www.asu.pl :: Zobacz temat - Po wymianach w autku
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Po wymianach w autku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 20:46    Temat postu: Po wymianach w autku Odpowiedz z cytatem

W końcu się doczekłem... nie mogłem nigdzie się wbić na kanał, bo każdy znajomy ma za wąski wjazd do garażu albo na podwórko...
Oddałem autko do stacji diagnostycznej, w której pracuje znany mi mechanik z byłego warsztatu...
Wymiana pompy wody i wymiana tylnych okładzin hamulca "ręcznego". Koszt 100zł. Przy takich cenach to się nie będę sam gmatwać w zimie z naprawami.
Ile płacicie w swoich warsztatach za podobne naprawy?
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
gucio
*
*


Dołączył: Aug 13, 2007
Posty: 415
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od kilku miesięcy nie płacę nic za robotę i właśnie sobie przypomniałem, że muszę się Mu odwdzięczyć za to !! Ciekawe czy wystarczy 0.7l "ATFu" Wink
Mój mechanik jest z tego forum i nie będę mu robił reklamy, bo On też musi za coś zjeść i wypić.

Prawda jest taka, że "zwykły" mechanik ze "zwykłego" warsztatu jak widzi samochód rodem z USA to dolicza +50% a jak zobaczy silnik, to zaczyna mnożyć to przez liczbę cylindrów + kwadrat mocy silnika i wychodzi mu ile ma wziąć za wymianę świec Smile Bo jak wszyscy wiemy do wymiany świec trzeba wyciągnąć silnik Wink

No cóż.... albo znajdziemy dobrego znajomego mechanika miłośnika motoryzacji USA, albo sami nauczymy się budowy naszych samochodów Wink

.
_________________
http://www.klub-caravaningowy-kompas.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie sie masz guciu. ja jestem na etapie szukania jakiegos garazu,a najlepiej jakiegos zapalenca z garazem:) od 4 m-cy woze plyny/filtry w bagazniku. chyba wymienie przed blokiem na wiosne bo pontona w rece "mechanikow" okolicznych nie oddam:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biore 4 dębowe deski o gr. 10cm, wjeżdżam na nie autem i wymieniam olej, płyn... tak wymieniałem poduchę przednią... Jednak po ostatniej wymianie płynu chł. tak się przeziębiłem, że mnie 2 tygodnie trzymało. Teraz zima to już na pewno się nie będe święcić. Najbardziej mnie zawsze wkurza, to że większość mechaników nie ma pojęcia jak podnieść auto i wgniatają progi...
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group