www.asu.pl :: Zobacz temat - serwis Voyagera zachodniopomorskim
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

serwis Voyagera zachodniopomorskim

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
seta
*
*


Dołączył: Nov 08, 2007
Posty: 29
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 1:33    Temat postu: serwis Voyagera zachodniopomorskim Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich na forum jestem nowym i szczęśliwym nabywcą voyagera. Very Happy
Jestem ze szczecina i nie mam zielonego pojęcia gdzie będe mógł w razie potrzeby naprawić dobrze i nie drogo moje autko.
Nawet nie wiem gdzie w mieście uderzyć po części zamienne Sad kompletny brak wiedzy o logistyce.
sklep asu ma duży wybór i rozsądne ceny ale jak będe coś szybko potrzebował to leżę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak będziesz szybko coś potrzebował to zamówione części w ASU możesz mieć na drugi dzień jak poprosisz o wysyłke kurierem.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
heciu
*
*


Dołączył: May 05, 2006
Posty: 115
Skąd: Szczecin - Radziszewo

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam na ul. gdańskiej jast serwis chryslera na wysokości dawnej BALTONY i przy basenie górniczym jest mechanik który para się amerykanami a tak wogle części dostaniesz w karzdym motoryzacyjnym
_________________

Voyagier 97 rok 2,0 l benzyna. Super maszyna!!!Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seta
*
*


Dołączył: Nov 08, 2007
Posty: 29
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki lutek34 i heciu sklep internetowy jest dobrą alternatywą jak się kupuje kilka części a jak bym potrzebował np. tylko filtr to już się nie opłaca jak można dosta od ręki na miejscu. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
MarkusCal
*
*


Dołączył: Sep 14, 2007
Posty: 292
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a co całkiem po drugiej stronie "GLOBU" (chodzi mi o nasz UMIŁOWANY KRAJ Idea , coś w pobliżu STOLICY DUCHOWEJ Very Happy , żebym nie musiał się tłuc moim SPRZĘTEM za daleko - chodzi mi o Częstochowę

Mam robótkę: przy skrzyni (był temat na forum), przy "wentylatorkach" i klimie (też na forum) Confused , no i jeszcze jakieś stuki w zawieszeniu Evil or Very Mad

Ktoś pomyśli że ZŁOM - ale tak źle nie jest - to CACKO się TOCZY Very Happy

Potrzebuję ASU Exclamation w okolicach Wink bo ta "robótka" na dzień to za mało Exclamation
_________________

Chrysler Voyager Family 2.0 98r
I zagazowany

Chrysler Town&Country 3,6 2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marck
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 8

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam.jesli potrzebujesz namiary na czesci to w szczecinie ul.Twardowskiego5 na terenie domar-u tel.4872866 solidny i obrotny kupywalem pompe do wody i termostat,za pompe na alegro musialbym zaplacic 199zl a u niego kupilem za 125zl.Niektore czesci pasuja od forda scorpio bo w aso zaplacisz 3 krotnie za taka czesc. wiem bo sam cwiczylem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seta
*
*


Dołączył: Nov 08, 2007
Posty: 29
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki wielkie marck, jak jezdzilem japoncem to mialem wszystkie namiary na dobre i niedrogie czesci do nich a jak przesiadlem sie teraz na amerykanina to jestem kompletnie zielony , gdzie i co do voyka moge kupic

pozdrawiam.
_________________
Chrysler voyager gs 3.3 automat 96r.
GG 2347419
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
marck
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 8

PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc seta.podalem ci namiary na sklep z czeciami. facet prowadzi co prawda czesci do audi,opla,forda,vw ale i zalatwia czesci tez do chryslera ja kupywalem do swojego silnika a ma 2,5td VM ,poniewaz w fordach scorpio i nie tylko sa te silniki problemu nie bylo. podejrzewam ze i do twojego nie bedzie problemu .mowi tez ze sprowadz czesci nawet do chryslerz silnikiem crd. tak jak wczesniej pisalem kupywalem termostat ,w sklepie z czesciami do chryslera kosztowal 100zl a u niego kupilem za 45 zl.nie daj sie oskubac cwaniakom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group