www.asu.pl :: Zobacz temat - Ogrzewanie Chrysler Town&Country – problem
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ogrzewanie Chrysler Town&Country – problem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mama_blizniakow
*
*


Dołączył: Jan 26, 2006
Posty: 40

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 8:05    Temat postu: Ogrzewanie Chrysler Town&Country – problem Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu – ok. 2 tygodnie, mam problem z ogrzewaniem. Podczas jazdy ogrzewanie działa bardzo dobrze, jedyny minus to dosyć długo należy czekać aby „leciało” ciepłe powietrze. Po zatrzymaniu rozgrzanego auta, i wyłączeniu silnika na kilka minut oraz ponownym jego załączeniu leci tylko zimne powietrze - oczywiście podczas jazdy po dłuższej chwili znowu jest ciepło. Czy problem leży przy zbyt małej ilości płynu chłodniczego ??

Pozdrawiam
Grzegorz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kruk3
*
*


Dołączył: Nov 14, 2007
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem bardzo podobny problem. Okazało się że faktycznie było zbyt mało płyny chłodniczego. Po uzupełnieniu wszystko wróciło do normy Laughing . Można również (tak zrobiłem) wylać stary płyn i zalać nowym w odpowiedniej ilości ok. 12 litrów.


----------------------------
Chrysler Grand Voyager 3,3 LE 98'
Zagazowany PRINS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mama_blizniakow
*
*


Dołączył: Jan 26, 2006
Posty: 40

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy uzupełniać się powinno takim płynem jaki był cały układ chłodzenia zalewany, czy można innym np. płyn chłodniczy Preston - ze sklepu ASU ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozesz uzupelnic jakim chcesz byle jakims dobrym a nie syfem, ale jezeli nie wiesz kiedy byl zmieniany i ile ma najechane to najlepiej zmienic caly
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rura
*
*


Dołączył: Oct 31, 2006
Posty: 49

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 20:55    Temat postu: należy zmienić termostat Odpowiedz z cytatem

NA mur beton należy zmienić termostat wyciekł z niego gaz i jest jest cały czas otwarty obieg duzy. :lol:zmiana to około 10 minut pracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rura
*
*


Dołączył: Oct 31, 2006
Posty: 49

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 20:58    Temat postu: aha cena ok 45zł Odpowiedz z cytatem

można samemu jak nie to każdy mechanik zrobi na poczekaniu tam jest łatwy dostęp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mama_blizniakow
*
*


Dołączył: Jan 26, 2006
Posty: 40

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Termostat 33849 Chrysler Voyager 3.3/3.8 dostępny w sklepie ASU - czy ten będzie odpowiedni ?

pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rura
*
*


Dołączył: Oct 31, 2006
Posty: 49

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 18:35    Temat postu: termostat Odpowiedz z cytatem

witam mamo gdy ja zmieniałem termostat a buło to 14 dni temu termostaty miały w pudełku zapakowane pare wariantów uszczelek tak że napewno którąś wersje dopasujesz ja mam ogrzewanie już po przejechaniu około 500 m pozdrawiam i zyczę miłej jazdy w ciepełku a swoją drogą to skęd wziełaś z 2005 roku z silnikiem 3,8 ja myslałem ze są tylko 3,3 daj znać jak będzie na sprzedaż może pohandlujemy pa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mama_blizniakow
*
*


Dołączył: Jan 26, 2006
Posty: 40

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

autko było ściągane z USA, tam w dalszym ciągu są dostępne modele 3.8, a najnowsze 4.0.

Dzięki za info
Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group