www.asu.pl :: Zobacz temat - Wielka prośba, na co zwracać uwagę.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wielka prośba, na co zwracać uwagę.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esdarek, fajnie by było, jakby nam dał maks. dwa linki i powiedział, że na te autka się pali. Mozna by mu wtedy powiedzieć dokładnie na co zwracać uwagę, gdzie ma zanurkować, a gdzie nie zagladać bo i tak nie ma sensu.
Od początku jak tu jestem brakowło mi mnóstwa informacji na temat auta. Nie ważne jak przeszukiwałem forum, cięgle brakuje tego, co jest ciekawe z punktu widzenia kupującego. Przy przesiadce z kosiarki na minivana z usa, trzeba naprawdę miec stalowe nerwy i ponadprzeciętną znajmość auta, żeby się nie wpakować.
Męczy mnie odpowiadanie na któreś z rzędu identyczne pytanie. Przez to zrobiłem tabele silników w voykach i wrzuciłem do sam naprawiam a i tak mam wrażenie, że nie wszyscy czytają jak pojawia się pytanie jaki olej wlać do auta... Jeszcze nad olejami poprawuje i też zrobię tabele.
Przygotuję też coś o zakupie voyka w wersji euro produkowanego w USA, cóż tylko takim dysponuje....
Myślisz że przeczyta to wiele osób? Stawiam że nie Smile

Ja narazie wymiękłem przez pytania Marcin_F-F, bo faktycznie nie ma zielonego pojęcia co chce.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Marcin_F-F
*
*


Dołączył: Dec 18, 2007
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
kuzwa,jedi_v powiedz mi jak rycerze jedi cwicza cierpliwosc aby udzielac takich odpowiedzi. do pewnego czasu sie staralem ,ale jak teraz komus odpisuje to jestem przekonany,ze przeczytal cale forum i zadaje pytanie bo wczesniej nie znalazl odpowiedzi. jesli jednak ktos nas nie czyta i wchodzac zadaje pytanie to zastanaiwiam sie jaki sens ma forum. czesto korzystam z forum "elektroda". wez tam zapytaj o cos,co byl juz poruszane to wdepcza cie w podloge(z calym szacunkiem do tego forum-ja sie im nie dziwie) . jesli ktos na forum amerykancow pyta o silnik 2 litry i manuala ,a to wszytko ma byc zamontowane w vanie to albo nie zadal sobie trudu przeczytania tego co ty pisalismy wszyscy wczesniej ,tworzac baze wiedzy i pomocy dla ludzi z zwenatrz, albo po porstu z nas kpi. tyle mam do powiedzenia w temacie.

chlopie silnik 2l stosuje sie do kosiarek ,a manualana skrzynia wystepowala w tokarkach okresu miedzywojennego(niemickich i bardzo dobrych). samochody amerykanskie maja normalne silniki(czasem mikroskopijne jak np. 2l ford focus naszej kolezanki) i glownie skrzynie automatyczne. oczywiscie trafia sie manual( w aucie starym i sportowym lub w aucie dla kolekcjonera i indywidualisty) my kochamy kolekcjonerow i indywidualistow ,ale nie sadze abys chcial nim wlasnie zostac. jesli myslisz,ze kupujac np voyagera 2l manual bedziesz mial auto amerykanskie to jestes tak samo w bledzie jak przyszli wlasciciele cadillaca bls(kombi). te auta ze stanami maja wspolna nazwe-tyle! nic ze stylu,nic z klasy,nic z legendy,nic z luksusu-po prostu erzatz i polsrodek. przemysl to bo mnie juz sie chce coraz mniej odpisywac na takie posty.

mam nadzieje,ze wejdziesz na dobra droge lub kupisz sharana tdi i bedziesz szczesliwy....do konca swoich dni zyjac w nieswiadomosci.
pozdrawiam!
twoj oddany przyjaciel-darek


kolego skoro cieprpisz na brak zainteresowania swoją osobą to pisz gdzie indziej, (polecałbym sympatia.pl) a nie tam, gdzie chcą wyczerpującej odpowiedzi. Skoro przeszkadza tobie że zadaję pytania dziwnej treści to Twój osobisty problem i popracuj nad tym w domowych pieleszach, a nie wypisujesz na forum i popisujesz się. Ja auto będę potrzebował by na siebie zarabiało jako wół roboczy i dlatego każde z moich pytań ma uzasadnienie. Chce auto amerykańskie ze wzgl. na jego obszerność. I tak na codzień siedze w VAG-ach i nic ani nikt mnie nie przekona nad wyższością innej marki na tą. Co do spalania to aktualnie miałem Volvo 250ps przy którym Twoje autko jest ekonomiczne więc nie kpij też z tego. Ok, jesteś tutaj na forum już dłużej, wiem że może masz rzesze zwolenników, ale forum to nie kółko wzajemnej adoracji jak Ty twierdzisz tylko miejsce gdzie każdy może zasięgnąć potrzebnych sobie informacji i tyle. Z całym szacunkiem dla Ciebie oraz tobie podobnych, nie mam ochoty czytać ani Twoich ani innych Twoich adoratorów wypowiedzi, bo nie mam na to czasu, ani ochoty, dzaiękuję za to bardzo wysztkim innym którzy próbowali mi pomóc i na pewno z tych rad skorzystam przy zakupie auta. A Tobie kolego rzyczę by Twoje auto jeździło bezawaryjnie i byś był z niego zawsze zadowlony, może wtedy będziesz mniej zgryźliwy i złośliwy. Pozdrawiam z całego serca. Jak będziesz miał jakieś ale zapraszam na priv, nie ma sensu zaśmiecać forum, pozdrawiam.
_________________
Polerowanie felg
www.Fajna-Felga.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Marcin_F-F
*
*


Dołączył: Dec 18, 2007
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomaj napisał:
Esdarek, fajnie by było, jakby nam dał maks. dwa linki i powiedział, że na te autka się pali. Mozna by mu wtedy powiedzieć dokładnie na co zwracać uwagę, gdzie ma zanurkować, a gdzie nie zagladać bo i tak nie ma sensu.
Od początku jak tu jestem brakowło mi mnóstwa informacji na temat auta. Nie ważne jak przeszukiwałem forum, cięgle brakuje tego, co jest ciekawe z punktu widzenia kupującego. Przy przesiadce z kosiarki na minivana z usa, trzeba naprawdę miec stalowe nerwy i ponadprzeciętną znajmość auta, żeby się nie wpakować.
Męczy mnie odpowiadanie na któreś z rzędu identyczne pytanie. Przez to zrobiłem tabele silników w voykach i wrzuciłem do sam naprawiam a i tak mam wrażenie, że nie wszyscy czytają jak pojawia się pytanie jaki olej wlać do auta... Jeszcze nad olejami poprawuje i też zrobię tabele.
Przygotuję też coś o zakupie voyka w wersji euro produkowanego w USA, cóż tylko takim dysponuje....
Myślisz że przeczyta to wiele osób? Stawiam że nie Smile

Ja narazie wymiękłem przez pytania Marcin_F-F, bo faktycznie nie ma zielonego pojęcia co chce.


Tomaj ja rozumiem że chcesz pomóc innym forumowiczom, ale bardzo ciężko jest się oodnaleźć ludziom którzy nie mieli zupełnie styczności z marką. Wiem to po sobie że jezeli miałbym takie autko to na bank bym sie szybciej ogarniał po forum i tyle, ale narazie potrzenuję waszej pomocy przy kupnie by się nie wtarabanić w szrota i jak pisałem wcześniej jest to bardzo ciężkie na forum by znaleźć wyczerpujące odpowiedzi. Było nie było nie jest to proste auto gdzie wystarczy sprawdzic blache, zawias i kompreche na motorze by było ok., jest to dużo bardziej skomplikowane auto. Jeżeli wam przeszkadza to że amator pyta o podstawowe dla Was sprawy to przepraszam bardzo, ale wole pytać teraz o pare spraw niż męczyć potem o milardy innych usterek jak już kupie auto. Nie lepiej tak działać? Pozdrawiam.
_________________
Polerowanie felg
www.Fajna-Felga.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sluchaj ja wczesniej nie mialem dczynienia z amerykancami i kupilem jednego i jestem zadowolony, napisalem ci popros ludzi aby sie popytli w okolicy ale wez jakiegos forumowicza do ogladania auta ty mozesz na cos nie zworcic uwagi i dobry mechanik tez , a koles ktory ma takie auto od razu zobaczy ze ta listwa zle leezy i byl bity

i chclopcy ziolowki w aptece po 5 zeta i bez takich
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin_F-F
*
*


Dołączył: Dec 18, 2007
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już pisałem nie mam nikogo kogo mogłbym wziąść ze sobą. A z kolei nikogo z forum nie śmiem pytać bo jeżeli zadawałem podstawowe pytania i takie odpowiedzi otrzymałem to co by było gdy bym poprosił kogoś o taką przysługę?????
_________________
Polerowanie felg
www.Fajna-Felga.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sprawdziłeś, jak działa poproszenie o support, więc nie wiesz Smile

A poza tym podstawowa zasada zadawania pytań w internecie - najpierw pokaż, że odrobiłeś lekcje - czyli przedstaw, co już wiesz - a to możesz znaleźć na forum.

Lekcje wyglądają tak (5 minut przeglądnięcia wątków na forum):
http://asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4079
http://asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3617
http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2878

Pewnie są jakieś inne, ale to Ty masz szukać, a nie ja.
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
diku
*
*


Dołączył: Aug 05, 2007
Posty: 606
Skąd: Stary Giera³tów

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek, poczucie chumoru to ty masz na wysokim poziomie, jeszcze płaczę ze śmiechu, a te dwa litry w aucie ważącym od 1700kg do 2500 (pusty i z max ładunkiem) to porażka, to tak na mój gust osiołek ciągnący naczepę tira, z całym szacunkiem dla osiołka. Laughing
_________________
Windstar 3.8 LX 95r pb+LPG
Explorer 4.0 96 pb+LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tak to stashek i tomaj stworzyli 2-osobowy fanklub mojej skromnej osoby:)
a tak na powaznie-czasem pisze powaznie,w tym temacie to bedzie dopiero pierwszy raz:
marcin wez sobie do serca rady kolegow(lub moich fanow jesli tak wolisz). sa to uniwersalne prawdy ,ktore nalezy stosowac na wszytkich forach ale tez w zyciu. jesli chce zrobic cos na czym sie nie zna,czy tez dokonac zakupu przedmiotu ktory jest mi obcy pierw zdobywam o nim maksimum wiedzy(polecam internet i rozne fora). czytam czytam i jeszcze raz czytam. jesli nie potrafie znalezc odpowiedzi na jakies pytnie i jestem prawie pewny,ze nie zostalo ono zadane wczesniej to pytam. zaczynam jednak watek od podsumowienia mojej obecnej wiedzy,podania zrodel i zaznaczenia,ze nie znalazlem odpowiedzi na forum do ktorego zwracam sie o pomoc. to nie jest moje widzimisie-to po prostu jest norma. nie probuje sobie wyobrazic jakbym wlazl "z drogi" na forum aparatow cyfrowych i zapytal"chce kupic aprat ale nie wiem czy lustrzanke,moze hybryde,chyba ze kompakt,moze minolte,canona ,a moze premiera". tylko ludzie o wybitnej cierpliwosci lub ci ktorzy na forum maja mniejszy staz odpisaliby,ze mam wrocic jak sie dowiem co chce kupic lub do czego mi potrzebne.
co do reszty twojej wypowiedzi na moj temat to nie bede nawet probowal jej komentowac. sa pewne granice ktorych sie nie przekracza. dodam tylko,ze dystans do siebie i swiata to bardzo dobry sposob na przezycie w tych ciezkich czasach(polecam skorzystac).
za z serca plynace zyczenia dziekuje jednak i bez nich moj samochod jest bezawaryjny bo o niego dbam.
i na koniec cos,co mnie najbardziej zadziwilo: wszyscy w mniej lub bardziej dosadny sposob staramy ci sie przedstawic to samo . co cieakwe zadales pytanie ale nie zadowilila cie odpowiedz. nastepnym razem daj nam w nawiasie odpowiedz jaka chcesz uslyszec to ktos ci pewnie ja skopiuje.
co do golfa i innych wynalazkow grupy wv-audi oraz naszego stosunku do tych aut moge ci podac pewnie przyklad. wejdz na forum np. zaglebia sosnowiec i powiedz,ze bardzo lubisz gks katowice ale bys se troche chcial pokibicowac zaglebiu. ciekaw jestem jaka tambedzie reakcja i jak tam cie serdecznie powitaja. wiekszosc z nas nie ma amerykanskiego auta bo akurat byla okazje tanio kupic ,a za rok sprzeda i kupi np skode. tu skupiaja sie pasjonaci. nawet ci ,ktorzy kupili w niewiedzy i przypadkowo zostaja pochlonieci przez milosc do tych samochodow. sila rzeczy silniki malolitrazowe i manualne skrzynie nie sa prza nas(przez wiekszosc z nas) traktowane powaznie.
mam nadzieje,ze dosyc wyczerpujaco naswietlilem ci temat. dalsze rady n/t mojego podejscia do zycia itp. mozesz sobie darowac,chyba,ze zaprosisz mnie na jakies forum psychologiczne(b.chetnie skorzystam)
pozdrawiam!
twoj przyjaciel darek
p.s.dreczy mnie pytanie ktora czesc mojej wypowiedzi tak wyprowadzila cie z rownowagi. przeczytalem watek jeszcze raz i naprawde jestem pelen podziwu dla siebie,ze tak rzeczowo i bez emocji tu wczesniej pisalem. nie musisz jednak odpowiadac na to pytanie.bylo retoryczne.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky


Ostatnio zmieniony przez esdarek dnia Nie Sty 27, 2008 9:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
diku
*
*


Dołączył: Aug 05, 2007
Posty: 606
Skąd: Stary Giera³tów

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek nie denerwuj się tak bardzo, ja swojego winiego kupowałem prawie dwa lata, wcześniej miałem kilka passatów, ale teraz kiedy już kupiłem amerykana i pomimo strachów na forum w przyszłości nastepnym autem będzie też amerykan, kupując winiego też nie wszystko wiedziałem o tych autach i wszystkiego to nawet jak się zbierzemy wszyscy razem to nie będziemy wiedzieli, ale w myśl starego przysłowia pszczół: do miodu uszy a od miodu ogon Laughing[/b]
_________________
Windstar 3.8 LX 95r pb+LPG
Explorer 4.0 96 pb+LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alez ja sie nie denerwuje ani troche ,a tymbardzej nie bardzo. Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poprostu te tableteczki pod jezyk zapomnial wziasc i cisnienie skoczylo <lol>

macin ff zamiesc w dziale kupie auto oglosznie ze kupisz winiego czy voyka czy ts do takie ceny i prosic jezeli ktos z forumowiczow cos slyszal lub widzial aby sprawdzil czy sie oplaca i w jakim stanie jest, czasami trzeba premierzyc 500 km ale warto bo szrotow jest ogrom

albo kup z walnieta skrzynia usmiechnij sie do chlopakow oni ci zrobia i masz z gwarancja autko
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin_F-F
*
*


Dołączył: Dec 18, 2007
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esdarek, o tym co napisałeś wiem doskonale, jak już pisałem zadawałem podstawowe pytania ale tylko dlatego żeby to było łopatologicznie wyjaśnione bo na prawde szukam jakiegoś powodu bym na sto procent był pewien ze akurat takie auto chcę kupić, by potem nie żałować. Tak wiem, że powinienem uzyć szukajki do wszystkiego czego potrzebuje, moja wina, ale nie mam czasu niestety, a sądziłem ze zakładając ten temat dowiem że wszystkiego w jak najkrótszym czasie, znów przepraszam. Sądziłem po prostu że będą trzy może proste odpowiedzi typu, nie bierz 96 roku bo ma jakieś wady fabryczne, nie wiem żebym nie brał jakiegoś motoru bo coś też jest wadliwe, myslałem ze bedzie ze dwie może trzy odpowiedzi takiego typu bo faktycznie inne rzeczy jestem w stanie sprawdzić sam albo w serwisie i już. Bardzo mi pomogły rady takie jak ta ze te auta nie lubią jeździć ze stałą predkościa wyższą niż 120km/h co mnie bardzo martwi bo będę auta uzywał głównie w trasie i po autobahnach. To tyle ode mnie, nie miałem ochoty na takie wywody pewnie Ty Esdarku także. Pozdrawiam.
_________________
Polerowanie felg
www.Fajna-Felga.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko-nie takie rzeczy tu czytalem;)
calkiem niezlosliwie powiem ci,ze analizujac twoje oczekiwania,obawy i watpliwosci jestem przekonany,ze zakup amerykanskiego vana nie jest chyba tym czego oczekujesz. ja bym oczywiscie nie kupil innego auta,ale widze,ze ma to byc dla ciebie srodek transportu,auto do pracy ,a nie obiekt kultu. to prawda,ze dluzsza jazda(nie jedna trasa ale eksploatacja w taki sposob jako taka) takim samochodem z asb z szybkoscia powyzej 120 km/h musi sie skonczyc dla skrzyni tragicznie. zas sens kupowania takiego auta z silnikiem 2 litry i manualem jest niewielki(to moje zdanie i nie mam licencji na racje!). lepiej moze pomyslec o jakims sharanie,galxy tdi. twardsze zawieszenie,podobna ekonomika jak 3,8 z lpg i konstrukcyjnie przystosowany do niemieckich autobahn po ktorych bedziesz ,jak piszesz,glownie sie poruszal.
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
diku
*
*


Dołączył: Aug 05, 2007
Posty: 606
Skąd: Stary Giera&#179;tów

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można przecież założyc dodatkową chłodniczkę do asb, a autostradą przecież nie będziesz jechał non stop 5h z prędkością powyzej 120, czasami przecież musisz zwolnic z przyczyn obiektywnych, a i o bezpieczeństwo pewnie też wypadało by troszkę zadbac, a manuale przecież też padają, tyle tylko że mniej się o tym pisze bo w naszych autach raczej bardzo żadko występują, (w moim pierwszym manualu (VW passat)wymieniałem 4razy manuala bo padał i kilka razy już nie pamiętam ile robiłem naprawy) a miał przejechane razem z moimi kilometrami (180tyś) około450tyś. i mogę tu przytaczac wiele takich przykładów, więc i manuale wcale nie są aż tak dobre i niezawodne jak by sie wydawało, nie będę wyrokował co jest lepsze manual czy asb, ale znajomi którzy mieli asb są za nimi, przytaczając słowa przeczytane dzisiaj na forum jednego ze sprzedających na motoauto, jeżeli zrobisz tylko 200tyś kilometrów po remoncie skrzyni biegów to i tak jesteś do przodu, a przy lekko i tylko lekko umiejętnej jeździe możesz nie robic tego remontu wcale
_________________
Windstar 3.8 LX 95r pb+LPG
Explorer 4.0 96 pb+LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esdarek ma racje co do VW i podobnych. Potrzebujesz diesla, którega da się wszędzie zatankować i będzie do naprawawy w każdym śmiesznym warsztacie.
Jak chcesz jechać 2000km po niemcowie czy żabojadach to będziesz szukac stacji gazowych? Tam przy autostradach nie ma takiego czegoś, tylko gdzies na uboczu a to już pewnie strata czasu dla Ciebie, jak jednym z warunków jest prędkosć przelotowa powyej 120km/h. Kupisz voyka w wersji euro z utwardzonym zawieszeniem i nawet jak go nie zagazujesz bo stać Cię na spalanie rzędu 10-15 litrów, to jak rozbujasz dwutonowe auto do prędkości 140-160km/h pożre nie 15 a 18-20 litrów, bo będziesz starał się być najszzybszy.
Voyek w wersji euro jest przystosowany do wyższych prędkości, ma twarde zawieszenie, ale nadal to amerykan który przy dużych prędkościach będzie palić więcej i jak każde nawet niemeickie auto szybciej będzie się zużywać.
Problem w Twoim przypadku polega nie na tym, że nie potrafimy Ci udzielić pomocy, ale na tym, że nie masz ukierunkowanych poglądów i zapotrzebowania. Nie wiesz czy chcesz auto tanie, trwałe, wygodne, wyróżniające się, czy ma mieć 4 lub pięć drzwi, w wersji krótkiej czy długiej, ile poduszek, miejsc do siedzenia.... Drogą eliminacji wykreśl marki, które Ci nie odpowiadają.
Ja brałem pod uwagę voyagera, transsoprta i winiego. Całkowicie odpadły auta bez automatu z dieslem i 4cylindrowe.
Na dzien dobry wykreśliłem ponoć niezawodnego pontona bo nie miał poduszki pasażera i często zagłówków z tył. Potem na odstrzał poszedł wini ze względu na ponoć większą awaryjność, kaczy przodzik i brak drzwi z lewej strony tylnego rzędu. Został na celowniku voyager i tylko takiego modelu szukałem, bez względu na długość, byle z silnikiem 3,3 lub najlepiej 3,8 bo mają łańcuch i największy moment obrotowy.
No i tak oto stałem sie posiadaczem voyka, twardego jak skała Very Happy

Na pewno jak usiądziesz dojdziesz do jakichś wnisoków co potrzebujesz i co to auto ma mieć.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
diku
*
*


Dołączył: Aug 05, 2007
Posty: 606
Skąd: Stary Giera&#179;tów

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dobrze pamiętam to wini już w 98 też miał tylne drzwi po obu stronach, a awaryjność: jak ma się coś popsuć to nie ma znaczenia co to za auto i tak się zepsuje. Katując jakiekolwiek auto prędkościami jak napisał Tomaj około 200km/h to napewno nie przedłużymy jego żywotności, no i pozostaje jeszcze kwestia bezpieczeństwa przy takich prędkościach.
_________________
Windstar 3.8 LX 95r pb+LPG
Explorer 4.0 96 pb+LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cie ale pojechaliscie.... Laughing
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
diku
*
*


Dołączył: Aug 05, 2007
Posty: 606
Skąd: Stary Giera&#179;tów

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BZYKU nie przejmuj się aż tak bardzo 2,4 to nie 2,0
_________________
Windstar 3.8 LX 95r pb+LPG
Explorer 4.0 96 pb+LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ&#65533;

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu sobie wypraszam bo 2.0 tez jezdzi, no panowie, przeciez van to nie ma byc rakieta Cool
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
diku
*
*


Dołączył: Aug 05, 2007
Posty: 606
Skąd: Stary Giera&#179;tów

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jasne że jeździ i nawet czasami daje radę Laughing
_________________
Windstar 3.8 LX 95r pb+LPG
Explorer 4.0 96 pb+LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sikor
*
*


Dołączył: Dec 10, 2007
Posty: 239
Skąd: Chojnice

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona, która na co dzień jeździ winnim (ja tylko w niedzielę Evil or Very Mad ), stwierdziła, że jak dla Niej, to autko jest zbyt wolne. Na szczęście dała sobie wytłumaczyć, że to van, a nie sportówka, ale dostałem sygnał, że następnym razem trza będzie szukać mocniejszego silnika. Twisted Evil
_________________
sikor
Ford Windstar 3,0 '96
sekwencyjny
To był naprawdę świetny wóz, ale go sprzedałem... Sad
Ford Maverick 2,7 tdi long
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosze napiszcie jeszcze,ze nie jestescie moim fanklubem Smile
...a tak serio: naprawde rozczula fakt,ze nie jestem easy rider, ze jest jeszcze ktos ,kto ma podobne poglady na motoryzacje,kto kocha te auta i kto nie powiela obiegowych opinii o ich awarynosci,paliwozernosci i drogim utrzymaniu. panowie naprawde wielki szacunek!!!
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
adam77
*
*


Dołączył: Jul 07, 2007
Posty: 216
Skąd: Bielawa.Windstar 3.0l 95r+gaz

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Moja żona, która na co dzień jeździ winnim (ja tylko w niedzielę ), stwierdziła, że jak dla Niej, to autko jest zbyt wolne.



I ma racje bo 3.0L wini porażka Confused , po tym jak sie przesiadłem ze scorpio 2,9l.
_________________
Windstar 3.0L 95r+ LPG D.T.
Scorpio 2.9L 93r+ Blos
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ&#65533;

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

etam, obojetnie czy 2.0 czy 3.8 van to van i vanem pozostanie
jak sprzesiadam sie na volviacza 2.0T to mysle ze wskazowka od obrotomierza w moim vanie ta szybko idzie do gory jak w tym od predkosci Smile
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej prezesi.... jak mamy nie dawac rady normalnie kurde jezdzi sie tak samo wygodnie 2.0 jak i 3.8 tylko ze my musimy zmieniac biegi Laughing ale musimy przyznac wszyscy ze zwieszenia dziury tlumia tak samo... Very Happy
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ&#65533;

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tu cie poprieram w calej rozciaglosci bzyku
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu sie bzyku z Tobą nie zgadzam... jakbyś przejechał się moją skałą, to byś wiedział co to dziury... Mało tego że są wersje amerykańskie, europejskie to mają do tego jeszcze amory olejowe lub gazowe lub pompowane i różną ilość resorów. Istna kołomyja Smile
No i jak ja chce wyprzedzić to wciskam gaz i patrze w lusterku jak octavia wymięka przy 180 Very Happy Raz taką sutyację miałem, tak mnie baba podpuszczała na dwupasmówce, że byłem wdzięczny za 325Nm Smile
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ&#65533;

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu nikt nie porownuje mocy 3.8 i 2.0 ale jedynie twierdzimy ze komfort jest taki sam a 2.0 do poruszania sie po zakorkowanym miescie wystarczy

(komfort wydaje mi sie taki sam bo sasiada 3.3 jezdzielm nie raz)
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Tomaj"]... jakbyś przejechał się moją skałą, to byś wiedział co to dziury...
Nie no pewnie masz racje ale czy Twoje auto nie ma czsami czegos sportowego w zawieszeniu....jakies super tearde sprezyny? lub cos tam ...
Ostatnio jechalem kolegi voykiem 3,3 z automatem i komfort byl podobny jak u mnie a on go sam sprowadzal ze stanow ja uwazam ze jego auto bylo troszke bardziej miekkie ale jakos tak nic wiecej mi sie nie rzucilo w oczy,siedzenia takie same(co dziwne)...i tak poza tym to tak samo- a on ma licznik w milach Laughing
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wersja euro z 2,4 nie różni się znacząco zawieszeniem od usa z 3,3. Mój to 2 tony z awd i ma najtwardsze zawieszenie jakie było montowane w voykach. To samo zawieszenie było wciskane do wersji długiej, która jest ciut cięższa. Czyli długa wersja z awd jest bardziej "komfortowa" od mojej krótkiej. Otwórz maskę i naciśnij auto pare razy zobacz czy go rozbujasz i może go wcisnąć w asfalt. Ja moge sie uwieszać i auto drgnie o 2-3cm. nie moge go rozbujać. Dla mnie zawieszenie voyka to wada.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no gural ...pozwole sie z toba nie zgodzic. o lie moze byc podobne zawieszenie,prowadzenie,fotele i inne wygody to nie porownuj komfortu przejechania przez zatloczone miasto 2 manualem z prawie 4 litrowym automatem bo to dw rozne swiaty!!! wiem co mowie z badan empirycznych-nie z domyslow Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ&#65533;

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chodzi mi oy ciagla zmiane biegow a komfort jazdy czyli zawieszenie
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może o to właśnie chodzi, żeby ukryć twarde zawieszenie manualem. Pomajtasz wajchą , zmęczysz się i nawet nie wiesz czy po dziurach jeździłeś.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
nie porownuj komfortu przejechania przez zatloczone miasto 2 manualem z prawie 4 litrowym automatem bo to dw rozne swiaty!!! wiem co mowie z badan empirycznych-nie z domyslow Wink

A ja sie tutaj nie zgodze z Toba Esdarek akurat jezeli pomijamy zawieszenie itp... to komfort jazdy po miescie bedzie taki sam w golfie 1.3 z automatem jak i w prawie 4 litrowym amerykancu- ale jak sam powiedziales pomijamy zawieszenie i fotele mowimy tylko o skrzyniach.... Laughing Oczywiscie zartowalem Wink
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ&#65533;

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od kilku lat latam ta wajchom i bicepssow sie nie dorobilem Sad

polatam jeszcze troche a noz kto wie Very Happy
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bzyku -moze to byc nawet nieszczesliwy golf(mam nadzieje,ze niebylo wersji 1,3 automat;) ) najwazniejsze,ze jazda po miescie z automatem to tak jakby ci ktos dodal skrzydla,zrzucil z placow 50 kg ciezaru i pocalowal w czolko:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
pestek
*
*


Dołączył: Aug 31, 2006
Posty: 120
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyglądam się tej rozmowie i chcąc pomóc blizniemu napiszę parę słów które może ( choć nie wierzę w to ) przekonają potencjalnego american drivera Może to będzie trochę OT. Średnio co 2 miechy robię trasę Czersk - Lindau ( D) ok 1100 km ( do granicy 300km dalej autobana) , wyruszam w piątek po ok 11 h jestem na miejscu. Tu w kimono potem załatwiam swoje sprawy w niedzielę rano z powrotem. Trasę ta przemierzałem kilka razy vojkiem, ale ostatnio i musiałem bryknąć autem żony ( cordobą dieslem Laughing ). Po tym wyjeździe w poniedziałek w pracy nabijali się , że chyba na weselu byłem. Pomimo tego, nadrobiłem na trasie 1 h ( bo voykiem-zjazdy do stacji z LPG, trochę wolniej), to mój organizm zareagował na tą podróż toksycznie. Widocznie jazda amerykanem ułatwia podróże i czyni je bardziej znośnymi. Jeżeli autko ma być Twoim narzędziem pracy to chyba lepiej jeżeli znajdziesz też odrobinę komfortu, za cene naprawde niewielką ( parę złotych i kilka minut , które jak widzisz w moim przypadku są ułudą). Wybór oczywiście należy do Ciebie, ja jestem w fanclubie Wink ale amerykańskiej motoryzacji bo po prostu jestem wygodny i kocham poczucie bezpieczeństwa. Jężeli naprawdę szukasz amerykana a znasz sie na autach, to nie będziesz miał problemu z wyborem ( to nie pojazdy kosmiczne), życze owocnych łowów.
_________________
PLYMOUTH VOYAGER 3,0 ZAGAZOWANY
AUDI S6 4,2 ZAGAZOWANY
YAMAHA VIRAGO GAZ W MANETCE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ&#65533;

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja ci nawet powiem czemu czules sie toksycznie, bo siedziales nisko

ja jak lece trasa wrzucam sobie na tempomat 110 i lece caly czas z ta sama predkoscia i wajha od biegow nie latam
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ&#65533;

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie to zebym chwalil swoje, uwazam ze automat to super wynalazek i tylko dlatego ze swojego z tak silnikiem i skrzynia kupilem w okazyjnej cenie to mam 2.0 manual

takto do tak duze autko bym szukal czegos wiekszego
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra Esdarek zgodze sie ale pod jednym warunkiem calowac w czolko bedzie TYLKO I WYLACZNIE kobieta.... Laughing Laughing
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ&#65533;

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chlopaki no co wy, na takie czulosci was tutaj bierze Razz
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
diku
*
*


Dołączył: Aug 05, 2007
Posty: 606
Skąd: Stary Giera&#179;tów

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin_F-F kupiułeś już jakieś auto? Bo tu dyskusja na całego a nic nie słychać co u ciebie
_________________
Windstar 3.8 LX 95r pb+LPG
Explorer 4.0 96 pb+LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin_F-F
*
*


Dołączył: Dec 18, 2007
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem ponownie, nie mam czasu nawet na forum zajrzeć. W końcowej rozgrywce pozostały Voyek, Winni i Sharan/Alhambra. Każdy ma plusy według mnie i każdy minusy, teraz siedze i kalkuluje co najlepsze. Voyek ma dobra renome i sporo z Was je uzytkuje no i widze jesteście zadowoleni. (3,3 motor nie ma łańcucha rozrzadu? byłem pewien ze jest tak samo jak w 3,8?). Winni jest duuuzło fajniejszy i wiekszy w środku, no i patrze na modele 98 up czyli po lifcie ale jakaś niby wymyślona zła renoma na mnie dziwnie działa, Auta z reichu są z kolei styrane jak chama rower i na ogół z trzech przystanków się składają i lipne wyposażenie mają. Miałem jechać do Złotoryji ogladać te dwa
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4328797
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4332409
Grandowi skończyły się blachy, a nie kupie auta bez konkretnego sprawdzenia a najbliższy sensowny serwis jest we Wrocku, laweta tylko wchodzi w gre, a Voyek już sprzedany, a bardzo ładny jest. Może podjade lookne tego bo mazowieckie wiec mam blisko, http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4348148
_________________
Polerowanie felg
www.Fajna-Felga.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
diku
*
*


Dołączył: Aug 05, 2007
Posty: 606
Skąd: Stary Giera&#179;tów

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten ostatni całkiem ładny, jeżeli nie ma podgrzewanych foteli wolałbym jednak welur, no i widzę że jednak sprawdzona marka wzięła górę.
_________________
Windstar 3.8 LX 95r pb+LPG
Explorer 4.0 96 pb+LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,3 i 3,8 to identyczne silniki, mają łańcuch.
Staraj się szukać modeli 98 w górę, mają z tył tarczowe hamulce. Skóra jest zimna i nawet podgrzewanie w zimie nie daje takiego miłego ciepełka jak welur. Ja żałuje że mam skóre. Skórzane są zawsze podgrzewane.
Osobiście pierwszy mi wpadł w oko - oryg. czarne szyby, kontrola trakcji i welur, dadge czyli zawieszenie z usa miękkie i komfortowe.
Jak chcesz 3,8 szukaj wersji 180KM (178KM), chyba że te pare koni nie robi Ci różnicy.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 6:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z alhambra/sharanem daj sobie spokoj,to sa auta vanopodobne,a 3 rzad siedzen to kpina Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe! Alhambrą jeździ szef bardzo dobrego warsztatu do którego jeździłem z poprzednimi autkami a teraz tylko na wym oleju klocków itp. Kiedyś sie zdażyło że przejechał moim do zaprzyjaźnionego elektryka bo poszła sonda. Po przejechaniu sie stwierdził, że jego Seat to wcale nie van a jezda to niebo a ziemia.
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin_F-F
*
*


Dołączył: Dec 18, 2007
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgodze się ze to Vanopodobne autka,
_________________
Polerowanie felg
www.Fajna-Felga.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwróć uwagę na auto 3,3 piszę pamięć foteli ale tylko od kierowcy jest sterowany elektrycznie.widać na zdjęciach Very Happy
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin_F-F
*
*


Dołączył: Dec 18, 2007
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba nadwyręzę swój budżet i pojade po tego do wielkopolski. Polecacie jakiś serwis w Poznaniu od tych autek?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4313980

tak teraz przygladam sie fotkom, czy nie powinien mieć kierunków na błotnikach skoro to salon polska? Prędzej ameryka nie bedzie mial ale europa sądze ze powinien mieć, i skoro to salon polska to produkoway w austrii? Troche mi nie leży to AWD bo wiecej rzeczy do sprawdzenia/popsucia się ale cóż.
_________________
Polerowanie felg
www.Fajna-Felga.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group