂłw

PostWysłany: Nie Mar 23, 2008 20:13    Temat postu: pytanie o dysze Odpowiedz z cytatem

witam, pytanie pewnie do Łukasza , mój town&country 3,3 2005r pali w miescie 22litrów lpg (benzyny 1Cool trasa 17(14), mam zamontowanego staga 300, reduktor alb, wielozawór tomasetto, układ elektroniczny vector, listwy valteki 3 ohm z dyszami 1,9. czytając posty na temat doboru instalacji i przyczyn duzego spalania zastanawiam się czy mam dobrze dobre dysze i listwy. dzieki za odpowiedz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
diku
*
*


Dołączył: Aug 05, 2007
Posty: 606
Skąd: Stary Giera³tów

PostWysłany: Pon Mar 24, 2008 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem jeszcze zielony w temacie gazu, ale ostatnio jak miałem spalanie w granicach 18l (mieszana trasa- miasto) okazało się że są wyklepane zaworki w valtekach (miały średnio 0,9mm na otwartym) dysze miałem 2,5, teraz dysze wymieniłem na 2,3, reperaturki w valtekach nowe, nowa mapa i spalanie mam teraz miasto 16l trasa 12,3 i teraz jestem Very Happy powinieneś podjechać do fachowca od gazu to ci pomoże, ele musi to być ktoś kto ma doświadczenie w temacie
_________________
Windstar 3.8 LX 95r pb+LPG
Explorer 4.0 96 pb+LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mdzalewscy
*
*


Dołączył: Dec 25, 2007
Posty: 220

PostWysłany: Pon Mar 24, 2008 14:16    Temat postu: Re: pytanie o dysze Odpowiedz z cytatem

daw napisał:
witam, pytanie pewnie do Łukasza , mój town&country 3,3 2005r pali w miescie 22litrów lpg (benzyny 1Cool trasa 17(14), mam zamontowanego staga 300, reduktor alb, wielozawór tomasetto, układ elektroniczny vector, listwy valteki 3 ohm z dyszami 1,9. czytając posty na temat doboru instalacji i przyczyn duzego spalania zastanawiam się czy mam dobrze dobre dysze i listwy. dzieki za odpowiedz


na poczatku to Ci powiem że masz sporawe zużycie benzyny, ja mam takie ale jak już pałuję i prawie dochodzę do zmian na redline. Jeśli jeździsz dynamicznie to spalanie jest w normie, jeśli masz lekką nogę, to obejrzyj filtr powietrza, świece, itd...

CO do gazu, to żeby zobaczyć co i jak musiałbyś wrzucić foto z ustawieniami STAGa + oczywiście mapy (kup kabel na allegro). Ale zużycie masz spore, przyczyn może być kilka od właśnie złych map po bardzo mizerne wtryskiwacze, które masz. Co to za reduktor alb ?, do jakich mocy on jest ?, dysze też masz prawdopodobnie za małe jak na słabe wtryskiwacze. U ciebie dysze powinny być o.k 2.4
_________________
CADILLAC ESCALADE 6.2 V8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group