www.asu.pl :: Zobacz temat - Ocena ASU na Buczackiej
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ocena ASU na Buczackiej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mIRO
Moderator
Moderator


Dołączył: Nov 16, 2004
Posty: 40
Skąd: Wrocław, Katowice

PostWysłany: Pią Gru 17, 2004 13:20    Temat postu: Ocena ASU na Buczackiej Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

wszystkim osobom, które jeszcze się wahają jaki we Wrocławiu wybrać zakład do naprawy amerykańskich samochodów, zdecydowanie i po raz kolejny polecam ASU na Buczackiej!
Wczoraj odebrałem z naprawy swojego Dodga... Człowiek spędził w silniku CAŁY DZIEŃ, ASU specjalnie dla mnie zamówili potrzebne części. Zajęli się wszystkim. Chłopaki zrobili wszystko co należy, PLUS otrzymałem dodatkową diagnozę, na co należy zwrócić w przyszłości uwagę. Zapłaciłem NAPRAWDĘ przyzwoitą cenę za to wszystko!
Samochód jeździ lepiej niż kiedy go kupowałem.

Zdecydowanie POLECAM.

Pozdrawiam,

mIRO
_________________
Granatowy Dodge Intrepid 3.5 '97, 215 KM, automat, niezagazowany
Bordowy Scorpio 2.9 '95, 150 KM, automat, odgazowany!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Gru 17, 2004 20:48    Temat postu: ocena asu Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzieki Very Happy. Heh... Jeszcze kilka takich postow i wpadniemy w samozachwyt Wink

Pozdrawiam i do zobaczenia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DARO
*
*


Dołączył: Oct 20, 2004
Posty: 194
Skąd: Pawlowice sl

PostWysłany: Sob Gru 18, 2004 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozdrowienia!!!!
Oby nie ale takie sa fakty,calkowicie sie zgadzam z MIREM.
CZESC!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 7:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wczoraj było mi na Buczacką zawsze nie po drodze, dotychczasowe naprawy wykonywałem w zaprzyjaźnionych warsztatach. Mogę powiedziec tylko, ze jest to zakład, w którym jest odpowiedni komplet kluczy, mechanicy wiedzą jakie jest dojście do poszczególnych części auta, siedzenie kierowcy i kierownica (z tym spotkałem się pierwszy raz i bardzo mi się to podobało, nienawidzę trzymać tłustej od smaru kierownicy po odbiorze auta z warsztatu) na czas naprawy są zabezpieczane folią, zostaje założona książeczka napraw pojazdu i dostaję cennik najczęściej zużywajacych sie części. Ceny napraw naprawdę w porządku i co najwazniejsze, bardzo dobrze oszacowany czas naprawy, bez ściemniania. Dla mnie bomba, zwiedziłem wiele warsztatów i mogę spokojnie stwierdzić, że warsztat na Buczackiej kultura pracy wyprzedził średnią krajową o trzy długości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

almado-nie przesadzaj ze o trzy dlugosci,co najmniej o 3 LATA SWIETLNE Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Benicjusz
*
*


Dołączył: Jul 29, 2007
Posty: 19
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 16:23    Temat postu: Jaka szkoda!!! Odpowiedz z cytatem

Pieśni chwały nt ASU wprawdzie pisane były baaardzo dawno temu, ale ja chciałbym dołożyć też swoją jedną, zupełnie nową zwrotkę. Niedawno szukałem informacji nt pompy paliwa do Dodge Caravan. Wysyłałem mejle, dzwoniłem i w mordę wszędzie cisza, albo odpowiedzi na zasadzie: to wszystko zależy od... itd. Dopiero mejlowy kontakt z ASU rozwiał mój problem: krótko, treściwie i na temat! A cholera mnie bierze, że mieszkam w Gdańsku i do Wrocławia tak daleko...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DaRu
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 117

PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wazeliny, ale ja tez byłem na ogólnym przeglądzie u Rafała. I jestem zadowolony. Na nastepny też tam pojadę choć do Wrocławia mam prawie 400km w jedną stronę. Wyznaję zasadę że wolę pojechac jeden raz łacznie 800km niż 10 razy po 200km do niepewnego serwisu.
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 - 05r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lucjan
*
*


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 45
Skąd: Tychy

PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też kilka razy zwróciłem się o pomoc do ASU i nigdy nie zostałem olany zawsze miałem szybką i fachową odpowiedz tak trzymajcie Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no w sumie dzieki poradom od asu i jego fachowej wiedzy o kazdej porze dni dolaczylem do tego forum Twisted Evil
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja wybieram się do ASU w tym tygodniu z moim Villagerem na generalny przegląd zawieszenia i skrzyni i po wszystkim też mam nadzieje że będe mógł dopisać następną zwrotke pochwał.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 3:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no prosze z krosna do wrocka, kawał drogi to chyba wszystko mówi o jakości serwisu...
lutek kiedy jedziesz? ja we wtorek koło południa jade z tarnowa na zachód i przez wrocław jade. może sie miniemy, ja dość wolno jade bo oszczędzam paliwko... wołaj na cb radiu jak masz Very Happy
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja planowo to dziś koło południa wyjeżdzam i też chyba będe musiał jechać powolutku bo zima za oknami nam się robi a ja na wielosezonach.
Nie jadę do Wrocławia specjalnie tylko mam małą robótke w Namysłowie pod Wrocławiem więc musze wykorzystać taką okazje i oddać samochodzik do ASU bo na podkarpaciu to jedynie moge polecić uczciwego speca od ASB ale gość małymi sprawami nie chce się bardzo zajmować bo jest zawalony remontami ASB i tylko odsyła w przyszłość. A jeśli chodzi o reszte mechaniki w samochodzie made in USA to na podkarpaciu nie znalazłem nikogo godnego polecenia.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak chwalic to chwalic wiec
CHWALE!!!!
krótko i tresciwie
chlopaki gratulacje tak trzymac no i dla waszej Pani tez wyrazy podziekowania
ps.asu co z moja ksiazeczka napraw mialem dostac poczta polska????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 21:30    Temat postu: ksiazeczki Odpowiedz z cytatem

Firma ktora nam drukuje jeszcze nam nie dostarczyla Evil or Very Mad
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehe
rozumiem
moj adres
chojnacki.k@poczta.fm
pamietasz o co chodzi?abs i plyta
mam problem z wyslaniem meila
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłem do domu z wizyty w opolskim w czasie której mój Villager był serwisowany w ASU.
Do usunięcia było ściąganie samochodu w lewo podczas jazdy
Samochód oddałem we wtorek 13 listopada odebrałem 21.
Po diagnozie ASU stwierdził ze do wymiany są tuleje wachacza, końcówki drążka i łączniki stabilizatora.
Chłopcy to wszystko wymienili i samochód jak sciagał tak sciaga, nawet kierownica jak sie go prowadzi prosto jest przekrzywiona tak samo jak przed naprawą. Ale przynajmniej wiem że mamy wymienione pół zawieszenia i moge jezdzić spokojnie.

Co mnie zaskoczyło jak odebrałem samochód to jego ZASYFIENIE w środku. Jasny dywanik kierowcy tam gdzie go nie przykrywał gumowy dywanik uwalony smarem z butów plus błoto, na gumowym pełno błota i górna część obicia drzwi wybrudzona najprawdopodobniej po tym jak ktoś spuścił szybe do zera i oparł wybrudzony łokieć.

Nie zgłosiłem tego do Rafała bo praktycznie rozmineliśmy się w drzwiach jak przyjechałem po odbiór samochodu a samochód stał poza placem.
Jedynie co zdążyłem zgłosić Rafałowi to brak korka wlewu gazu za co dostałem rabat 70zł z rachunku.

Mam nadzieje Rafał że nie będziesz czuł urazy za zamieszczenie tego posta ale musisz coś zrobić żeby ASU nie straciło reputacji, bo mnie sciągneły do Ciebie te dobre opinie jakie ludzie pisali tutaj na temat jakości serwisu ASU.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
TNT
*
*


Dołączył: Nov 01, 2007
Posty: 132
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym ściąganiem to po prostu musisz sprawdzić geometrię a przynajmniej zbieżność, bo stracisz opony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

człowieku zbieżność to już miałem ustawianą 5 razy z tego dwa razy przez ASU i naszczęście opon nie tnie
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
TNT
*
*


Dołączył: Nov 01, 2007
Posty: 132
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to pozostaje Ci do sprawdzenia pełna geometria zawieszenia(przód i tył)ale musisz trafić do prawdziwego "magika" gdybyś był z Trójmiasta to bym Ci takiego polecił. Jeżeli ustawiałeś zbieżność 5 razy to jakim cudem wypuszczali cię ze źle ustawioną kierownicą.Chcę jeszcze dodać iż tuleje tylnych wachaczy również należy sprawdzić (PEŁNA GEOMETRIA)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TNT napisał:
No to pozostaje Ci do sprawdzenia pełna geometria zawieszenia(przód i tył)ale musisz trafić do prawdziwego "magika" gdybyś był z Trójmiasta to bym Ci takiego polecił. Jeżeli ustawiałeś zbieżność 5 razy to jakim cudem wypuszczali cię ze źle ustawioną kierownicą.Chcę jeszcze dodać iż tuleje tylnych wachaczy również należy sprawdzić (PEŁNA GEOMETRIA)


Wiesz myślałem że oddaje samochód do magika Confused
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
TNT
*
*


Dołączył: Nov 01, 2007
Posty: 132
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę współczuję, myślę że ASU jakoś zareaguje i stanie na wysokości zadania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group