www.asu.pl :: Zobacz temat - echh stłuczka:(
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

echh stłuczka:(

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
charger
*
*


Dołączył: Jul 09, 2006
Posty: 390
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 20:10    Temat postu: echh stłuczka:( Odpowiedz z cytatem

Witam.
Dzis mialem nieprzyjemnośc w rodzaju stłuczki.
Wracałem z nocki w pracy i sie zagapiłem dojezdzajac do świateł i wjechalem w tył gościowi. W sumie to u mnie zszedł tylko lakier ze zderzaka i lekko pękł na 10 cm ale to Uno co rozjechalem to zderzak i tylny błotnik masarka.
Obeszlo sie bez policji, napisalem kolesiowi oswiadczenie ze moja wina. I teraz ja kwrocilem do domu to zobaczylem sobie jak ma wyglądać takei oświadczene i kurcze nei wszytko tam napisalem, np. nie napisalem co uszkodzilem mu. Powiedzcie czy cos z tym robic czy jak. Czy musze cos zalatwiac, bo w sumei to moja pierwsza stłuczka...
_________________
Chrysler Town&Country 2001 3.8 AWD LIMITED LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mr0104
*
*


Dołączył: Dec 07, 2007
Posty: 87
Skąd: ĹťAGAŃ

PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ekspertem nie jestem ale powinienes opisac co zostało uszkodzone bo jak koles cwany to moze cos jeszcze uszkodzic i po twojej zniżcze jezeli posiadasz pozdrawiam mirek jak masz tel do goscia to zadzwon i powiedz ze w oswiadczeniu sa błedy i trzeba poprawic
_________________
mirek chevrolet trans sport 98
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
orzech
*
*


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 337
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink spoko !! możesz do niego pisać !! - ale (wiem to z własnych doświadczeń) że: i tak ubezpieczyciel który będzie likwidował szkodę,zwróci się do Ciebie o potwierdzenie zaistniałego zdarzenia bo nie było protokołu policji, to i potem możesz napisać co i jak było i jakie były uszkodzenia w jego samochodzie - ale Question równie dobrze możesz się nie przyznać do tego Wink no i sprawa będzie się ciągnęła a gościa szlak trafi !! Laughing - no ale ja nie namawiam do nieuczciwości !! - choć "miglanców" u nas nie brakuje !! a co do zniżki !!?? to i tak stracisz obojętnie ile mu wypłacą,na pewno kwota nie rzutuje na twoją zniżkę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musisz podpisac papiery od ubezpieczyciela ze to jest z twojej winy , a jelsi cos extra on zrobit to mu potraca
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
charger
*
*


Dołączył: Jul 09, 2006
Posty: 390
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedz. Troche sie uspokoilem:) Raczej nic nie bede kombinował, ewidentnie moja wina, no zagapilem sie. Poczekam az ubezpieczyciel sie odezwie. Z tego co sie dowiedziałem to mi potrąca 10 % zniżek, ale wyjde na to samo w nastepnym roku bo dostane 10% za kontunuacje ubezpieczenia:).
No ale zderzak trza bedzie pomalowac;/
_________________
Chrysler Town&Country 2001 3.8 AWD LIMITED LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twoj ubezpieczyciel wysle ci protokol w ktorym opiszesz zdarzenie i zazaczysz na samochodzie schematycznym oraz opiszesz uszkodzenia.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sob Mar 22, 2008 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z wlasnego doswiadczenia powiem tylko ze zawsze warto wzywac policje - oni spisza protokol i sprawa dla sprawcy (o ile nie byl pod wplywem, mialprzeglad itp) sie konczy! jesli nie wezwiemy policji a poszkodowany zamiast tylko uszkodzonego zderzaka nawymysla jeszcze 1000innych spraw to beda nas przez dosc dlugi czas ciagac po swych oddzialach celem wyjasnienia ;/
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Sob Mar 22, 2008 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze robie fotke...
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
orzech
*
*


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 337
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Mar 22, 2008 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcys napisał:
z wlasnego doswiadczenia powiem tylko ze zawsze warto wzywac policje - oni spisza protokol i sprawa dla sprawcy (o ile nie byl pod wplywem, mialprzeglad itp) sie konczy! jesli nie wezwiemy policji a poszkodowany zamiast tylko uszkodzonego zderzaka nawymysla jeszcze 1000innych spraw to beda nas przez dosc dlugi czas ciagac po swych oddzialach celem wyjasnienia ;/

...szkoda chargera bo by dostał mandacik Laughing za to że walnął !! -a tak sie dogadali Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
charger
*
*


Dołączył: Jul 09, 2006
Posty: 390
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 22, 2008 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no z tego co sie dowiedziałem to mógłbym dostac nawet 500 zl i 6 pkt karnych. Tak wiec dobrze ze sie dogadalismy. Tak swoja droga to facet z tego uno wydawal sie w porzadku, mysle ze nie bedzie nic kombinowal. Szkoda tylko ze mu troche sprasowałem te uno..
_________________
Chrysler Town&Country 2001 3.8 AWD LIMITED LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
marian
*
*


Dołączył: Feb 26, 2006
Posty: 174
Skąd: MilanĂłwek

PostWysłany: Nie Mar 23, 2008 1:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co gośc zrobi to niema znaczenia, zniżki tracisz tak czy siak chyba 10% i to wszystko. Wysokośc odszkodowania niema znaczenia. Płacisz te składki to niech se chłop chociaż zrobi to auto jak już w niego wiechałeś, jak wjadom tobie to ty se zrobisz Wink

Ubezpieczyciele i tak mają za dobrze, to niech przynajmniej bulą przy kolizji.



______________________________

Arrow DODGE caravan 3.0V6 Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group