www.asu.pl :: Zobacz temat - dziwne piski w zawieszeniu
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dziwne piski w zawieszeniu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
d4r4s
*
*


Dołączył: Oct 16, 2007
Posty: 8

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 23:41    Temat postu: dziwne piski w zawieszeniu Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem nowym właścicielem Voyagera 3,8 awd 98r lpg
Problem. kiedy przejechałem 300 km , było ok. Coś co jakiś czas piszczało w zawieszeniu po stronie kierowcy w kole, w momencie zwalniania ustawało, przyspiszania wiadomo. Teraz używam hamulca nożnego postojowego i wydaje mi się że jeszcze bardziej się nasiliły piski. Wciskałem hamulec podczas powolnej jazdy i na chwile ustawało. Ale kiedy ustąpiłem to i tak piszczy.Wydaje mi się że to nie ten ham. Wiem ,powiecie klocki bebna. Ale jeszcze jedno, teraz piski się nasiliły, w jedzie na wprost delikatnie ale przy skręcie w prawo kiedy strona lewa auta jest dociążona piski są tak głośnie że w kabinie słychać przy muzyce ,a co dopiero za zewnątrz.
Co poradzicie, wolę dmuchać na zimnę niż potem mam wymieniać coś większego. Pozdrawiam all. Darek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TNT
*
*


Dołączył: Nov 01, 2007
Posty: 132
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź łożyska tylnej piasty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Sro Gru 05, 2007 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze jednak skonczyly sie klocki hamulcowe i czujnik trze o tarcze?
tak mialem w swoim chryslerze, zobacz na zdjeciu, jest taka srebrna blaszka w ksztalcie klucza wiolinowego czy czegos tam Wink ona jest wlasnie po to, ze jak konczy sie klocek to wrednym piskiem informuje ciebie o ich wymianie...



poza tym jaki problem sprawdzic klocki, 15min i wiesz co masz...
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group