www.asu.pl :: Zobacz temat - Metaliczne stuki przedniego zawieszenia Chrysler Neon
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Metaliczne stuki przedniego zawieszenia Chrysler Neon

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
nomore4
*
*


Dołączył: Mar 03, 2005
Posty: 88
Skąd: Plewiska

PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 19:30    Temat postu: Metaliczne stuki przedniego zawieszenia Chrysler Neon Odpowiedz z cytatem

Witam ! Pytanko to kieruję do użytkowników Chrysler Neona no i ASU.
Wymieniłem w tym roku Amortyzatory i mocowania amortyzatorów (przednie zawieszenie) w Chrysler Neon 2.0 16V SOHC z 1995r, ale od pewnego czasu na nierównościach słyszę metaliczne stuki i jest tam pewien elemet którego nie wymieniłem bo w servisie zarzyczyli sobie 200 zł za sztukę. chodzi mi o gumę usztywnioną metalem która znajduję się miedzy podstawą Mc Phersona a sprężyną. Podejżewam że ze starości guma ta się przerwała i metal uderza o McPherson. Czy ktoś orientuje się czy na naszym rynku są obecnie zamienniki tej części. A być może można zastąpić ten element zwykłą gumą tej wielkości przyciętą w tym samym profilu. Może jakieś sugestie ????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

własnie sprzedałem dwa mocowania sprężyny wraz z łożyskami ...

Zobacz w jakim stanie masz tą gumę. Jak jest rozwalona to nie masz chyba zbytnio wyjścia. Chociaż myśląc po polsku: dorobiło by się coś na pewno.

Jak zwykle kieruję ludzi w jeden adres: zapytaj Anhraxa.
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group