www.asu.pl :: Zobacz temat - Piski dochodzące z koła w trakcie jazdy - co to może być?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piski dochodzące z koła w trakcie jazdy - co to może być?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 17:53    Temat postu: Piski dochodzące z koła w trakcie jazdy - co to może być? Odpowiedz z cytatem

Słyszę regularne obcieranie czegoś w czasie jazdy w prawym przednim kole. Wieksza częstotliwość tych odgłosów jak szybciej jadę. Myślałem, że puścił zacisk więc pojechałem z tym do warsztatu. Niedawno wymieniałem tarcze i klocki. Zdjęli koło i zacisk OK. Włączyli napęd po podniesieniu przodu i rzeczywiście coś obciera. Koleś powiedział, że pękłą plastikowa opaska manżety od przegubu i smar wydostał się na zewnątrz. Nakitował go zpowrotem i założył opaskę. Kazał jeździć, a może się dotrze. Powiedział, że jak się nic nie zmieni to przegub do wyminay. No kurdę jeżdże już 3 dzień po robocie i dalej coś piszczy ale jakby mniej. Aha, mam jeszcze taki objaw, że przy delikatnym hamowaniu tuż przed zatrzymaniem się auta pedał nagle twardnieje, jest wysoki i coś wtedy zgrzyta. Zgrzyt dochodzi jakby z pedału hamulca.
Czyżby pękła sprężyna na przegubie? ABS się nie zapala.
Czy ktoś mógłby coś zasugerować?
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group