www.asu.pl :: Zobacz temat - "SERWISY" AMEERYKANÓW MAZOWIECKIE
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"SERWISY" AMEERYKANÓW MAZOWIECKIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> mazowieckie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No od spania w fotelu moge plery bolec.
Ja siedze na chorobowym i tez od okolo 7-8 lat nie mialem urlopu.Przynajmniej troche z corka poprzebywam Smile

Jakiej roboty szukasz?? Bo jak w budownictwie to moge sie popytac.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ja to raczej flota samochodowa lub coz z ochrona antykorozyjna ew mechaniczne sprawy. na budowlance sie nie znam tyle co sam robilem w domu. Jak mi tylko kregoslup rpzestanie nawalac to sie biore za rozbieranie mercurego troche mechaniki chce sie pouczyc:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
white_dodge_caravan
*
*


Dołączył: Nov 06, 2007
Posty: 126

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ze swojej strony odradzam autoryzowany serwis skaczkowskiego jesli chodzi o blacharke, robili mi progi i sie pytali "panie chce pan taniej na pianke czy drozej z blachy" no to ja ze dbalem o samochod mowie ze robcie porzadnie i dopiero po sprzedazy okazalo sie ze wszystko zapiankowane koles jak go robil mowil ze taka fuszerka ze szok nic dziwnego ze progi po niecalym roku zaczely znowu rdzewiec :/ ODRADZAM!!
_________________
jest:Chrysler T&C 01r 3,8L AWD LPG
był:Dodge Caravan 98r 3,0L LPG
"stac mnie na V6 mam lpg" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Piotrek87
*
*


Dołączył: Jan 13, 2013
Posty: 2

PostWysłany: Nie Sty 13, 2013 21:40    Temat postu: Dobry serwis Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałbym podzielić się swoimi wrażeniami odnośnie Markauto. Serwisuje u nich auto od ok. pół roku i złego słowa nie mogę powiedzieć. Zawsze znajdujemy dogodny dla mnie termin, obsługa jest miła i rzeczowa a ceny nie odstraszają. Może da się u Pana Henia zrobić taniej ale i u nich nie ma tragedii. Ceny niektórych części mnie faktycznie powalały ale jak się okazało były to oryginały... zamienniki są dużo tańsze i na ogół dostępne. Wszystkie zgłoszone przeze mnie uwagi były też usuwane bez wymyślania jakiś historii i dodawania zbędnych kosztów.

Od początku Grudnia serwis znajduje się w nowym miejscu na okęciu, Ul. 17 Stycznia 39. Wygląda bardziej okazale i do tego robi też wulkanizację (jeszcze nie wypróbowałem bo wcześniej zmieniłem gumy).

I tu miłe zaskoczenie, po przeglądzie za który zapłaciłem mniej niż wcześniej odebrałem auto umyte w gratisie co P. Marek tłumaczył "wprowadzaniem wyższej jakości usług".
Mogę zatem z czystym sumieniem polecić ich usługi.

Pozdrawiam
Piotrek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Pon Sty 14, 2013 11:04    Temat postu: Re: Dobry serwis Odpowiedz z cytatem

Piotrek87 napisał:
Witam. Chciałbym podzielić się swoimi wrażeniami odnośnie Markauto. Serwisuje u nich auto od ok. pół roku i złego słowa nie mogę powiedzieć. Zawsze znajdujemy dogodny dla mnie termin, obsługa jest miła i rzeczowa a ceny nie odstraszają. Może da się u Pana Henia zrobić taniej ale i u nich nie ma tragedii. Cen


Napisz co nie co o cenach usług.N.p tych podstawowych ;wymiana klocków ,tarcz Wymiana łączników stabilizatora gum stabilizatora.Ogólnie to co najczęściej podlega wymianie/naprawie.Co Ty naprawiałeś i ile zapłaciłeś
_________________
Toyota Sienna 3.5L  2008r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 14, 2013 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś mi się wydaje że to reklama Very Happy , dopiero co się zarejestrował ,i pierwszy post napisany że poleca warsztat, ja tam wole poczekać Razz
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek87
*
*


Dołączył: Jan 13, 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sty 16, 2013 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za pełen przegląd mechaniki bez diagnostyki komputerowej (bo nie było potrzeby) za to z wymianą łączników i gum stabilizatora zapłaciłem 200 pln plus materiały... nie pamiętam ile dałem za olej i filtr ale za łączniki i gumy policzyli mi niecałe 200. W cenie umyli mi samochód tak jak napisałem wcześniej, wymienili olej w silniku, uzupełnili światła (za żarówki dopłaciłem chyba 8pln) i posprawdzali czy wszystko gra. Po odbiorze samochód przestał popukiwać na dziurach co mnie dość znacznie wkurzało.

Jeśli o reklamę chodzi to można tak powiedzieć... W końcu polecam innym ludziom firmę z której usług jestem zadowolony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
white_dodge_caravan
*
*


Dołączył: Nov 06, 2007
Posty: 126

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony po pewnych przeprawach moge sie wreszcie tu wypowiedzieć:

ODRADZAM:"Midparts" -za uszczelnienie miski skrzyni 1200 zl i skrzynia nie dzialala prawidlowo a ich to niezbyt obchodzilo ze pomimo usterki oddali nadal uszkodzony samochod a kase wzieli, a czemu tak drogo to podobno tajemnica:)

POLECAM:"Mustang Trading"- maja zawodowy komp do voyagera, dobrze sie znaja za elektrozawory, pompe wody i diagnostyke kompem 1300 i mega ekspresowo, oraz czesci wszystkie na miejscu!
_________________
jest:Chrysler T&C 01r 3,8L AWD LPG
był:Dodge Caravan 98r 3,0L LPG
"stac mnie na V6 mam lpg" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> mazowieckie Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group