www.asu.pl :: Zobacz temat - Jak uniknac mandatu
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak uniknac mandatu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Humor
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 13:03    Temat postu: Jak uniknac mandatu Odpowiedz z cytatem

Cytat z jakiejs stronki:
Co zrobić po zatrzymaniu? Jak działać? Jak negocjować? Jak nisko można zejść z wysokim mandatem? Oto bardzo ciekawa historia od Pawła Sowy. jeśli masz swoją to pisz i pomóż innym.

"Kończyliśmy pracę w studio nad pewnym nagraniem godzina jakaś czwarta nad ranem, wszyscy w świetnym nastroju, spać się nie chce, więc opowiadamy sobie rózne zabawne historyjki "z życia". Michał, reżyser dźwięku, mówi:
- Kiedyś mało, że nie zapłaciłem mandatu, to jeszcze tak rośmieszyłem policjanta, że spadła mu czapka. Autentycznie, otworem do góry.
Michał nie jest raczej typem kabareciarza Benny Hilla, więc zaciekawił mnie tym bardzo.
- Cztery lata temu urodziło mi się drugie dziecko - mówi - i generalnie miałem kiepską sytuację, bo mieszkaliśmy u teściów w 1 pokoju, kasy mało, wieczne kłótnie. Dzieciak prawie całą noc płakał, zaspałem i w podłym nastroju nieumyty i nieogolony odpaliłem syfa (Oltcita) i pędzę do pracy, w której płacą mi psie pieniądze, z gazem do dechy, czyli jakieś 76 km/h. Jadę a tu jakiś pieprzony maluch się wlecze jakieś 68km/h. No to lewy migacz i go biorę. Biorę...biorę...biorę i skończyłem akurat na szczycie wzniesienia i podwójnej ciągłej. Zjeżdżam na prawy pas u to pan policjant macha lizaczkiem. O K..., o k..., k..., k.... jeszcze tego mi dzisiaj brakowało!.
Nie panując nad sobą wypadam z samochodu i prawie wrzeszczę:
- No tak i jeszcze mi pewnie każe pan mandat zapłacić!".
Policjant, lekko zmieszany się cofnął i mówi:
- No tak, przejechanie ciągłej linii, przekroczenie prędkości...
- Panie - ciągle nie panując nad sobą - całą noc płakało mi dziecko, bo nie mam kasy żeby kupić lekarstwa, wieczorem pokłóciłem się z żoną, teraz jestem spóźniony do pracy w której mi gówno płacą i jadę tym syfem (tu kopnął oponę), bo nie mogę sobie kupić normalnego samochodu. I jeszcze mandat ?!!!!!!
Policjant chyba się trochę przejął opowieścią i zadał żelazne policyjne pytanie:
- To co ja mam z panem zrobić?
Pewnie oczekiwał jakieś łapówy albo chociaż przyznania się do winy i skruchy. A tu nic z tych rzeczy.
Michał, ciągle wściekły i nabuzowany mówi:
- No, kurde, nie wiem... albo wie pan co?
- Co? - pyta policjant.

- OPRĘ SIĘ O PANA SAMOCHÓD, A PAN PRZYPIERDOLI MI TĄ SWOJĄ PAŁKĄ, ILE RAZY PAN CHCE.

Ja do dzisiaj płaczę ze śmiechu a testowałem to na 2 policjantach jako cytat i DZIAŁA."
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 16:53    Temat postu: heheh Odpowiedz z cytatem

Hehe Very Happy Gorzej jak trafi się na gliniarza zomowca.... Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak trafi to będzie piekło jak diabli Laughing Wiele lat temu mój kupel szedł w radomiu żeromką z innym kolegą i jak to młodzież splunął na chodnik a tu za chwilę czuje że jakoś gorąco mu się zrobiło na plecach ogląda się a tu już druga guma leci jak nie wyrwie długą mówił że miał taką prędkość że sam diabeł by go nie dogonił ale do dziś pamięta ból Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
MarkusCal
*
*


Dołączył: Sep 14, 2007
Posty: 292
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 10:40    Temat postu: Re: Jak uniknac mandatu Odpowiedz z cytatem

darryd napisał:
Cytat z jakiejs stronki:
Co zrobić po zatrzymaniu? Jak działać? Jak negocjować? Jak nisko można zejść z wysokim mandatem? Oto bardzo ciekawa historia od Pawła Sowy. jeśli masz swoją to pisz i pomóż innym.

"Kończyliśmy pracę ..................


Very Happy Very Happy
_________________

Chrysler Voyager Family 2.0 98r
I zagazowany

Chrysler Town&Country 3,6 2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Humor Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group