www.asu.pl :: Zobacz temat - Stacje paliw NESTE
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stacje paliw NESTE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
AbE
*
*


Dołączył: Oct 08, 2007
Posty: 119
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 18:26    Temat postu: Stacje paliw NESTE Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie czy ktoś z Was korzystał kiedyś ze stacji paliw Neste-są one najczęściej obok marketów i sa one bez obsługi. Jakies opinie o jakości paliw, lub jakieś problemy? Pytam ponieważ ceny na tych stacjach są niezwykle atrakcyjne-w Bytomiu koło Media Markt jest stacja Neste na której 95 jest po 3,93 zł. A jeżeli różnicy miało by nie być widać-to po co przepłacać:)Posta zakładam również z ciekawości ponieważ wokół tych stacji panuje pewna zła aura-wszyscy tylko mówią-"nie ryzykuj, dopłać lepiej i kup gdzie indziej" -ale to nie są opinie użytkowników i takie mnie nie interesują, staram się dowiedzieć coś rzeczowego o stanie faktycznym panującym na tych stacjach. Pozdrawiam
_________________
Chrysler Town&Country 3.8 2001 LPG(LukyPoweredGas)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kontrole jakosci paliw na tych stacjach sa takie ame jak na innych. nie placisz za wypasiony sklep i jego zatowarowanie oraz za reklamy w tv. ja tankuje tylko na takich stacjach od kiedy sie pojawily. nie jestem snobem zeby tankowac to samo ruskie paliwo na stacji ktora nazyw sie bp czy innya pierdola. ktos tu kiedys wychwalal paliwa statoil czy tez ich oleje:) chyba nie wiedzial,ze leca z tej samej beczki co orlen ,bliska sliska itp.
naiwnych nie sieja...
piwo perlenbacher kosztuje w lidlu 9,99 za 6ciopak. to samo piwo nie pod marka lidl kosztuje w hiperze 3,5 za butelke. dostrzegacie roznice. takie przyklady mozna mnozyc w nieskonczonosc.
90% ceny produktu to marka,reklama,marketing itp-reszta to faktyczna wartosc. pracuje w elektronice i nawet byscie nie chieli wiedziec co kupujecie jako prostizowy sprzet za tysiace zl ,a co kupuje kto inny za grosze pod maka blizej nie znana. w kazdym razie ten drugi na tym wygrywa....
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
AbE
*
*


Dołączył: Oct 08, 2007
Posty: 119
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i to już jakaś opinia-czekamy na inne Smile A powiedz Esdarek czy konkretnie na NESTE tankujesz czy po prostu na tanich stacjach pod marketami?
_________________
Chrysler Town&Country 3.8 2001 LPG(LukyPoweredGas)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co-mam takie ,2 stacje ale nawet sie nie zastanawialem jak one sie nazywaja. sprwdze to napisze. wiem,ze na neste tez tankowalem. przy 80 litrach i tankowaniu raz w tygodniu roznica 4,30 ,a 3,90 dla mnie jest wyczuwalna. nie,nie zbieram punktow lojalnosciowych Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
orzech
*
*


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 337
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...zgadzam się z"esdarkiem" na 100% co do sprzętu !!! - do paliw!! - ja też tankuje przy marketach,np.mam najbliżej do "kauflandów" i to są stacje"1,2,3" - są one pod patronatem STATOILa !! - a ceny DUUUUŻŻŻOOO niższe!! - tak że AbE Smile Tankuj bez obawy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie mi przypomniales-tankuje glownie na 1-2-3 przy kauflandzie lub na 1-2-3 przy realu:) to przeciez statoil!!! wole 50 goszy na litrze w dol niz widok pieknego sklepu i myjnie za symboliczne 15 zl Laughing
gdybym nie przeczytal twojego posta i nie speawdzil co znaczy to 1-2-3 to bym nie wiedzial. po prostu wiem,ze na wszytkich stacjach jest ruskie paliwo i nie wyglupiam sie z tankowaniem na "markowych" sztelach. ...ze nieby co,mialbym dluzej jezdzic, czy tez szybciej na paliwie z np. bp??? Wink
wystrzegam sie jedynie tankowania na stacjach u pana henka. kiedys mi wpadly w rece wyniki badan jakosci paliw na slaskich stacjach. oj byscie sie zdziwili:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jadac w trase tankowałem zawsze też w marketach, nie pamiętam tego na sląsku a we wrocławiu w auchanie przy autostradzie...
niestety teraz nie wyjezdżam poz atranów następna marketowa stacja jest w krakowie lub rzeszowie... ok 70 km...
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kolorek
*
*


Dołączył: Feb 28, 2007
Posty: 145
Skąd: DÄ�browa GĂłrnicza / KrakĂłw

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy nie zatankuje na stacji marketowej auchan czy tam carrefour czy innej o nazwie sklepu. Paliwo z ostatniego wagonu, i wlasciwie niewiadomo jakie.
W krakowie kiedys woda byla zamiast 98...

Jesli chodzi o neste tankuje i nie mam problemow zadnych paliwo jak kazde inne i ma zapach benzyny

jesli chodzi o piwo np tak jak darek mowi to sie z nim nie zgodze chyba ze jest to to samo, ale np roznica miedzy piwem harnas a piwem zywiec jest zauwazalna Smile
_________________
--------
Marcin
Sprzedalem sie dla innego kraju... chwilowo Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy odprężonym silniku, nawet jakbyś "wode" wlał to i tak pojedzie. Ja jeszcze nie tankowałem na neste, ale kilka razy i to do pełna w auchanie. Średnia na trasie na ich paliwie wyszła 10 litrów, mają również info że sprawdzane sa w orlenie. Jaoś nie mam awersji do niefirmowych stacji a zaoszczędzić idzie. Jak paliwo u mnie na orlenie było po 4,55 to zatankowaliśmy clio gdzies pod Zieloną za 4,00 na prywatnej stacji. Średnia na tym paliwie wyszła 5,5 litra co jest swoistym rekordem w cliówce. Ja jestem zdania, że paliwa są wszędzie równe, tylko czasami zdarzają się wyjątki.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
marekbp
*
*


Dołączył: Jan 05, 2008
Posty: 28

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiem Wam z pozycji kogoś, kto zna dość dobrze branżę - kilka lat pracowałem w dwóch zachodnich koncernach paliwowych.
Wszystkie polskie stacje, niezaleznie od przynależności sprzedają to samo polskie paliwo. A nawet jeśli któryś koncern sprowadzi jakąś ilość paliwa spoza naszych granic to i tak wiezie je do zbiorników Orlenu i tam przechwuje - do tych samych zbiorników wleje sobie Statoil czy Shell - wszystko ładnie się wymiesza Smile Jedynie paliwo Shelle V-Power Racing przywożone jest z Niemiec. Wszystkie inne, te niby "lepsze" paliwa na stacjach to zwykła 95-tka do której już na stacji dodaje się uzlachetniacze (podczas zlewania jej do zbiornika z cysterny).
Nie wierzę w gorszą jakość paliwa w stacjach przymarketowych - nie ma takiej możliwości, to jest to samo paliwo co w stacjach sieciowych. Nie wierzcie też w te wszystkie opowieści, o tym że paliwo na stacji X jest lepsze od paliwa na stacji Y - to to samo paliwo rozwożone tylko przez inne cysterny ale nalewane w tym samym miejscu (oczywiście mówimy o standardowej PB 95, 98 czy ON - kwestaia dolewanych uszlachetniaczy to już inna sprawa)
Stacje prywatne, pozasieciowe, nad którymi kontrolę ma tylko właściel to inna bajka - na nich jedynie tenże właściciel wie co ma w zbiornikach.
_________________
Chrysler Grand Voyager 3,3 LX 99 r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tylko tankuje na tak zwanych markowych paliwach, raz mi szalal na gazie po d&D i raz zatankowalem tez na kipeskiej rope i mialem pol opalu pol ropy
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opał od napędu różni sie ino akcyzą i barwnikiem, więc w czym problem?
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 1:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
90% ceny produktu to marka,reklama,marketing itp-reszta to faktyczna wartosc. pracuje w elektronice i nawet byscie nie chieli wiedziec co kupujecie jako prostizowy sprzet za tysiace zl ,a co kupuje kto inny za grosze pod maka blizej nie znana. w kazdym razie ten drugi na tym wygrywa....


Nie zgodze sie z Toba..........Twierdzenie i wnioski z wypowiedzi dla kogos kto nie zna sie na sprzecie IT moga byc tragiczne. Na rynkach IT i elektronicznych zwlasza oem sa tak zwane sorty. A jakosc produktow z jednego moze byc nie porownywalna do drugiego. Tani producenci czesto kupuja niszej klasy komponenty do produkcji urzadzen, co w rezultacjie rzutuje na produkt koncowy, a zwlasza na jego awaryjnosc.
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mdzalewscy
*
*


Dołączył: Dec 25, 2007
Posty: 220

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marekbp napisał:
Odpowiem Wam z pozycji kogoś, kto zna dość dobrze branżę - kilka lat pracowałem w dwóch zachodnich koncernach paliwowych.
Wszystkie polskie stacje, niezaleznie od przynależności sprzedają to samo polskie paliwo. A nawet jeśli któryś koncern sprowadzi jakąś ilość paliwa spoza naszych granic to i tak wiezie je do zbiorników Orlenu i tam przechwuje - do tych samych zbiorników wleje sobie Statoil czy Shell - wszystko ładnie się wymiesza Smile Jedynie paliwo Shelle V-Power Racing przywożone jest z Niemiec. Wszystkie inne, te niby "lepsze" paliwa na stacjach to zwykła 95-tka do której już na stacji dodaje się uzlachetniacze (podczas zlewania jej do zbiornika z cysterny).
Nie wierzę w gorszą jakość paliwa w stacjach przymarketowych - nie ma takiej możliwości, to jest to samo paliwo co w stacjach sieciowych. Nie wierzcie też w te wszystkie opowieści, o tym że paliwo na stacji X jest lepsze od paliwa na stacji Y - to to samo paliwo rozwożone tylko przez inne cysterny ale nalewane w tym samym miejscu (oczywiście mówimy o standardowej PB 95, 98 czy ON - kwestaia dolewanych uszlachetniaczy to już inna sprawa)
Stacje prywatne, pozasieciowe, nad którymi kontrolę ma tylko właściel to inna bajka - na nich jedynie tenże właściciel wie co ma w zbiornikach.

znając ten rynek muszę potwierdzić
_________________
CADILLAC ESCALADE 6.2 V8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i od markabp mamy odpowiedz z pierwszej reki ktora potwierdzila to co mowie.
co do piwa to mowie o tym samym piwie ,a nie o 2 roznych markach rozlewanych przez ten sam browar.
20 lat w branzy it mojego brata i 15 lat moje w elektronice pozostawilo pewne doswiadczenie. nawet jakbysmy nie chcieli.
pozdrawiam kupujacych tv f-my........tel.kom. .......,auta f-my..........,tankujacych na ......... i podlaczajacych sprzet audio specjalnymi kablami z miedzi beztlenowej,z poteznymi miedzienymi konektorami do aluminiowej instalacji w bloku(1,5mm2) Laughing
kazdy ma wybor i jesli ten dodatkowy wydatek poprawia ich samopoczucie to wszystko jest oki:) ludzi placa za rozne rzeczy. za satysfakcje tez Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
pestek
*
*


Dołączył: Aug 31, 2006
Posty: 120
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tankowałem na Neste i potwierdzam , jechało i burcało normalnie. Bariera jest psychologiczna - do kogo się zwrócić ( czytaj obić ryja) gdy cosik z wachą będzie nie tak Wink , Natomiast do pozostałych wniosków, odnośnie wspólnego pochodzenia to mam odmienne zdanie szczególnie jeżeli chodzi o piwo. W wielu produktach szukam markowych nie koniecznie dlatego, że jestem snobem ale dlatego, że nie raz to tańsze okazywało się droższe Wink
_________________
PLYMOUTH VOYAGER 3,0 ZAGAZOWANY
AUDI S6 4,2 ZAGAZOWANY
YAMAHA VIRAGO GAZ W MANETCE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pestek chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem!
JA NIE PISZE O JAKIMS FIRKENBRAU Z LIDLA ROBIONYM NA KONSKIEJ ZOLCI ZAMIAST CHMIELU TYLKO O PIWIE PERLENBACHER(kup ,wypij,poczytaj o browarze i samym piwie i sie wypowiedz). to taki przyklad,ze jak ktos chce to moze kupic produkt dobry i markowy za 1/2(lub nizej) ceny. 6ciopak za 9 zl. moge kupic to samo piwo w normalnym sklepie za 3,5 butelka. co jest niejasne w tym tekscie?
dla tych co nie wiedza: nie racze sie piwem "piwosz" z plastikowej butelki pod budka z piwem...
malo tego-jestem zapalonym milosnikiem piwa(nie uzyje tu celowo slowa "koneser" bo jeszcze mi do tego duzo brakuje). jezdze na imprezy piwna,zwiedzam wszytkie browary,ktore mam po drodze i nie tylko po drodze,zrealizowalem tez moje piwne marzenie: oktoberfest+zwiedzanie okolicznych bowarow,czesto przydomowych.na dobra piwo jestem w stanie pojechac nap do czech. nie posadzajcie mnie wiec o picie szczyn...

cholera jak mnie jest zal ludzi ktorzy wypowiadaja sie o czym o czym nie maja pojecia a przy okazji powielaja tzw. obiegowe opinie....
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darek a ja podam przykład np pralek automatycznych...
pralka bosch wyprodukowana w Łodzi a pralka Bosch wyprodukowana w Niemczech jak myslisz która jest lepsza ?
to i to ta sama firma ale inne użyte elementy począwszy od obudowy to moge potwierdzić ze ta z Łodzi zardzewieje po 5 latach a ta niemiecka nie
to samo jest z proszkiem do prania .... kup niemieckiego ariela i porównaj z polskim Smile
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te niemieckie produkty też są chinsko polskie...
byłem w tamtym roku w fabryce whirlpool w anglii, wszystkie te sprzety made in england, przyjechały tirami z wrocławia... Wink
pamiętam jak jeszcze jeździłem z nadgabarytami to często wozili z polski cysterny kolejowe do niemiec, tam w fabryce montowali czeskie podwozie i malowali z napisem made in germany, i pewnie jeszcze pkp to kupowało za cieżkie pieniądze bo to lepsze, niemieckie...
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest dokladnie to o czym pisze. rezim technologiczny niby taki sam ale klientela i materialy rozne. w przypdku paliwa chodzi o to,ze ono jest lana z jednago zbiornika. to tak jakby gdzies byla jedyna rozlewnia piwa i z jednego kranu by lecialo to samo do butelek tyskiego,zywca,lecha,urquella,becksa,zubra itp a potem by mi ktos wmawial,ze np tyskie to siki ale zywiec mniam mniam:)
dla nie umiejecycjh czytac ze zrozumieniem dodaje,ze to tylko taki abstrakcyjny przyklad-wiem jak sie robi i rozlewa piwo Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dex
*
*


Dołączył: Mar 23, 2006
Posty: 366
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esdarek - daj na luz ,bo Ci nocy zabraknie, coby wytłumaczyć co niektórym o co biega. Ja sam kupuje mleko "Mleko"w Biedronce za 2 zł a nie w Tesco "Mlekowita" za 2,60. Oba robi -Mlekowita (skoro nie widać -czytaj czuć- różnicy, to po co przepłacać.
Pozdrawiam.
_________________
Chrysler Town & Country 3,8 stown&go 2005.
Dodge Grand Caravan 3,3 Sport 02 - sprzedany
Grand Voyager 2,4i 1999- sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wrzucam N i ide tankowac ...perlenbachera za 9zl/szesciopak Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dex
*
*


Dołączył: Mar 23, 2006
Posty: 366
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A już myślałem że masz intrnet w samochodzie Laughing Laughing Laughing
_________________
Chrysler Town & Country 3,8 stown&go 2005.
Dodge Grand Caravan 3,3 Sport 02 - sprzedany
Grand Voyager 2,4i 1999- sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ,ale to chyba w tych czasach srednia sensacja Rolling Eyes
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
pestek
*
*


Dołączył: Aug 31, 2006
Posty: 120
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacząłem po wywodach Esdarka zastanawiać się czy to forum amerykańskie tylko z nazwy. Człowieku atakujesz ludzi sam odkrywając swoje kompleksy. Zastanów się -temat jest o paliwie , sam zaczynasz coś o piwie i kablach , wmawiając mi przypinanie łatki szczynopija. Chłopie zalecam luzik Wink
_________________
PLYMOUTH VOYAGER 3,0 ZAGAZOWANY
AUDI S6 4,2 ZAGAZOWANY
YAMAHA VIRAGO GAZ W MANETCE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luzuje sie wlasnie przy piwie ,ktorego nie zobaczysz w zadnych raklamach.
kabli tez Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
pestek
*
*


Dołączył: Aug 31, 2006
Posty: 120
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smacznego, ja również przy browarku siedzę, tylko mojego nie reklamują ( zbyt niszowe) Wink
_________________
PLYMOUTH VOYAGER 3,0 ZAGAZOWANY
AUDI S6 4,2 ZAGAZOWANY
YAMAHA VIRAGO GAZ W MANETCE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dex
*
*


Dołączył: Mar 23, 2006
Posty: 366
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj oj jak najszybciej ten browarek, byle chłodny!!!!! idealnie gasi pragnienie i gorące........
_________________
Chrysler Town & Country 3,8 stown&go 2005.
Dodge Grand Caravan 3,3 Sport 02 - sprzedany
Grand Voyager 2,4i 1999- sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
michalcamona
*
*


Dołączył: Feb 18, 2006
Posty: 69
Skąd: Dąbrowa GĂłrnicza

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 20:10    Temat postu: Re: Stacje paliw NESTE Odpowiedz z cytatem

AbE napisał:
Witam, mam pytanie czy ktoś z Was korzystał kiedyś ze stacji paliw Neste-są one najczęściej obok marketów i sa one bez obsługi. Jakies opinie o jakości paliw, lub jakieś problemy? Pytam ponieważ ceny na tych stacjach są niezwykle atrakcyjne-w Bytomiu koło Media Markt jest stacja Neste na której 95 jest po 3,93 zł. A jeżeli różnicy miało by nie być widać-to po co przepłacać:)Posta zakładam również z ciekawości ponieważ wokół tych stacji panuje pewna zła aura-wszyscy tylko mówią-"nie ryzykuj, dopłać lepiej i kup gdzie indziej" -ale to nie są opinie użytkowników i takie mnie nie interesują, staram się dowiedzieć coś rzeczowego o stanie faktycznym panującym na tych stacjach. Pozdrawiam


mając stratusa 2,5 V6 bez gaziku tankowałem tam przez cały czas jego eksploatacji ( stacja NESTE koło hiper AUCHAN na tysiącleciu w katowicach )...nie mogę powiedzieć złego słowa...zero problemów z pracą silnika...z mojej strony polecam.
_________________
------------------------------------------------------
Chrysler Vision 3,5 V6 `94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AbE
*
*


Dołączył: Oct 08, 2007
Posty: 119
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo konkretnych wypowiedzi w temacie Smile Podziękował Panowie-teraz już wiem co chciałem Wink
_________________
Chrysler Town&Country 3.8 2001 LPG(LukyPoweredGas)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
kzem
*
*


Dołączył: Jan 31, 2008
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 7:32    Temat postu: Re: Stacje paliw NESTE Odpowiedz z cytatem

AbE napisał:
Witam, mam pytanie czy ktoś z Was korzystał kiedyś ze stacji paliw Neste-są one najczęściej obok marketów i sa one bez obsługi. Jakies opinie o jakości paliw, lub jakieś problemy? Pytam ponieważ ceny na tych stacjach są niezwykle atrakcyjne-w Bytomiu koło Media Markt jest stacja Neste na której 95 jest po 3,93 zł. A jeżeli różnicy miało by nie być widać-to po co przepłacać:)Posta zakładam również z ciekawości ponieważ wokół tych stacji panuje pewna zła aura-wszyscy tylko mówią-"nie ryzykuj, dopłać lepiej i kup gdzie indziej" -ale to nie są opinie użytkowników i takie mnie nie interesują, staram się dowiedzieć coś rzeczowego o stanie faktycznym panującym na tych stacjach. Pozdrawiam

Witam
Tankuję na Neste24 już od 4 lat.Nigdy nie miałem problemów z paliwem. A cena zawsze niższa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
jabol2
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 137
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 konkretne odpowiedzi poważnych ludzi, krótko i na temat...

a nie filozoficzne rozważania i śmieszne kłótnie o piwo Laughing
wymiękam przy was...
_________________
Chrysler Vision 3.5
Spełnione marzenie, śliczny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciesze sie jabol,ze doceniles moje rzeczowe wypowiedzi. ja tez nie wiem po co komus jakies klotnie Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
jabol2
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 137
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zrozumiałem twoją aluzje odnośnie tego piwa... ale nie trzeba sie zaraz unosić...

podzielam opinie wszystkich o tym że wielkie koncerny i producenci mają swoich podwykonawców i daja tylko swoje logo i marke, tak jest chyba w każdej dziedzinie gospodarki,pracowałem tez na stacji benzynowej to wiem troszke o tym, w hucie szkła też pracowałem i produkowałem szyby z logiem VW,Forda,Opla,Mercedesa chyba do wszystkich marek tam robią i wiem że te same szyby sprzedają w sklepach ze swoim logiem tylko że te sa dużo tańsze...

analogia jest chyba oczywista... do paliw i do piwa oczywiście Wink
_________________
Chrysler Vision 3.5
Spełnione marzenie, śliczny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mdzalewscy
*
*


Dołączył: Dec 25, 2007
Posty: 220

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zatankowałem na nestle PB98 i musze pochwlić te paliwko, według mnie jedna z lepszych 98-mek pod względem długości przejechanych kilometrów
_________________
CADILLAC ESCALADE 6.2 V8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ogur
*
*


Dołączył: Aug 19, 2007
Posty: 14

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam jakoś jesienią zatankowałem do mojego xt500 ze zbiornikiem paliwa z tworzywa sztucznego 10litrów paliwa na małej stacji w Witnicy w byłym POMie.po paru dniach zbiornik zaczą żółknąc po tygodniu zrobił się rudy jak rdza przed tankowaniem był bialutki.paliwo miało dziwny zapach.przestałem tam tankowa swoje pojazdy niepolecam tej stacji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jdef90
*
*


Dołączył: Mar 04, 2008
Posty: 37

PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neste rulez prawie.
tankuję odkąd pamiętam wymiennie z Shellem.

na neste jedynie mnie wkurza, że nie można zablokować pistoletu... czasem ręka zdrętwiała jak 90 litrów do jaga się lało...

ponadto wygoda jest taka, że gdy wyrobisz sobie kartę to raz w miesiacu otrzymasz pocztą fakturę.

ale są także minusy inne (LOL)
http://www.maxior.pl/film/49582/Telefon_ze_stacji_Neste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jdef90 napisał:

czasem ręka zdrętwiała jak 90 litrów do jaga się lało...

ja jak jeszcze niedawno jeździłem do anglii tankowałem na takiej ma lej stacji pod rotterdamem, nie dość że straśnie wiało to jeszcze też musiałem cały czas trzymać pistolet.
nawet nie wiecie ile trwa tankowanie prawie 600 litrów diesla do ciężarówki w dystrybutorze dla osobówki.... Razz
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mario_KOSZALIN
*
*


Dołączył: May 05, 2008
Posty: 184

PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="esdarek"]pestek chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem!
JA NIE PISZE O JAKIMS FIRKENBRAU Z LIDLA ROBIONYM NA KONSKIEJ ZOLCI ZAMIAST CHMIELU

ja Ci esdarek nie pozwalam !!! ten FINKBRAU czy jak mu tam bardzo mi smakował i żałuję, że nie ma go już w ofercie lajdla Smile
przecież w tym momencie zachowałeś się jak wszystkie buraki (bez urazy), co nadają różne dziwne rzeczy na temat amerykańców!!! w jednej i w drugiej kwestii to po prostu kwestia tego, co kto lubi Smile
_________________
Magnum 5.7 Hemi 2005 black matt
DODĹťYK GC 1996 3,3 oddany pracownikowi - ale sie chłopaczyna cieszy Smile
Toyota Corolla 1,4 diesel słuzbowa- to juz przeszłość
Opel Astra 1,7 CDTI-słuzbowy - to już przeszłość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to kup se w lidlu perlenbechera. jest promocja niecale 10 zl za 6pak. firkenbral to szczyny konia. nie pisze tu o gustach tylko o faktach. mona lisa moze sie komus nie odobac ale nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie jej probowal porownywac z jeleniem na rykowisku ,kupionym na odpuscie w koziej wolce...
czy ja az tak niezrozumiale pisze?
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam Perlenbacher-zacne piwko oj zacne... Laughing
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group