www.asu.pl :: Zobacz temat - ZIMNY EXPLORER
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZIMNY EXPLORER

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
szmulo
*
*


Dołączył: Dec 19, 2004
Posty: 4
Skąd: Chełm, woj. lubelskie

PostWysłany: Nie Gru 19, 2004 14:14    Temat postu: ZIMNY EXPLORER Odpowiedz z cytatem

Pomocy Exclamation Crying or Very sad
Mam problem z Explorerem 4,0l z 1997r., a mianowicie: rano jak odpalam samochód, gdy jest ZIMNY SILNIK odpali, ale nie trzyma obrotow. Po odpaleniu wejdzie na 2500 obrotow i po chwili spadnie na minimum, aż prawie zgaśnie, tak pochodzi przez chwile i znowu obroty skoczą do 2500 i znowu spadną, potrafi nawet zgasnąć silnik. To wszystko dzieje się na zimnym silniku. Kiedy silnik pochodzi przez 5 min (musze obroty regulować gazem) wszystko wraca do normy. Kiedy silnik jest rozgrzany chodzi jak lala.
POMOCY - może ktoś juz tak mial ze swoim autkiem Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
szmulo
*
*


Dołączył: Dec 19, 2004
Posty: 4
Skąd: Chełm, woj. lubelskie

PostWysłany: Nie Gru 19, 2004 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jak już sie rozgrzeje, to jest wszystko ok.
Zapomniałem dodać, za mam instalacje LPG, ale odpalam na bęzynie i jak jest cieply to na bezynie i na gazie jest ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Nie Gru 19, 2004 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem podobne problemy i znalazłem radę na tej stronie, przeczytajcie:
http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=383
oraz ten sam temat na:
http://www.reklama.home.pl/FORUM/viewtopic.php?t=287
w moim przypadku pomogło, przejechałem ok.150km na benzynie z uszlachetniaczem i wszystko jest OK Smile
_________________
pozdrawiam
Tomasz

Pontiac Trans Sport 3.1 - '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 12:35    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

obok czujnika ssania jest silniczek krokowy zwykle jest to jedna część to ustrojstwo steruje obrotami silnika zwykle o tej porze roku sie to to rozpin... dala , wymontuj to wyczyść dokładnie nagar wymyj ma być czyściutkie wewnątrz u mnie pomogło .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group