www.asu.pl :: Zobacz temat - lista stacji LPG
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

lista stacji LPG

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kama1976
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 74

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 19:44    Temat postu: lista stacji LPG Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich !
proponuję wpisać , listę stacji, które warte są polecenia Smile ja sam na razie tankowałem na pobliskiej u Pana Felka , myślicie , że warto tankować na markowych ? jeśli tak to jakich ? tankuje w Łodzi po drodze mam Statoil na Wyszyńskiego lub BP na Mickiewicza , z PB czasem jeździłem na Shell , czekam na opinie i sugestie , oczywiście nie tylko w Łodzi Smile
pozdrawiam
_________________
Dodge Caravan 3.3 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam77
*
*


Dołączył: Jul 07, 2007
Posty: 216
Skąd: Bielawa.Windstar 3.0l 95r+gaz

PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za róznica gdzie jak wszedzie jest to samo, czyli z Rosji. Kiedys pracowałem na stacji BP i wiem cos na ten temat Smile. Pozdrawiam
Ps. a to że sie trafi raz gorszy gaz raz lepszy to już loteria, w zależnosci od dostawy.
_________________
Windstar 3.0L 95r+ LPG D.T.
Scorpio 2.9L 93r+ Blos
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
zbir46
*
*


Dołączył: Nov 06, 2005
Posty: 253
Skąd: PIASTÓW/ k WARSZAWY

PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj nie koniecznie ..ja tankuje na stacij,,własciwie na stacyjce ...malutka..niepozorna ale gaz z.....NORWEGII...jak tankuje na innej to WINEK płacze nie jedzie ...poleciłem znajomym ..przyjezdzaja nawet z kilkunastu km...potwierdzaja ze gaz jest ok ..skolei jest stacja lpg na ul Samochodowej w WARSZAWIE jak zatankowałem ...nigdy wiecej....to syn po krótkiej jezdzie..cyt. TATO TRZEBA SAMOCHÓD ODDAC DO NAPRAWY NIE CHCE JECHAC...nie jest tak ze wszystko jedno gdzie ...
_________________
WINDSTAR 3.8 /97..ZAGAZOWANY
t.jackowski3@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam77
*
*


Dołączył: Jul 07, 2007
Posty: 216
Skąd: Bielawa.Windstar 3.0l 95r+gaz

PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam prawie wszystkie Very Happy,
Cytat:
nie jest tak ze wszystko jedno gdzie ...


Ale jak bys pojechał innym razem to pewnie było by bez problemu, bo by mieli inna dostawe. Very Happy
_________________
Windstar 3.0L 95r+ LPG D.T.
Scorpio 2.9L 93r+ Blos
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
MarkusCal
*
*


Dołączył: Sep 14, 2007
Posty: 292
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam77 napisał:
Co to za róznica gdzie jak wszedzie jest to samo, czyli z Rosji. Kiedys pracowałem na stacji BP i wiem cos na ten temat Smile. Pozdrawiam
Ps. a to że sie trafi raz gorszy gaz raz lepszy to już loteria, w zależnosci od dostawy.


No właśnie jak kiedyś zatankowałem na BP (LPG) to nie mogłem nawet wyjechać ze stacji - no i niby stacja "MARKOWA" - a i słyszałem podobne opinie o paliwie na stacji BP
_________________

Chrysler Voyager Family 2.0 98r
I zagazowany

Chrysler Town&Country 3,6 2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kama1976
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 74

PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie ilu użytkowników tyle opinii , ja wczoraj pierwszy raz zalewałem na Shellu , jesli chodzi o jazdę , to na pewno nie jest gorzej , czy lepiej cięzko wyczuć , bo jednak bądź co bądź sugestia działa Laughing ale chcę się przekonac jak wyjdzie ze spalaniem , mnie bardziej do refleksji skłonił fakt , że zapalił się check z błedem w oczyszczaniu spalin czy jakos tak , gazownik zasugerował , że to może być wina gazu , chociaz stacja mimo , że u Pana Felka cieszy sie raczej nienajgorszą opinią Wink potankuje kilka razy i pochwalę się czy warto , ewentualnie popróbuje na innych (statoil) chociaż , wiem , że stacja stacji nierówna nawet jeśli pod tym samym szyldem Wink acha na Shellu gaz 2,29 na dzień 15 grudzień , to chyba przyzwoita cena Smile
_________________
Dodge Caravan 3.3 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TO może i ja.
Po drodze z gazem przewinęło się F-Body '89, Lanos, Sejak.
Zawsze tylko Statoil (cała Polska zbadana) i nigdy się nie zawiodłem.
Tak samo z JETem.
Raz z konieczności wjechałem na Orlena... następnym razem pojadę na benzynie.
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może teraz ja Very Happy
Tankuje gdzie popadnie a ostatnio tankuje przy supermarketach bo maja najtaniej i nie mam żadnych problemów.
Z tego co ja wiem to gaz LPG w Polsce jest wytwarzany w trzech miejscach i z tamtąd jest rozwożony po całym kraju.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co w lesie zdechło ale w Oławie na shellu gaz jest po 2.07 gdzie we wrocku ze 20 gr więcej...
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Sro Gru 26, 2007 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kolesia na stacji Shella i on mi powiedzial ze gaz kupuja w rafinerii gdanskiej i w pomorskim to na shellu jest gaz z rafki,a skad rafka bierze gaz to nie mam pojecia mam nadzieje ze go sami produkuja a nie biora od najtanszego producenta...
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Sro Gru 26, 2007 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siema tu rodowity lodzianin

co do statoila na wyszynskiego nie tankuje od jakiegos czasu bo mi zawsze drozej wychodzilo po nich, za to tankuje na cnp (orlenie chyba teraz) na kusocinskiego(rog z popieluszki) maja dobry gaz naprawde polecam

tankuje juz z pol roku non stop
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kama1976
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 74

PostWysłany: Sro Gru 26, 2007 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siemka ! Very Happy
dzięki za info Smile wiem mniej więcej w którym miejscu tan chyba niedaleko krańcówka autobusów jest Wink no i dla mnie w miarę po drodze , teraz dwa razy tankowałem na Shellu koło Tulipana , wprawdzie muszę jechać tam specjalnie , ale spalanie wyszło mniejsze check się nie palił , ogólnie , jak dla mnie jednak jest różnica w gazie , ale narazie testuje , spróbuję tam gdzie mówisz Smile pozdro
_________________
Dodge Caravan 3.3 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Sro Gru 26, 2007 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza sie jest przy samej krancowce, a co do stacji prywatnych to powiem szczerze ze kumpel sie przejechal bo teraz od kaprawego gazu auto stalo 3 tygodnie u gaziarzy (nie non stop ale musial jezdzic) zaczol tankowac dobry gaz i jest oki
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
_jane_
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 195
Skąd: Boleslawiec

PostWysłany: Czw Gru 27, 2007 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje przygody z gazem kręcą się w sumie wokół stacji Shell. Zarówno u siebie w Bolesławcu jak i na trasie staram się tylko taki gaz tankować. Nigdy nie miałam z nim problemów, a jest to już z kolei moje trzecie auto z gazem. Raz tylko byłam zmuszona zatankować przy hipermarkecie i wspominam to jako koszmar. Brak mocy, szarpanie...Z kolei mój ojciec cały czas tankuje przy owym sklepie lub w prywatnych, małych stacyjkach, gdzie gaz jest tańszy o 20 gr i auto jeździ tak jak moje na shellowskim. Może to kwestia instalacji gazowej...albo marki auta Very Happy
_________________
Kiedyś: Eagle Vision 3,5 1994
Jeep Wrangler 4,2 1988
Jeep Wrangler 4,0 1998
Dodge Dakota 3,9 1998
Teraz: Pontiac Grand Prix LJ 4,9 1978
Poza tym niezniszczalny Mercedes 190D i fajny Nissan Sunny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
kama1976
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 74

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam ponownie Wink
po przejechaniu 2000 skłaniam się ku twierdzeniu , że jednak lepszy gaz na markowych stacjach Smile generalnie tankuje na shellu , bo tam wychodzi mi najmniejsze spalanie , na Orlenie tam gdzie podawal Kolega tez jest ok , check już się nie zapala autko mocne , zatem ja akurat polecam te stacje , cenowo różnica jakieś 7gr na litrze , ale i tak warto !
pozdrawiam Wink
_________________
Dodge Caravan 3.3 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sikor
*
*


Dołączył: Dec 10, 2007
Posty: 239
Skąd: Chojnice

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Chojnicach kiedyś, jak nie było jeszcze BP tankowałem na dużej prywatnej stacji, wszystkie rodzaje paliw. Nigdy żadnej wpadki, dobre osiągi i zasięgi, nieco niższa cena. Na innych stacjach, niestety różnie bywało... Z pewnych powodów zacząłem tankować na BP. Niestety od najbliższego tankowania wracam do pierwotnej wersji, tymbardziej, że teraz będzie pod patronatem Shella, a dobrze tu o nim piszecie...
Czym BP popdpadło? Jak już nieraz pisałem spalanie mam dobre (12-13 trasa, 15-18 miasto), ale:
1. Do zbiornika, do którego powinno wchodzić 46 l, oni mieszczą ponad 48 l (przy dodatnich temperaturach)
2. Tankowałem gaz na BP w Elblągu-miałem wrażenie jakby ktoś mi zdjął 500 kg z paki- tak znacznie poprawiła się jazda
3. Przy -9 st. C w rocznym służbowym aucie (dieslu) zamarzły mi filtry paliwowe, w serwisie nie chcieli mi wierzyć, że taki szajs zalałem na BP
4.Kiedyś zalałem gazem służbowe auto na BP w Czarnej Wodzie (trasa Chojnice-Starogard Gd). Porażka, to była tam moja pierwsza i ostatnia wizyta.
_________________
sikor
Ford Windstar 3,0 '96
sekwencyjny
To był naprawdę świetny wóz, ale go sprzedałem... Sad
Ford Maverick 2,7 tdi long
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powtorze sie Laughing podjechalem do kolesia na shella i pokazal mi zamowienie na gaz z rafinerii gdanskiej wiec jak w pomorskim to smialo mozna tankowac ten sam gaz na lotosach i zaplacic za niego mniej niz na shellu LaughingA widze ze do kolegi Sikora to calkiem niedaleko mam Wink Pozdro Sikor czasami w soboty to bywam w Chojnicach na gieldzie a tak poza tym to wiekszosc rodziny to Czersk,Odry,Frank,Wojtal,Rytel,Chojnice Laughing
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sikor
*
*


Dołączył: Dec 10, 2007
Posty: 239
Skąd: Chojnice

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się dziwię, że jeździsz na giełdę do Chojnic, bo ma opinię dość drogiej. No chyba, że czymś handlujesz. Chętnie postawię Ci kawę, jeśli dasz wcześnej znać, że będziesz. Pozdrawiam!
_________________
sikor
Ford Windstar 3,0 '96
sekwencyjny
To był naprawdę świetny wóz, ale go sprzedałem... Sad
Ford Maverick 2,7 tdi long
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nie handluje ale wydaje mi sie ze w stosunku do Pruszcza lub Chwaszczyna to jest konkurencyjna a przede wszystkim jest to gielda samochodowa a nie jak te dwie pozostale towarowa Laughing Jak bede smigal w Twoja strone to dam znac a Ty jak bedziesz w okolicach Tczewa Gdanska to tez sie odezwij.Pozdro Laughing
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sikor
*
*


Dołączył: Dec 10, 2007
Posty: 239
Skąd: Chojnice

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK Razz
_________________
sikor
Ford Windstar 3,0 '96
sekwencyjny
To był naprawdę świetny wóz, ale go sprzedałem... Sad
Ford Maverick 2,7 tdi long
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
benchi
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 575
Skąd: Janików

PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Delikatnie odświerzę temat.

Dziś zatankowałem gaz na innej stacji niż zwykle. Zawsze tankuje na orlenie w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Na gazie z orlena spalanie średnie wynosi 16 litrów, silnik utrzymuje 900-950 na wolnych obrotach, lekko się trzęsie i zapala się check. Myślałem, że tak ma być bo auto mam od niedawna. Tłumaczyłem sobie: stary samochód, stara instalacją, spory przebieg i przede wszystkim silnik benzynowy jest zaprojektowany do zasilania benzyną, a nie gazem.

I zostałem zaskoczony.

Z racji napiętych terminów ostatnio jeździłem ostrzej i gaz skończył mi się wcześniej. Żeby nie jechać na benzynie postanowiłem zatankować na "Bliskiej" w Oławie. Niby ten sam koncern, a jednak różnica kolosalna. Wolne obroty spadły mi do 700. Silnik chodzi jak zegarek (nawet nie drgnie). Zobaczymy jeszcze jak wypadnie spalanie.

Polecam wszystkim testować różne stacje bo wyniki są zaskakujące.
_________________
36 Plaskaczy - Dawno, dawno temu
Ford Windstar - Trochę później
Ford Explorer - Jeszcze później
Chevrolet Blazer - Całkiem niedawno
Ford Explorer - Dopiero co sprzedany
Co następne? Kto wie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mdzalewscy
*
*


Dołączył: Dec 25, 2007
Posty: 220

PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

benchi napisał:

Polecam wszystkim testować różne stacje bo wyniki są zaskakujące.


skąd ja to znam, bywało że duzo więcej robiło się kilometrów dzięki odpowiedniemu LPG
_________________
CADILLAC ESCALADE 6.2 V8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benchi, w naszych stronach dobrze jest też zatankować w Siechnicach przed wiaduktem (stacja PeGAZ) i we Wrocławiu na Kowalskiej na Petrochemii (to jak z Jelcza na Wrocław w kirunku CH Korona jedziesz).
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
robson733
*
*


Dołączył: Apr 09, 2008
Posty: 9
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Kwi 11, 2008 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarkusCal napisał:
adam77 napisał:
Co to za róznica gdzie jak wszedzie jest to samo, czyli z Rosji. Kiedys pracowałem na stacji BP i wiem cos na ten temat Smile. Pozdrawiam
Ps. a to że sie trafi raz gorszy gaz raz lepszy to już loteria, w zależnosci od dostawy.


No właśnie jak kiedyś zatankowałem na BP (LPG) to nie mogłem nawet wyjechać ze stacji - no i niby stacja "MARKOWA" - a i słyszałem podobne opinie o paliwie na stacji BP
Witam. Mam podobne doświadczenia z paliwem na BP. Kiedyś przemieszczałem się autem zasilanym ON i problem był straszny. Po kontroli paliwa na tej stacji okazało się że brakuje w nim oktanów. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gonsior84
*
*


Dołączył: Dec 14, 2007
Posty: 8
Skąd: Poznań - Grunwald

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o proszę ja mieszkałem 20lat w Czarnej Wodzie
pozdrawiam ziomków
BZYKU napisał:
poza tym to wiekszosc rodziny to Czersk,Odry,Frank,Wojtal,Rytel,Chojnice Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
sikor
*
*


Dołączył: Dec 10, 2007
Posty: 239
Skąd: Chojnice

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sie ma gonsior!
To już wiesz, gdzie nie masz tankować! Wink
_________________
sikor
Ford Windstar 3,0 '96
sekwencyjny
To był naprawdę świetny wóz, ale go sprzedałem... Sad
Ford Maverick 2,7 tdi long
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
gonsior84
*
*


Dołączył: Dec 14, 2007
Posty: 8
Skąd: Poznań - Grunwald

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2008 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sikor napisał:
Sie ma gonsior!
To już wiesz, gdzie nie masz tankować! Wink


jeżeli chodzi o Czarną Wodę to polecam stację koło stadionu (jadąc w stronę starogardu za kościołem w lewo ok. 500m i na wys. stadionu w prawo) stacja sprawdzona nie raz, właściciela znam osobiście, paliwo i gaz najwyższej jakości- a przynajmniej takiej jak dostaje od rafinerii.
a co do BP to tam tankowałem może z 4 razy ale to z przymusu bo miałem służbowe auto i kartę Routex.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Antonio
*
*


Dołączył: May 18, 2008
Posty: 36

PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Łodzi poza stacjami markowymi tankuję na:
- małej stacyjce LPG na zapleczu Neste przy Zgierskiej
- u Stefanowskiego na Srebrzyńskiej
- przy obu Tesco

Mogę to polecić

Pozdrawiam, Marcin
_________________
Części z USA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mario_KOSZALIN
*
*


Dołączył: May 05, 2008
Posty: 184

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 5:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zatankowałem przedostatnio na orlenie, mówią że niby paliwo u nich OK. po kilkunastu km zapalił sie "service engine soon", mimo zdejmowania klemy po kilku km znów się pojawiał- błąd 51, pisałem coś o tym w innym poscie. po następnym tankowaniu gazu- na bp właśnie- już na drugi dzień rano się nie zapalila kontrolka i do tej pory nic mi się na desce nie wieci. myślę, że gaz na różnych stacjach jest różny, chyba, ze akurat ten błąd nie ma nic wspólnego z gazem i jest to zbieg okoliczności. ja jednak chyba zostanę przy bp.
_________________
Magnum 5.7 Hemi 2005 black matt
DODĹťYK GC 1996 3,3 oddany pracownikowi - ale sie chłopaczyna cieszy Smile
Toyota Corolla 1,4 diesel słuzbowa- to juz przeszłość
Opel Astra 1,7 CDTI-słuzbowy - to już przeszłość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tankuje na BP w Wa-wie skrzyżowanie łopuszańska-al.jerozolimskie po zatankowaniu na BP nie miałem jeszcze niespodzianek jak w przypadku małych stacyjek przydrożnych,faktem jest że zależy jak się trafi gaz,miałem pewnego razu tak że zajechałem na stację ,gazownik mówił aby podjechał do następnej stacji bo będę miał problemy z odpaleniem samochodu ponieważ ma końcówkę w zbiorniku i jest sama woda-niekażdy na stacji o tym wspomina. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam77 napisał:
Co to za róznica gdzie jak wszedzie jest to samo, czyli z Rosji. Kiedys pracowałem na stacji BP i wiem cos na ten temat Smile. Pozdrawiam
Ps. a to że sie trafi raz gorszy gaz raz lepszy to już loteria, w zależnosci od dostawy.


To chyba prawda co piszesz bo czasem kiedy tankuję / auto, a nie ja/ to rozmawiam z obsługą na takie tematy i zawsze potwierdzali j.w.
Ja tylko z czystej przezorności, "dmuchając na zimne" tankuję na Orlenie lub BP.
Tak na marginesie w Słupsku na ul .Konarskiego jest CPN zaopatrywany? przez Orlen, a gaz jest droższy niżeli na stacji Orlen-owskiej.
Na 7 miesięcy użytkowania auta z gazem ani razu nie miałem z nim problemu.Chyba tylko 2 razy czułem jak gaz walił za mną ale silnik pracował ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group