www.asu.pl :: Zobacz temat - Świeżak z pytaniem :)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Świeżak z pytaniem :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ania_de
*
*


Dołączył: Jan 29, 2008
Posty: 28
Skąd: Posen

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 15:06    Temat postu: Świeżak z pytaniem :) Odpowiedz z cytatem

Droga wycieczko,

Jestem tu "świeża" i serdecznie wszystkich Was witam Very Happy

Noszę się z zamiarem kupienia Chryslera Grand Voyager'a lub Town&Country '97 - '99 z motorem 3.8 V6.
Powiedzcie mi proszę na co zwrócić mam szczególną uwagę? jakie są słabe strony tych aut?

Do tej pory zlokalizowałam kilka sztuk, prześwietliłam je po numerze VIN w ASO ale każde było sporo odkręcone Sad oto Polska właśnie.
Ale liczę na to, że znajdę to wymarzone Very Happy

Liczę na Waszą pomoc Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witamy w naszym gronie i sie bardzo cieszymy ze jest kolejny chcetny na takie autko

ale mamy prosbe aby najpierw uzyc opcji szukaj bo mozna duzo znalezc, w innym dziele wlasnie jest drozony ten topic http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5386 a oto link a potem mozna dalej szukac lub zadzwonic do ktoregos forumowaicza i sie doradzic

pozdraiwam
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ania_de
*
*


Dołączył: Jan 29, 2008
Posty: 28
Skąd: Posen

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorrki za zamieszanie ale w "szukaczu" nie mogłam się dokopać do tych informacji Smile
_________________
Chrysler Town&Country 3.8 V6 '98 LIMITED
Volvo V70 T5 2.3T 240KM '97
ex Volvo 854 2.0 20V 143KM '94
ex Volvo 440 1.8 89KM '95
ex Volvo 855 2.0 10V 126 KM '95
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group