www.asu.pl :: Zobacz temat - Czujnik prędkości pojazdu - kod P0500
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czujnik prędkości pojazdu - kod P0500

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
rabsystem
*
*


Dołączył: Oct 24, 2007
Posty: 59
Skąd: MirkĂłw koło Wrocławia

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 12:16    Temat postu: Czujnik prędkości pojazdu - kod P0500 Odpowiedz z cytatem

Witam, odpaliłem rano samochod i tu niespadzianka. Wskaźnik prędkości szaleje - jade około 20km/h a on skacze do 200km/h tak jakby coś nie kontaktowało. Po chwili zatrzymal się na 0 a ja jade dalej około 20km/h i komputer pokazuje błąd. Po sprawdzeniu okazało się, że to P0700 co oznacza, że skrzynia ma jakiś problem i przeszła w tryb awaryjny. Mało tego silnik nie wchodzi na wysokie obroty tylko przy około 3500 przerywa pulsacyjnie. Czytałem na forum i gdzieś znalazlem test zegarow, po teście samochod jedzie ok, zegar prędkości pokazuje ok, ale dalej ma jakiś błąd - tym razem tylko P0500 co oznacza uszkodzony czujnki prędkości pojazdu. Być może to tylko kabelek bo tak dziwnie na początku przerywało ale najpierw muszę znaleść ten czujnik a gdzie on jest - bladego pojęcia nie mam Crying or Very sad
Jeśli ktoś coś może podpowiedzieć co może być przyczyną lub zna lokalizację tego czujnika - proszę o pomoc - dzięki
_________________
Grand Caravan 3,8l 02r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 16:48    Temat postu: skrzynia Odpowiedz z cytatem

Jest on przy skrzyni. Wkrecony od przodu (2 przewody). Blisko podluznicy.
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rabsystem
*
*


Dołączył: Oct 24, 2007
Posty: 59
Skąd: MirkĂłw koło Wrocławia

PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki - poszukam
_________________
Grand Caravan 3,8l 02r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group