www.asu.pl :: Zobacz temat - pilot voyager
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pilot voyager

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
yeti
*
*


Dołączył: Apr 03, 2007
Posty: 38
Skąd: KROSNO.PODKARPACIE

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 12:58    Temat postu: pilot voyager Odpowiedz z cytatem

Witam czy ktoś może mi podpowie jak zaprogramować pilot do chryslera voyagera wersia na dwa przyciski który kupiłem od innego voyagera a chciałbum ady działał z moim samochodem alarm jest orginalny może jest jakaś procedura dodawania pilotów Laughing znalazłem takie coś jakby ktoś przetłumaczył;http://www.ms.webpark.pl/kwit.jpg


voyager td 97 rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
booyal
*
*


Dołączył: Jan 31, 2008
Posty: 26
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj robiłem to samo i na świeżo mogę opisać sposób który u mnie zadziałał (opisany w instrukcji użytkownika). W moim przypadku autko to Chrysler Voyager 2001.
Robimy tak:
- potrzebujemy potrzebujemy jednego pilota który już nam działa i pilota od Chryslera który z naszą furką jeszcze działać nie chce
- włączany stacyjkę na pozycję ON
- wciskamy i trzymamy przycisk otwartej kłudki na działającym pilocie, po 5 (max do 10) sekundach wciskamy jeszcze przycisk PANIC, i puszczamy oba przyciski razem. Usłyszymy pojedyńczy dźwięk, i mamy 30 sekund na programowanie pilotów (max 4 szt.)
- teraz po kolei w kazdym pilocie który ma działać naciskamy i puszczamy jednocześnie przyciski otwartej i zamkniętej kłudki, po czym przyciskamy i puszczamy dowolny z tych przycisków. Powinniśmy usłyszeć pojedyńczy dźwięk, i powtarzamy to samo z następnym pilotem/pilotami. Aby zakończyć programowanie czekamy 30 sekund lub wyłączamy stacyjkę.

Ważne jest żeby procedurę programowania wykonać na nowym i na już działającym pilocie. Ja u siebie zaprogramowałem tylko nowy, a wtedy stary przestał działać i całą procedurę musiałem wykonać ponownie.
_________________
Chrysler Voyager '01 3.3L V6 LPG by Luki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na tym screnie co dałeś link jest tylko obsługa pilota i że maksymalnie można dodać 4 piloty
a w czerwonym jest że mozna je dodać tylko za pomocą specjalistycznego programu Sad
Wersje amerykańskie z trzema przyciskami (trzeci panic) można dodawać wg.procedury opisanej przez " booyal"
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

100 razy było wałkowane i ciągle się kto pyta. Napisałem nawet instrukcje jak dodać pilota w wersji 3 przyciskowej.
Nowego pilota 2przyciskowego dodaje się w aso, nie można zrobić tego samemu.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group