www.asu.pl :: Zobacz temat - ford tempo 88-92 na czesci!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ford tempo 88-92 na czesci!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Lut 01, 2005 15:10    Temat postu: ford tempo 88-92 na czesci!!! Odpowiedz z cytatem

mam kontakt z gosciem ktory chce sprzedac forda tempo na czesci.jest to najczesciej spotykana wersja i rocznik :88/2,3l/naped przod/automat.auto ma wybita przednia szybe,uszkodzony rozrusznik i wgniecione drzwi kierowcy.podobno reszta jest w dobrym stanie.widzialem fotki(mam, moge udostepnic) ma fajna tapicerke z wersji lx(gruby welur,kieszenie w siedzeniach,podlokietnik,chromy i drewienka na desce oraz drzwiach dodatkowe uchwyty na drzwiach) kolor jasnobrazowy metalic,tapicerka bezowa(kawa z mlekiem-jasna).sam jestem zainteresowany paroma czesciami a jak sie znajdzie wiecej chetnych to mysle,ze gosc sie wezmie za rozbiorke ochoczo:)
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ile chce za całość ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok 1500 zl:) ale mysle,ze mozna sie dogadac:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 21:19    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Hheh Very Happy . Jak znam zycie to malo co zostanie jak sie dobierzesz do niego Very Happy . Mam pytanie Very Happy . Jesli ma kierunkowskazy przednie wstawione od innego auta i felgi ktore przyslales mi na zdjeciu to kiedys bylo moje auto Very Happy !!!!! Wgniecione drzwi tapicerka jasno brazowa i brak popielniczki przedniej bo zalozylem ja u siebie Very Happy . Juz wtedy rozrusznik szwankowal Very Happy tylko jak ja go mialem to byla jeszcze szyba Very Happy Wrzuc jego zdjecia na stronke. A i ma jeszcze kiepsko przerobione lampy ( wstawione zolte szkielka z tylu jako kierunkowskazy Very Happy )

Pozrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie to auto:) brakuje mu zaworu pcv(albo jakos tak) i tlumika ssania oraz oslony przepustnicy(tak na pierwszy blik okiem) jak chcesz to powiedz gdzie wyslac fotki-mam ich duzo i na stronce sie nie zmieszcza.
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group