www.asu.pl :: Zobacz temat - dziwne urzadzenie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dziwne urzadzenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mwsakwa
*
*


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 119
Skąd: Busko ZdrĂłj

PostWysłany: Czw Gru 30, 2004 1:11    Temat postu: dziwne urzadzenie Odpowiedz z cytatem

mam takiego dziwnego pliota do pontiaca 2,3 rok 1993 : rozumiem ze zgodnie z instrukcja ma on miedzy innymi rogulowac podgrzewanie siedzenia ale jedyny komunikat jaki wyswietla to " no co" Sad wiec zastanawiam sie czy pyta mnie czego chce naciskajac guziki Question bateria jest pelna a on nie jest kompatybilny Sad ratujcie Exclamation
pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Czw Gru 30, 2004 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam za głupie pytanie Very Happy - ten pilot jest oryginalny czy poprzedni własciciel zamontował sobie to jako gadżet ?

pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mwsakwa
*
*


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 119
Skąd: Busko ZdrĂłj

PostWysłany: Czw Gru 30, 2004 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byl od nowosci podobno. mial zadzialac po zmianie bateri i byc moze dziala ale nie wiem jak:(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Gru 31, 2004 14:20    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Heh. Nawet nie wiem jak to wyglada Confused . Nigdy nie spotkalem sie z takim czyms. Moze w internecie mozna cos znalezc a ten temat. Napisz cos wiecej o tym pilocie ( model, producent itp ). Cos posukamy Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mwsakwa
*
*


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 119
Skąd: Busko ZdrĂłj

PostWysłany: Pią Gru 31, 2004 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak poszukali zapalency Wink i znalezli stronke do urzadzenia po polsku Very Happy
zostawiam link bo moze komus sie przyda jeszcze
http://www.eberspaecher.pl/heiz/heiz.htm
_________________
TS 2,3 93 na kolkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group