www.asu.pl :: Zobacz temat - Mądry blacharz i lakiernik
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mądry blacharz i lakiernik

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Sty 16, 2005 15:36    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Co do Neonow to sa OK. Tez mialem takie u siebie ale po jednej zimie jeden neon szlak trafil Evil or Very Mad . W polsce snieg, bloto, kamienie, sol, piach i jeden sie rozczelnil i dostalo sie bloto do srodka ( to byl koniec mojej przygody z neonami ). Najlepiej sciagac je na zime. Ai najlepiej zeby sterowany byly + a nie masa ( koniecznie przez dobry przekaznik ).

Co do blacharzy to znam kilku ale nie bede polecal nikogo bo pozniej beda pretensje do mnie jak im sie noga powinie Twisted Evil. Moze kts bedzie zadowolony i poleci jakis dobry zaklad bo sam jestem ciekaw.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na temat blacharzy we wrocku to nic nie wiem mieszkam 86km od Crying or Very sad ale mam pytanko do neonków jak je pod bryczką założę to nie stanę się przestępcą drogowym i nie wlepią mi mandatu bo słyszałem różne historyjki Evil or Very Mad nie powiem taki bajerek świetnie wygląda Cool chciało by się pojeździć na fiolecie Idea
_________________
Windstar 3,8 LX 95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 23:13    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Nie jest to dozwolone Confused Najlepiej zamontowac osobny wlacznik i w miescie wylaczac a zapalac tylko na specjalne okazje Very Happy bo dopuki nie beda zapalone to nic nie moga ci zrobic.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 23:53    Temat postu: neony Odpowiedz z cytatem

Tez slyszalem o tym przepisie ze nie moze byc jej widac, ale jak bedzie upierdliwy gliniarz to sie czepi czegos innego Confused . Raz zatrzymali mnie za zolte swiatla postojowe. Jak zaczalem sie z nimi wyklucac to tak zaczeli trzepac auto ze znalezli przeterminowana gasnice o pare miesiecy i dostalem 100 Confused Tak czy inaczej zalezy na kogo sie trafi Twisted Evil

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Mar 16, 2005 0:01    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Nie mozna generalizowac Policjantow i moim zdaniem 98% z nich jest OK ( grzecznie mozna sie zawsze dogadac ) a te 2 % psuje opinie reszcie.

Pozdrawiam Wink

PS. Powiem tylko ze mamy tez policjantow zarejestrowanych na naszym forum, ktorzy posiadaja amerykanskie samochody Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group