www.asu.pl :: Zobacz temat - Jakie koło "DOJAZDÓWKA"
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie koło "DOJAZDÓWKA"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
MarkusCal
*
*


Dołączył: Sep 14, 2007
Posty: 292
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 10:08    Temat postu: Jakie koło "DOJAZDÓWKA" Odpowiedz z cytatem

Mam problem z dobrem koła dojazdowego a mianowicie:
na swoim aucie mam założone koła 15" po założeniu gazu w miejsce koła zapasowego okazało się że dojazdówka jest 16" i w dodatku nienadająca się do użytku (cała popękana guma).
I teraz się zastanawiam czy nie wymienić koło dojazdowe na 15" (czy tak można) - trochę mniejsze koło w bagażniku czy mam szukać nowej 16" dojazdówki Confused Question
_________________

Chrysler Voyager Family 2.0 98r
I zagazowany

Chrysler Town&Country 3,6 2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz dojazdowke 16" bo dojazdowki sa wezsze,a wysokosc opony to jest procent(liczba za ukosnikiem np.205/65) z jej szerokosci,wiec aby wysokosc dojazdowki byla ta sama co pozostalych kol zastosowano wymiar 16".Wiec wniosek taki albo znajdziesz taka sama albo zapas bedzie pelnowymiarowy jak reszta.Z racji tego ze zapas i tak bedzie ci sie walal w pokrowcu z tylu auta zalatwilbym pelnowymiarowe kolo,najlepiej z taka sama opona jak reszta,wtedy nawet podczas kontroli policja sie nie doczepi,a mogla by jesli na pelnowymiarowym zapasie byla by inna opona niz po drugiej stronie tej samej osi,nie dotyczny to typowych dojazdowek,ktore maja specjalne oznaczenia.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
MarkusCal
*
*


Dołączył: Sep 14, 2007
Posty: 292
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

normalne opony mam 215/65 15"a dojazdówka jest 145/90 16" mam okazje kupić dojazdówkę nieużywaną 16" za 100 i chyba ją kupię Wink
_________________

Chrysler Voyager Family 2.0 98r
I zagazowany

Chrysler Town&Country 3,6 2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group