www.asu.pl :: Zobacz temat - Resor USA kontra Europa
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Resor USA kontra Europa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 19:10    Temat postu: Resor USA kontra Europa Odpowiedz z cytatem

Witam powiedzcie czy mozliwe zeby resory z USA byly jednopiorowe ,a w europejczykach 4piorowe ,czytalem na forum i nic ciekawego niema ,ale przjzalem tyle ofert i zauwazylem ze bardzo duzo jest z 4 piorami ,czy sa to orginalne czy sami przerabiaja ,powiedzcie czy ktos z was podnosil przod w voyku i w jaki sposob.Pozdrawiam
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 4 piróra i to utwardzane, produkcja Kanada. Wszystko zależy czy na USA czy na Europe. Pióra z usa mają charakterystyke bardziej komfortową, a europejskie są znacznie twardsze. Czasami na allegro zjawia się ktoś kto sprzedaje rózne wersje (nowe), miekkie i utwardzane, jedno, dwu, trzy i cztero piórowe.
Jeśli masz wersje amerykańską to się możesz cieszyć, jeśli euro to tylko na niemieckie drogi. Chociaż nie wiem czy były takie różnice w autach do 95r.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 11:53    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Mam wersje USA lacznie z czerwonymi lampami ,co do resorow jet tylko jedno piorko niepowiem bardzo wygodne w jezdzie ,ale troszke nisko stoi ,widzialem na niemieckim ebey takie dodatkowe sprerzyny montowane pomiedzy os a bude koszt 100e ,ale czy ktos juz takie cos praktykowal .
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejdź na tajemnice voyagerow tam już sa fotki osób które to robiły.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group