www.asu.pl :: Zobacz temat - podziekowania dla ASU
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

podziekowania dla ASU

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 18:32    Temat postu: podziekowania dla ASU Odpowiedz z cytatem

dzieki za szybka reakcje po moim telefonie i podanie mi numeru do speca od gazu....wlasciwie to nie wiem nawet z kim gadalem????...ale jemu tez wielkie dzieki moze sie przyzna....
...a i przepraszam ze zawracalem glowe w niedziele ale wiecie przypadki losowe,awaria na trasie....
...usterka uciazliwa ale jakos dojechalem
z ta roznica ze poniej padla mi chyba instalacja od gazu na dobre
..nie wiem czemu???
moze opis zawsze podczas przejscia z benz na lpg slyszalem przekaznik i lekki spadek obrotow (chwilowy)
a teraz cisza nic nie slychac choc zapalaja mi sie diody z iloscia gazu
zawsze bylo tak ze w ;pozycji automat migala mi jedna po przejsciu na gaz nie migala i dopalaly sie te od ilosci gazu
w pozycji manualnej po kazdym nacisnieciu przycisku slyszalem zawsze przekaznik a teraz ani w automacie tego nie ma ani podczas sztucznego przelaczani...czy to padl komp od gazu czy tylko przekaznik????jak sadzicie?
do tej pory auto przechodzilo na gaz gdy byly spelnione dwa warunki temp 30 stopni i obroty 2000 a teaz niby przechodzi ale nie slysze i nie czuje!!! napisze jeszczde ze silnik jednak dalej pracuje czy to tak jakby nie wlaczal gazu i nie wylaczal wtryskiwaczy czy to mozliwe jesli przekaznik zdechl????

opis jeszcze recznego przelaczania:(taki jak byl do tej pory gdy bylo ok)
przekrecam kluczyk pozycja automat miga lampka,odpalam na benzynie,auto odpalone nadal miga sygnalizuje automat i miga,jedno nacisniecie oznacza tylko benzyna zmienia mi sie lampka swieci ciagle przekaznika nie slychac bylo,kolejne nacisniecie oznaczalo przejscie na gaz zapalenie sie lampki tylko od gazu i slychac bylo przekaznik,
a teraz cisza przekaznik nie pracuje-wina przekaznika czy komputera od gazu????zaznaczam ze sygnalizacja chodzi jak do tej pory
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu sie musi wypowiedziec luky ale przyczyny moga bc rozne. np spalony elektrozwor przy reduktorze,odpiete zlacze przy dowolnym elemencie instalacji....
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzycho-do mnie dzisiaj dzwonile w sprawie marznacego reduktora?

a co do tego co piszesz to sprawdz czy pojawia sie zasilanie na cewce po przelaczeniu na gaz.

cewka jest przy reduktorze- i to ona powinna "cuknac".

jezeli jest to sprawdz mase na cewce reduktora i elektozaworu.

najczestcze przyczyny nie przelaczania na gaz(choc centralka pokazuje ze jest przelaczylo sie) sa:

-brak zasilania na cewke-kabelek niebieski-moze to byc spalony bezpiecznik zasilania biegnacego od akumulatora lub rzeczywiscie spalona centralka sterujaca
-zasniedziale styki (konektorki)
-slaba masa-np skorodowane laczenie
-poluzowane konektorki
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 5:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oki dzis pogrzebie przy kabelkach i jeszcze raz wielkie dzieki !!!!!
dam znac co i jak dalej
a z tym zamarzaniem to niezle szopki w zyciu bym sie nie spodziewal tym bardziej ze nigdy od zalozenia gazu nie mialem problemu z lpg na poczatku zapalal mi sie tylko "zolty silniczek" po przejsciu na lpg ale pozniej przestalo...czyzby komp auta nauczyl sie lpg?????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zamarzanie swiadczyloby o tym,ze nie dochodzi ci plyn chlodniczy do reduktora albo za wczesnie przelacza ci sie instalka na gaz.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group