www.asu.pl :: Zobacz temat - Uzywane zimowe opony 215/65/15
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uzywane zimowe opony 215/65/15

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 19:00    Temat postu: Uzywane zimowe opony 215/65/15 Odpowiedz z cytatem

Uzywane zimowe opony 215/65/15 w dobrym stanie i cenie.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty


Ostatnio zmieniony przez Tomaj dnia Sro Lis 28, 2007 23:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
CRAZY-LER
*
*


Dołączył: Sep 29, 2007
Posty: 85
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZEŚĆ TOMAJ. Możesz coś bliżej powiedzieć o tych oponach tzn. jaka firma, jaki model (bieżnik) , ile sztuk , gdzie do odbioru i jak ''mocno'' uzywane?

POZDROWIENIA
_________________
CHRYSLER Town&Country 3,8 2002 + LPG "SE-KWĘKA"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CRAZY-LER napisał:
CZEŚĆ TOMAJ. Możesz coś bliżej powiedzieć o tych oponach tzn. jaka firma, jaki model (bieżnik) , ile sztuk , gdzie do odbioru i jak ''mocno'' uzywane?

POZDROWIENIA


ale chcesz sprzedac czy kupic?

bo Tomaj chce kupic
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shershen
*
*


Dołączył: Oct 05, 2007
Posty: 41

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uzywam 205/65/15 w Voyku

jakbys myslal o takich są continentale nowe na allegro po 180 zł
_________________
Grand Voyager 2,5 TD 1997
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sro Paź 24, 2007 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chce kupić, bo umieścilem to ogłoszenie w dziale kupię Smile Na allegro nic mądrego nie ma, ciągle obserwuje.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
heciu
*
*


Dołączył: May 05, 2006
Posty: 115
Skąd: Szczecin - Radziszewo

PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zimówki mogą być 205/65/15 są troche wąszsze jest większy wybór tego rozmiaru
_________________

Voyagier 97 rok 2,0 l benzyna. Super maszyna!!!Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heciu napisał:
zimówki mogą być 205/65/15 są troche wąszsze jest większy wybór tego rozmiaru


Faktycznie są węższe ale i też niższe. Wolę dłużej poszukać niż obniżać na zime i tak nisko zawieszone autko.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
MarkusCal
*
*


Dołączył: Sep 14, 2007
Posty: 292
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie ja też jestem na etapie poszukiwania opon na zimę - no i kicha - chcę kupić 195/70/15 - rozmiar dziwny a ceny jeszcze bardziej Evil or Very Mad
_________________

Chrysler Voyager Family 2.0 98r
I zagazowany

Chrysler Town&Country 3,6 2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po dwutygodniowych obserwacjach na allegro i rozpytywaniu gumiarzy doszedłem do wniosku, że kupić wlaściwe opony i to uzywane, to niemaly problem. Jak już bieżnik ma więcej niż 6mm to nośność opony jest na poziomie kosiarki. Bieżnikowanych nie chcę już widzieć na oczy, a używki w cenie 500-600zł za 5-6mm bieżnika sprzed kilku lat nie są jakąś super ofertą, zwłaszcza że zimówka poprawnie spisuje się do 4mm i maks. 3 lat. Na dodatek AWD najlepiej spisuje się przy czterech równych bieżnikach. Obniżanie auta oponą 205/65/15 też mi nie przypada do serca, choć brałem to pod uwagę jako ostateczność ze względów finansowych.
Na dzień dzisiejszy mam no oku nową chińszczyzną Triangle Snow Lion 205/65/15 99T za 170zł od sztuki i pomału dochodzę do wniosku że warto je kupić i jest to najlepsza alternatywa dla używek czy nalewek.
Jak się chińszczyzna spisze wkrótce napiszę, chyba że jakiś cud i kupię coś innego atrakcyjniejszego.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
MarkusCal
*
*


Dołączył: Sep 14, 2007
Posty: 292
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już kupiłem (zamówiłem) Nokiany wr C van205/70/15 104/106 cena jak za tą opone chyba nie za wysoka 300zł (no to nie jest 170 zł) Sad
No i właśnie
Tomaj
Na dzień dzisiejszy mam no oku nową chińszczyzną Triangle Snow Lion 205/65/15 99T za 170zł od sztuki i pomału dochodzę do wniosku że warto je kupić i jest to najlepsza alternatywa dla używek czy nalewek.
Jak się chińszczyzna spisze wkrótce napiszę, chyba że jakiś cud i kupię coś innego atrakcyjniejszego.


Kup sobie lepiej jakieś Kormorany lub Dębice i daj sobie spokój z Chińskimi oponami !!!! Tanie są w miarę Barumy ok 200zł (choć też nie polecam )no ale już znacznie mniej się "Ślizgają" od ryżu Very Happy Twój wybór
No i jeszcze jedno - ile kosztuje zdrowie twoje i jadących z tobą Question
_________________

Chrysler Voyager Family 2.0 98r
I zagazowany

Chrysler Town&Country 3,6 2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarkusCal napisał:
Kup sobie lepiej jakieś Kormorany lub Dębice i daj sobie spokój z Chińskimi oponami !!!! Tanie są w miarę Barumy ok 200zł (choć też nie polecam )no ale już znacznie mniej się "Ślizgają" od ryżu Very Happy Twój wybór
No i jeszcze jedno - ile kosztuje zdrowie twoje i jadących z tobą Question


Ta chińszczyzna przeszła nieźle testy w niemieckich pismach i cieszy się tam dużą popularnością. Na nalewki też wszyscy narzekają, że są beznadziejne i sie drogi nie trzymają, a ja mam inne doświadczenie. Pochodzenie opon mnie nie przeraża.
nie widziałem żadnych innych opon oprócz chińskich i asiatyckich w okolicach 200zł, na pewno to już nie była droga dębica czy kormoran. Gdzie to widziałeś?
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie mi wyjaśnić jedną rzecz, której nie potrafię ugryźć?

Mam felgi z założonymi oponami 225/65R16. Czy na te felgi mogę tylko taki rozmiar opon założyć? Jeśli nie, to jakie?
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 11:25    Temat postu: opony Odpowiedz z cytatem

Napewno musza byc 16 natomiast wysokosc i szerokosc moze byc inna. Przedzial szerokosci opony poznasz wtedy kiedy sprawdzisz rozmiar (szerokosc) felgi.
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MarkusCal
*
*


Dołączył: Sep 14, 2007
Posty: 292
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Tomaj"]
MarkusCal napisał:

.....
nie widziałem żadnych innych opon oprócz chińskich i asiatyckich w okolicach 200zł, na pewno to już nie była droga dębica czy kormoran. Gdzie to widziałeś?


no teraz niestety będzie ciężko coś znaleć w tej cenie
Miesiąc temu jeszcze były np miałem możliwość kupić Barum w cenie 165 zł Exclamation (z doświadczenia z jazdy na nich ZREZYGNOWAŁEM !! - choć cena była kusząca)
_________________

Chrysler Voyager Family 2.0 98r
I zagazowany

Chrysler Town&Country 3,6 2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 12:08    Temat postu: Re: opony Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
Napewno musza byc 16 natomiast wysokosc i szerokosc moze byc inna. Przedzial szerokosci opony poznasz wtedy kiedy sprawdzisz rozmiar (szerokosc) felgi.


Normalnie linijka i w cm?
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 12:30    Temat postu: cale Odpowiedz z cytatem

To sie mierzy jakos w calach, ale z tym pytaniem to najlepiej do wulkanizotora podjechac. On bedzie mial katalog i odrazu powie ci opony z jakiego przedzialu mozesz zalozyc....
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stasheck napisał:
Możecie mi wyjaśnić jedną rzecz, której nie potrafię ugryźć?

Mam felgi z założonymi oponami 225/65R16. Czy na te felgi mogę tylko taki rozmiar opon założyć? Jeśli nie, to jakie?


Tu możesz sie pobawic z przeliczaniem rozmiarów opon.
http://www.miata.net/garage/tirecalcold.html

Np 215/70/16
lub 205/70/16
Są troszke węzsze ale o tej samej średnicy / obwodzie.
No i podztawowe pytanie: Jaki rozmiar jest przewidziany do twojego autka. Prawdopodobnie 215/65/15
Najważniejsze aby obwód opony był odpowiedni, szerokosć i felga może być troche mniejsza lub wieksza
_________________
Wojtek
Ford WINDSTAR 3,8 LX /95 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zamawialem sobie opony bieznikowane:

www.oponybieznikowane.com
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luky napisał:
ja zamawialem sobie opony bieznikowane:

www.oponybieznikowane.com


Do mojego nie ma na tej stronce... jaki masz rozmiar?

www.oponytanio.pl - tutaj zamierzam kupić.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomaj napisał:
luky napisał:
ja zamawialem sobie opony bieznikowane:

www.oponybieznikowane.com


Do mojego nie ma na tej stronce... jaki masz rozmiar?

www.oponytanio.pl - tutaj zamierzam kupić.


u nich trzeba polowac-bo jesli jest cos z wiekszych rozmiarow to zaraz schodzi-ewentualnie mozna tam zadzwonic i sie wypytac czy szykuje sie jakas dostawa.

napewno zimowych juz nie dostaniesz-albo bedzie z nimi ciezko ja mam od nich 205/65/15 , a teraz poluje na 16 jakies z wiekszym profilem-popytaj sie a jak nie to zobacz tez ich strony z nowymi i uzywanymi oponami
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 1:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kolejnych straconych dniach na poszukiwanie opon, przyszedł czas na refleksje.
Koszt transportu opon z felgami to ok. 150-200zł, więc zakup pełnych uzywek nie szczególnie mi przypadł. Samych opon praktycznie kupić nie można, bo albo sa fajniutkie i mają nośność dla kosiarki albo są stare, albo są tylko dwie. Uzywki mają średnio po 5-6mm czyli tylko 1-2mm do zużycia i opona na śmietnik. Średnia cena używek w rozmiarach 215/65/15 96T i 205/65/15 96T to ok. 500-800zł. Przy 800zł mozna już spodziewać się tych 6mm, może nawet 7mm. Używki w dobrym stanie mają ok. 2-3 lat.
Znienawidzone przeze mnie bieżnikowane to koszt. ok. 150-180zł, tylko że brak opon o wymaganej nośności.
Zamówiłem oponki w sklepie baloon.pl
205/65 R15 99 S WINGUARD RF NEXEN za 4 szt. 732,72 zł
Z nieznanych mi powodów zamówienie zostało anulowane. Przez 3 dni od 8-16 nie mogłem się do baloona dodzwonić. Zrezygnowałem z zakupu innych chińskich opon ze sklepu oponytanio.pl, na rzecz baloona. Nie wiem co się stało z baloonem, nigdy nie miałem z nimi takich przygód, ani tym bardziej braku kontaktu tel. i majlowego. W tym sezonie baloon sam się przekreślił.
Wróciłem do oponytanio.pl i zamówiłem inną chińszczyznę
Goodride SW602 215/70 R15 98H za 750,80zł za 4 szt.
Teraz pozostaje mi poczekać ok. 7-10 dni roboczych żeby przekonać się co kupiłem. Kontakt majlowy i telefoniczny z ta firmą wzorowy.
Czy chińska opona z zerżniętym na żywca bieznikiem goodyear UG7 to dobry wybór opiszę za dwa tygodnie Smile
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
adam77
*
*


Dołączył: Jul 07, 2007
Posty: 216
Skąd: Bielawa.Windstar 3.0l 95r+gaz

PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ja tam kupiłem na allegro używki Nankang 215/65/15, bieżnik 7mm w 4 oponach , troche głosnie ale to w koncu zimówki ,ale za to cena przyzwoita 300zł za 4szt + 40zł przesylka Very Happy
_________________
Windstar 3.0L 95r+ LPG D.T.
Scorpio 2.9L 93r+ Blos
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nankang to azjatycki twór, też nad nimi myślałem, ale nowe najtańsze nankangi kosztują 220zł, a to już poważnie graniczyło z moim funduszem oponiarkism Smile
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Luki_Krk
*
*


Dołączył: May 29, 2007
Posty: 67
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mozesz sie pochwalic juz tymi oponkami? Bylbym wdzieczny za opinie, bo tez wlasnie mysle nad czyms z oponytanio.net. Od dluzszego czasu poluje na allegro na jakies uzywki ale 215/70 lub 205/75 15 ciezko znalezc.
_________________
Ford Windstar 3.8 1995
Dodge Grand Caravan 3.3 2004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie obyło się bez przygód. W poprzedni czwartek dostałem opony ale zamist 15 przyszły 16 w innym wymiarze. Po telefonicznej intwerwencji na drugi dzień zjawił się kurier po złe opony i zapewniono mnie, że prawidowe są już w drodze. We wtorek prawidłowe były u mnie.
Założyłem i przejechałem na nich narazie 200km. Oto moje spostrzeżenia.
Opony są ładnie wykonane, mają 8mm bieżnika. Gum miekka. Na feldze nie biją, nie mają górek i nierówności. Największy ciężarek jaki mi założono to 40g, pozostałe maks po 20g.
Przyczepność na suchej nawierchni dobra, na wilgotnej dobra, na wilgotnej delikatnie oblodzonej z zasypką piaskową, dobra. Nie wiem jak na śniego i na wodzie.
Efekty akutstyczne, są dość dziwne. Do 40km/h jest tak cicho jakby opon w ogóle nie było, nawet moje goodyear i micheliny letnie są znacznie głośniejsze. Od 60-85 są glośne i potem to maleje, albo szum powietrza je zagłusza. Nie piszczą przy hamowaniu i ruszaniu.
Podczas jazdy czuć większy komfort, a raczej miękkość, aż trudno mi się przyzwyczaić.
Moja ocena narazie w szkolnej skali 1 do 6, to 4. Byłoby 5 gdyby nie hałas.
Czy polecam? Jak ktoś chce cisze to lepiej szukać firmowych używek, jak oszczędnie i dobrze to polecam.

Jak potestuje na lodzie, śniegu i podwórkowym bagnie, to opiszę wrażenia.

Zmiana 07-01-2008
To czas na wrażenia z początku stycznia Smile
Rano gołoledź, aż zastanawiałem się czy jechać bo trapery się ślizgały. Wsiadam do autka i jade. Trzyma sie dobrze, hamuje dobrze, przyspiesza dobrze. Wszystko pod warunkiem rozsądnego użycia hamulca i gazu. 8 godzin w trasie, kilkadziesiąt km gołoledzi i błota pośniegowego, potem mokro. Bardzo dobrze się spisały.
Drugi dzień i 9 godzin w trasie. Mokro, błoto pośniegowe, lód pokryty śniegiem aż po białe drogi. Byłem bardzo zaskoczony i jeszcze bardziej wkurzony jak musiałem jechać za innymi autami 40km/h. Mogłem spokojnie rozpędzić auto do 70-80km/h i bezpiecznie bez poślizgów wyhamować. Dobrze trzymają na boki i nie czuć uślizgów. Na wyświecony lód to tylko łyżwy, ale jak już był lekko piaskiem posypany albo chropowaty to opony spisywały się znakomicie. Przejeżdżając przez miasta widziałem jak autka i to rózne tańczyły na drogach, a ja mogłem spokojnie jechać dalej.

Czy warto? Jak komuś hałas nie przeszkadza to polecam z czystym sumieniem. Nie nadają się do przejeżdżania przez wielkie i głebokie kałuże tak jak letnie, ale w zimie to się 120km.h w pluty nie wjeżdża, no chyba że dawca jakiś. Chińskie opony nie są takie złe jak je malują. Biorę też pod uwagę to, że auto waży 2 tony i ma awd. Jak przesiadłem się do clio z wielosezonowymi navigatorami2, to o mały włos bym w zakręt sie nie wmieścił. Jednak za takie śmieszne pieniądze otrzymujemy nowe opony, znacznie lepsze od regenerowanych.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group