www.asu.pl :: Zobacz temat - DOBRY GAZOWNIK-okolice katowic
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DOBRY GAZOWNIK-okolice katowic

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
makanan
*
*


Dołączył: Feb 16, 2008
Posty: 17

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 19:43    Temat postu: DOBRY GAZOWNIK-okolice katowic Odpowiedz z cytatem

witam ,przyjaciele potrzebuje dobrego gazownika z okolic katowic,ustawic popatrzec do instalacji gazowej.. Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Częstochowa jest koło Katowic Very Happy ,a tam monopol na gaz ma Luky (wszyscy na forum go chwalą) to wal do niego ,i dołącz do grona zadowolonych klientów Laughing
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 23:08    Temat postu: Re: DOBRY GAZOWNIK-okolice katowic Odpowiedz z cytatem

makanan napisał:
witam ,przyjaciele potrzebuje dobrego gazownika z okolic katowic,ustawic popatrzec do instalacji gazowej.. Smile Smile


napisz co tam masz za instalacje, i co sie z nia dzieje
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
makanan
*
*


Dołączył: Feb 16, 2008
Posty: 17

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 18:22    Temat postu: DO LUKYEGO Odpowiedz z cytatem

Witam luky czekam na papiery które ma mi dosłac ostatni własciciel autka wtedy bede wiedział dokladnie co to za instalacja,wiem napewno ze to sekwencja,mikser wloski rok montarzu 2004,dzis zapaliła mi sie kontrolka chein egein,ale po 2 gh gdy zapalał auto sama zgasła,dziwna sprawa.....powiedz mi ile kosztowało by mnie sprawdzenie instalacji u ciebie? autko to dodge durango 5900 V8 magnum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group