www.asu.pl :: Zobacz temat - pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bubuss
*
*


Dołączył: Feb 08, 2007
Posty: 331
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 18:39    Temat postu: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

znowu zawracam wam glowe ale ostatnio mam wiele problemow ze swoim samochodem Buick lesabre limited 3.8l rok 2000

cos mi strzelalo czy pukalo przy czesty urzywaniu chamulca w korkach czy po jezdzie po wawie przy ruszaniiu na wiekszych predkosciach wszystko ok skrzynia chodzi plynie znmienia biegi tak jak powinna. wiec pojechalem do mechanika z tym pukaniem i strzelaniem diagnoza szybka tarcze do wymiany i klocki bo stwierdzil ze sie zuzyly tarcze i klocki i maja luz i puka wiec wymienilem tydzien przejzdzilem na trasach a dzis do wawy i znowu to samo. powiedzie moze wy wiecie co moze byc przyczyna skrzynia sie sypie czy moze piasty bo maja luz niewielki ale maja. glownie sie to robi przy czestym uzywaniu chamulca. wracajac z wawy rozpedzilem auto do 80km/h i wrzucilem na N zeby zobaczyc czy to stukanie jesrt tylko na luzie czy i na napedzie okazalo sie ze zaczyna pukac czy strzelac cos raczej zaczyna byc slyszalne prz 30km/h jak auto zwalnia samo. przegob wykluczylem bo jest to samo na wstecznytm i do przodu. jak zajechalem z kumplem, na stacje cpn to on powoli ruszal do tylu i do przodu i wydawalo mi sie ze to dzwiek z kola idzie a nie ze skrzyni. chyba ze dzwiek sie przenosi ze skrzyni na kolo ale to chyba jest niemozliwe. Prosze poraddzie co to moze byc bo juz mechanikow mam dosc i ich teorii i co za wynalazek kupilem
a jeszcze jedno pozniej po przejechaniu z wawy 40 km przyjechalem pod dom i sie to trtochge uspokoilo znajac zycie jutro wsiade i nie bedzie tego dzwieku glownbie sie to robi wlasnie w warszawie na korkach czy dozej ilosci zatrzymywania sie. moze wie ktos jakie sa dzwieki i oddglosy konczacych sie piast bo ja juz nie wiem co robic a moze jednak twierdzicie ze to skrzynia ale ja nie sadze ze ona nbo pracuje super??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z opisu to troche mydlo i powidlo...ciezko cos wywnioskowac

a moze lozyska ci padaja i masz do wymiany????

a czy przy skrecie jest to bardziej wyczuwalne????

nie wiem czy masz naoped na przod czy tyl?bo moze to tez wina przegubow??

pozostaje lewarek auto do gory i krecenie kolami musisz cos znalezc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adam77
*
*


Dołączył: Jul 07, 2007
Posty: 216
Skąd: Bielawa.Windstar 3.0l 95r+gaz

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czasem nie masz luzu na jarzmach w kórych siedza klocki hamulcowe?? i podczas hamowania klocek ma luz i wali w jarzmo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
bubuss
*
*


Dołączył: Feb 08, 2007
Posty: 331
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wymienione mam nowe klocki i tarcze nie ma mowy o luzie tam
przy chamowaniu trzesie kierownica. jak podnioslem go na lewarku do gory mam luz na lozysku w piascie ale umnie wymienia sie cala piaste z lozyskiem jest to czesc nie rozbieralkna
szczegolnie takie stukanie czy strzelanie pojawuia sie po przejechaniu 30-40 km i przy doze ilosci uzywanbia hamulca i ruszania.
mi sie wydaje ze to lozysko w piascie skoro ma luz moze pukac i strzelac na skreconych nie nic sie nie dzieje przegoby sa dobre napewno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group