www.asu.pl :: Zobacz temat - akumulator czy świece
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

akumulator czy świece

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
yeti
*
*


Dołączył: Apr 03, 2007
Posty: 38
Skąd: KROSNO.PODKARPACIE

PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 13:36    Temat postu: akumulator czy świece Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich proszę o poradę mam voyagera 99 2.5 td i akumulator 72 mAh 600a i coś mi niechce palić na mrozie niewiem czy akumulator mam za mały czy może świece padły ale odkręcałem wszystkie i nie są wypalone po włączeniu kluczyka wszystkie świećą jakieś 20 sekund Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bax111
*
*


Dołączył: Apr 18, 2007
Posty: 66

PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli kreci rozrusznik to akumulator jest dobry. swiece zarowe po wykreceniu i podłaczeniu pod napiecie z akumulatora powinny sie zagrzac az do czerwonosci. sprawdzic tez trzeba przekaznik swiec. moze tez byc sprawa paliwa lub filtra. jak masz taka mozliwosc to wstaw go do garazu na kilka godzin. a tak wogóle to ma byc od jutra cieplej Laughing
_________________
CRD 2003
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
robisto
*
*


Dołączył: Jan 04, 2008
Posty: 6

PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznij od wymiany filtra paliwa, jeżeli rozrusznik kręci. Przy temperaturze ujemnej oddziela się parafina która zapycha filtry i przewody paliwowe. I pojazd nie dostaje paliwa. A tak wogóle żebyś nie miał problemu z paleniem w zimie to na zbiornik ropy wlej sobie litr benzyny.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yeti
*
*


Dołączył: Apr 03, 2007
Posty: 38
Skąd: KROSNO.PODKARPACIE

PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filtr wymieniłem a pewnie z tydzień wcześniej akumulator też jest nowy myślałem tylko że za słaby no ale spróbuję dolać benzyny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bax111
*
*


Dołączył: Apr 18, 2007
Posty: 66

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sa tez dodatki zimowe do ropy ,polecam firme liqui molly cos ok. 17 zł na 70 litrów paliwa ale przede wszystkim uwazaj gdzie tankujesz. ja tankuje tylko i wyłacznie na markowych stacjach i to te drozsza rope [shell v-power, orlen-verva ] i jak do tej pory nie miałem problemów Laughing
_________________
CRD 2003
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maksmi
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 48

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam najpierw pomierz cisnienie na cylindrach a potem kombinuj to jednak diesel i musi miec odpowiednie sprezanie.pozdro
_________________
Dodge Grand Caravan 3,8 SXT 2005rok
Dodge Grand Caravan 3,3 sport 2002rok rozbity i sprzedany Chrysler Voyager 1998rok rozbity sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group