www.asu.pl :: Zobacz temat - Pontiac Trans Sport
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pontiac Trans Sport

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Michał
*
*


Dołączył:
Posty: 3

PostWysłany: Pon Mar 29, 2004 19:29    Temat postu: Pontiac Trans Sport Odpowiedz z cytatem

Chcę zamontować instalację gazową w Pontiacu Trans Sport z 92 r. 3,1 l. Czy ktoś może polecić mi urządzenie które nadaje się do tego samochodu i będzie sprawne i w miarę tanie?
I jeszcze, chcę zamienić oryginalne radio z Pontiaca na tradycyjne Sony, ale jest ono zbyt głębokie i nie mieści się w otworze na radio. Czy można to jakoś zrobić samemu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Mar 31, 2004 17:52    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Witam. Co do gazu to gazu radzilbym zamontowac go w dobrym serwisie ( znam jeden w opolu gdzie wlasciciel takze ma ameykanskie auto i moge w pelni polecic ten serwis - dla zainteresowanych moge podac adres ).
Wiele samochodow przyjezdza do nas z powodu zle zamontowanego gazu. A co do radia to lepiej zostawic orginalne Very Happy . W brew pozorom wiekszosc amerykanskich odtwarzaczy jest robione przez bardzo dobre firmy ( Infinity, Boss ) . Graja one owiele lepiej niz np. Sony ( pomimo iz wygladaja beznadziejnie ) .

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JeNd



Dołączył:
Posty: -1

PostWysłany: Pią Lip 30, 2004 8:08    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Ja też bym radia nie zamieniał ... rodzice mojego kumpla pokroili se całą deskę dozdzielczą wymieniając radio(też w Pontiaku) a okazało się że stare jest 2 razy lepsze od JVC które sobie zamontowali:)
Pozdr
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lis 28, 2004 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez sie zgadzam, ze radia w amerukanach graja rewelacyjnie. Zreszta jestem milosnikiem satrych wygladow i te radia mnie wrecz podniecaja Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group