www.asu.pl :: Zobacz temat - Coś o wspomaganiu
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Coś o wspomaganiu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
datatomek
*
*


Dołączył: Apr 17, 2007
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 22:49    Temat postu: Coś o wspomaganiu Odpowiedz z cytatem

Piszę tutaj, choć to dotyczy bardziej układu kierowniczego. A mianowicie problem jest taki że już którąś zimę z rzędu próbuję wykminić co to jest: Jak jest zimno, tak koło 0stC, może ciut więcej, podczas uruchomienia silnika w momencie jak już zaskoczy, jest takie uderzenie, dość mocne, jakby młotem walnąć. I tylko w tym momencie się to dzieje. Jeśli zgaszę od razu, i spróbuję znów odpalić to juz nie "walnie". Jeśli silnik ciepły to tego nie ma.
I teraz co zauważyłem: Wystarczy przed uruchomieniem, obrócić kierownicę o lekki kąt, tak by przepchnąć płyn hydrauliki troszkę, i już nie ma tego "walnięcia". I jestem na 99% pewien tego co zaobserwowałem, bo właśnie w ten sposób unikam tago walnięcia przed odpaleniem zimą. I stąd moja gorąca prośba o radę. Czy już ktoś spotkał się z czymś takim? Zwalczył to? I co to może być?
Pozdrawiam!
_________________
Cirrus 2,5 LXI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group