www.asu.pl :: Zobacz temat - kierunkowskazy - voyager
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kierunkowskazy - voyager

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
HT
*
*


Dołączył: Mar 25, 2007
Posty: 656

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2012 15:04    Temat postu: kierunkowskazy - voyager Odpowiedz z cytatem

Mam przerobione tylne kierunkowskazy - są zamontowane dodaatkowe przekaźniki przy tylnych lampach.
W tej chwili przestał mi działać tylny prawy kierunek . Sprawdziłem wszyszystko co mogłem - żarówkę itd. Okazuje się, że do przekaźnika tylnej prawej lampy do cewki nie dochodzi napięcie. Do cewki przekaźnika lewej lampy dochodzi jak mam włączony lewy kierunkowskaz.
Wiem, że te dodatkowe przewody od tych przekaźników idą do przodu auta ale nie mogę znaleść miejsca ich podłączenia.

Cz może ktoś z was wie gdzie podłącza się tego dodatkowe przewody przy tej przeróbce tylnych kierunkowskazów ?

Być możę ktoś z was spostał się już z taką przypadłością więc będę wdzięczny za pomoc.
_________________
CHRYSLER PACIFICA 2018
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
HT
*
*


Dołączył: Mar 25, 2007
Posty: 656

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2012 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało mi się odszukać miejsce podłączenia tych przewodów.
Sterowanie przekaźnikami zamontowanymi przy tylnych kierukowskazach było wzięte z przednich kierukowskazów.

Udało się również naprawić Smile
_________________
CHRYSLER PACIFICA 2018
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group